افزایش میزان فروش کتاب

به نقل از اکتوالیته- خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی هرساله با شروع سال جدید میلادی کشورهای مختلف گزارش‌هایی را درباره وضعیت بازار کتاب منتشر می‌کنند. نتیجه گزارش اتحادیه کتاب‌فروشان و ناشران آلمانی حاکی از آن است که فروش کتاب در آلمان در سال گذشته میلادی به ویژه در ژانر ادبیات غیرداستانی نوید‌بخش و مستمر بوده است.

مرجع کتاب های زبان اصلی

مرجع کتاب های زبان اصلی این گزارش نشان داد که سال 2019 برای مرجع کتاب های زبان اصلی بازار کتاب آلمان خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی به ویژه برای خرده‌فروشان بزرگ و فروشگاه‌هایی تخصصی سال موفق مرجع کتاب های زبان اصلی و پرباری بوده است و اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشی‌های آلمان از رشد 1,4% این صنعت در مقایسه مرجع کتاب های زبان اصلی با سال گذشته خبر داده‌اند.

کتابفروشی رمان انگلیسی

کارین اشمیت فردریش، کتابفروشی رمان انگلیسی خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی رئیس این اتحادیه خاطر نشان کرد: «سال 2019 سال خوبی برای صنعت کتاب در آلمان بوده است. کتابفروشی رمان انگلیسی سیر و روند مثبت فروش نشان داد که اهمیت کتاب و مطالعه در جامعه آلمان به قوت خود باقی مانده است.»

او در ادامه افزود «ناشران و کتابفروشان آلمانی کتابفروشی رمان انگلیسی در یک فضای رقابتی شدید به فعالیت خود ادامه می‌دهند. در همه بخش‌های این صنعت ما روی روش‌های جدید برای ادغام کتابفروشی رمان انگلیسی هرچه بیشتر مطالعه در زندگی روزمره شهروندان آلمانی کار و تمرکز می‌کنیم.»

خرید کتاب های زبان اصلی کامپیوتر

خرید کتاب های زبان اصلی کامپیوتر در این گزارش هم‌چنین آمده که خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی ژانر غیرداستانی بیشترین فروش را در بازار کتاب آلمان به خود اختصاص داده که نسبت به سال 2018 تا 4,9% افزایش داشته است. رئیس اتحادیه کتابفروشان آلمان گفت دلیل این افزایش فروش به نظر می‌رسد خرید کتاب های زبان اصلی کامپیوتر این باشد که آلمانی‌ها به ضرورت دسترسی به اطلاعات بیشتر برای درک تحولات جامعه احساس نیاز کرده‌اند.

بخش ادبیات کودکان و بزرگسالان خرید کتاب های زبان اصلی کامپیوتر با رشد 4,6% هم چنان پررونق باقی مانده است. بعد از آن کتاب‌های راهنما و آموزشی با افزایش 3% قرار دارند. با این‌همه فروش کتاب‌هایی با خرید کتاب های زبان اصلی کامپیوتر موضوع ادبیات مهاجرت نسبت به سال گذشته رشد منفی داشته است.

خرید کتاب زبان اصلی مکانیک

خرید کتاب زبان اصلی مکانیک در بخش داستانی کتاب جدید سباستین فیتزک خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی با عنوان «Das Geschenk» رتبه نخست پرفروش‌های آلمان را به خود اختصاص داده است. پس از آن کتاب «تبار» اثر ساشا استانیشیچ که جایزه کتاب آلمان در سال 2019 را برنده شد خرید کتاب زبان اصلی مکانیک در رتبه دوم پرفروش‌های داستانی در آلمان در سال 2019 قرار می‌گیرد.

رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشی‌های آلمان خرید کتاب زبان اصلی مکانیک در پایان خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی ابراز امیدواری کرد که خرید کتاب زبان اصلی مکانیک با توجه به اهمیت نقش این اتحادیه در فرایند شکل‌گیری آرا و عقاید سال جدید را با شور و اشتیاق خاصی برای کتاب آغاز خواهند کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ایندکسر

آموزش سئو