10 قطعه از هنر های کوچک/تجربه خنک که ما می خواهیم برای اضافه کردن به خانه های ما

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما اول کوچک و سرد تجربه راه اندازی در مه, اما ما هنوز در حال پیدا کردن تن از الهام از روند برجسته در آن است. گذشته از انواع زرق و برق دار فرش و boho, دکور, تمام های مختلف آثار هنری طراحان سرپرستی برای اتاق خود در حال ارائه برخی از جدی چشم و آب نبات و انگیزه برای گسترش خود ما مجموعه هنر. پس هنر را می توان روی حیله و تزویر برای خرید (به خصوص اگر شما مطمئن نیستید که چه سبک شما است) ما گرد کردن برخی از مورد علاقه ما می یابد از کوچک و سرد تجربه است که شما نگاه خوب در خود و یا در یک گالری دیوار.

کریستال در اینجا به ماندن اما وجود دارد مقدار زیادی از راه کمتر آشکار به ترکیب این روند در فضای خود را. آبه Fenimore انتخاب این قطعه انتزاعی توسط Caryn اوون برای کریستال نفوذ و آن را یک مکمل به گل رز کوارتز, طرح رنگ و لوکس دکور.

خرید نرم: مرجان چاپ شروع می شود در $24 از ضرب

همه در cottagecore روند ؟ امیلی هندرسون را التقاطی انگلیسی اتاق همه چیز در مورد معاصر کلبه با رنگ های تیره و دمدمی دکور لمس. به جای انتخاب خوش طعم گل هنر هندرسون رفت و با این خانه مزرعه قطعه توسط لیندسی Megahed که کاملا قطاری, در کلبه vibes.

خرید: مزرعه خانه چاپ شروع می شود در $26 از ضرب

3. جهان صدف خود را چاپ

سمت تاریک اتاق طراحی شده توسط آنجلا کمربند است که اساسا مخالف از همه فضاهای سفید شده اند که آنقدر شایع در طول چند سال گذشته. شما لازم نیست برای رنگ دیوار سیاه را در آغوش این روند هر چند—به جای آن سعی کنید ترکیب تیره مبلمان و دکور. این چاپ از تفنگ کاغذ Co. یک راه کوچک برای شروع و خوش بینانه است لمس نهایی به دفتر خانه و یا اتاق خواب.

خرید: جهان صدف خود را چاپ شروع می شود در $24 از تفنگ کاغذ Co.

تزئینات برای کودک درون خود را نمی باید به خوبی بچه گانه—حداکثر هامفری اتاق پر از خشخاش رنگ و اهل تفریح و بازی, طراحی, عناصر, و همه چیز را به هنر کاملا سرگرم کننده است. این چاپ توسط کریستی جکسون الهام بخش احساس آزادی و اصرار به افکار پوچ که هر دو دقیقا آنچه شما می خواهید برای انتقال در یک فضای پر از تعجب و تلون مزاج.

خرید: جایی که ما رویای چاپ شروع می شود در $24 از ضرب

5. مسأله را حل پارچه, هنر دیوار

آوردن فضای باز ندارد به معنی بارگذاری بر روی گیاهان—هر چند که قطعا توصیه می شود. هیلتون کارتر اتاق پر از آلی و عناصر طبیعت الهام گرفته از پالت رنگ و به دور از موضوع او تصمیم به چشم پوشی سنتی چاپ و به جای نمایش این پارچه دیوار هنر. شامل صنایع آمیزه ای از اشکال و رنگ های خنثی و آن را به قطعه بیانیه ای که نیست طاقت فرسا و یا با صدای بلند.

خرید: مسأله را حل پارچه دیوار هنر 300 دلار از علم غرب

7. هنر کپسول چاپ قاب – جاد

جذب مخالف خود در Caitlin موری کنتراست بالا اتاق های بالا تاثیر ترکیبی از الگوهای, رنگ, و روند. اگر شما در حال تلاش برای بالا کنتراست در فضای خود را انتخاب جسورانه, بازیگوش هنر است که چوب در یک راه بسیار خوبی برای رفتن است. این قاب چاپ از علم غرب جدی بیانیه خود را دارد اما زمانی که زوج با دیگر تیره رنگ و بافت آن را واقعی showstopper بر.

خرید و هنرهای کپسول چاپ قاب – جاد 250 دلار از علم غرب

سخت خطوط نرم و منحنی است همه چیز در مورد تعادل دو مخالف عناصر طراحی ایجاد هماهنگی اما ترک مقدار زیادی از اتاق را برای بازیگوشی. Mikel ولش سرپرستی التقاطی گالری دیوار در اتاق خود را در آغوش این روند و یکی از بهترین قطعات این چاپ توسط لیندسی Stetson تامپسون. با استفاده از رنگ و اندازه برای ایجاد تعادل در آن به بررسی که احساس هماهنگی و کنتراست بسیار تحت اللفظی راه است.

خرید: تعادل شماره 3 چاپ شروع می شود در $24 از ضرب

9. Lily Pond خط چاپ بوم

بیشتر بیشتر بیشتر است و جسیکا Brigham را حداکثری Boho, اتاق اثبات شده است. ترکیب انرژی رنگ ها و الگوهای با لرز boho vibes, این یک روند است که تا به چیزی برای هر کس. بر خلاف چاپ قاب بوم هنر احساس می کند کمی بیشتر غیر متعارف و بصری جالب توجه این فهرست با الهام از قطعه بث Hoeckel کاملا قطاری روند.

خرید: Lily Pond خط بوم چاپ شروع می شود در $99.99 $79.99 از Society6

10. آنت Handpainted Triptych

سلام به بزرگ, Florals و دانا فرارو تازه در انتها روند. به جای مقیاس بزرگ گل نقوش فرارو اتاق ویژگی های کوچکتر ’70s-الهام گیاهی در نرم پالت رنگ. بزرگترین بیانیه در اینجا دست نقاشی رنگ روغن نقاشی سه قابی از Mayci که کاملا قطاری روند و مجموعه تن برای کل فضا.

خرید: آنت Handpainted Triptych, $1599 $1279.20 از Mayci

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>