یک مرد اسکن یک Alipay QR کد برای دریافت e-کوپن در یک فروشگاه در تاریخ 27 مارس سال 2020 در Hangzhou استان ژجیانگ چین.

شانگ Zeyang | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

مانند بسیاری از کسب و کار در سراسر جهان شروع یو پی اس در مواجهه با چالش بار به عنوان coronavirus لطمه می زند و احساسات کسب و کار و خشک بودجه. کوچک و متوسط کسب و کار شده اند بیشتر تحت تاثیر منفی در اکثر نقاط, اما شرکت های بزرگ نیز شروع به کاهش شغل.

کارآفرینان در حال حاضر در تلاش برای ساخت کسب و کار خود را به درک که چگونه همه گیر در حال رفتن به تغییر رفتار کاربر در آینده و انطباق راجان Anandan یک مدیر عامل در سرمایه سکویا هند گفت: CNBC.

او نظارت بر سرمایه گذاری شرکت افزایش برنامه فراهم می کند که دانه پایتخت تا 2 میلیون و دسترسی جامعه به انتخاب و شروع یو پی اس در آسیای جنوب شرقی و هند است.

در سه ماهه اول سال به عنوان موارد عفونت در سراسر جهان شروع به تیک تاک به بالا وجود دارد به طور کلی کاهش در فعالیت های مالی داده ها از CB بینش و Techcrunch نشان داد. نقاط داده ها به بدتر از بار پیش رو به عنوان زمان سه ماهه می تواند تلفظ رکود.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان که آلوده شده اند توسط Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. همه گیر تحت فشار قرار دادند تا اقتصاد جهانی را به رکود به عنوان بسیاری از دولت ها را پایین نگه داشته و در فعالیت های کسب و کار حاوی ویروس است.

مطمئن شوید که شما اجرا از پول نقد

برای راه اندازی بنیانگذاران فوری اولویت است به اطمینان حاصل شود کافی است وجود دارد “باند” — مقدار زمان آنها باید قبل از اینکه کسب و کار خود را اجرا از پول نقد گفت: Anandan.

“هنگامی که شما کافی باند تمرکز بر reimagining کسب و کار شما. اگر شما در یک بخش که عمیقا تحت تاثیر شما ممکن است در نظر … pivoting به یک کار کاملا متفاوت بخش” Anandan گفت. او توضیح داد: شروع یو پی اس نیز ممکن است نیاز به وصله پینه کردن راه فروش آنها جایی که آنها صرف دلار های بازاریابی خود را و که در آن آنها می توانند پیدا کردن مشتریان جدید است.

“سعی کنید به درک چگونه مصرف کننده و رفتار خرید است به احتمال زیاد به تغییر در نور COVID-19 و تراز استراتژی های خود را در خط با آنچه که به احتمال زیاد سناریوی جدید در حال رفتن به” Anandan گفت: از طریق ایمیل. “اگر شما از باند پس از این نیز زمان ساخت – به خودتان را جدا از رقابت خود را.”

کامل بودجه به سرعت دور

Hemanth Mohapatra یک شریک در شرکت سرمایه گذاری Lightspeed هند گفت که شروع یو پی اس در حال حاضر در حال بالا بردن بودجه باید به دور خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

“توصیه ما به بنیانگذاران این است که به دور خود و به سرعت به عنوان امکان پذیر است و نه صبر کردن بر روی چندین ورق مدت نه صبر کنید در بهترین شرایط ممکن است آنها احتمالا می تواند به اطراف مغازه و فقط از دور به سرعت گفت:” CNBC “و نشانه” پنجشنبه گذشته. او افزود که در آب و هوای فعلی ارزیابی برای شروع یو پی اس خواهد شد و به احتمال زیاد سقوط اما او پیش بینی کرد بازار گزاف گویی خواهد شد سریع تر از انتظار می رود.

پیدا کردن فرصت های به عنوان رفتارهای تغییر

در حالی که این بیماری همه گیر از خط خارج بخشهای مختلف از جمله سفر و گردشگری در سال جاری مناطق دیگر — مانند e-commerce, پرداخت دیجیتال کنترل از راه دور کار آنلاین, آموزش و مراقبت از سلامت فن آوری های — دیده می شود تاثیر مثبت.

Vinod Nair, یک سرمایه گذار فرشته در مراحل اولیه شروع یو پی اس گفت: CNBC بحران جاری منجر به دو نوع تغییرات در رفتار: اولین تاکتیکی تغییر در عادات مصرف است که انتظار می رود تا دو سال. وجود دارد برخی از تغییرات ساختاری در نظر گرفتن محل — مانند بیشتر مردم احتمالا کار از خانه حتی پس از همه گیر شده است با توجه به Nair.

پس از طریق بحران های متعدد — در اواخر 90s و همچنین در سال 2008 — ما را دیده اند, بهترین شرکت های, و بهترین بنیانگذاران بیرون آمدن از این بحران است.

Hemanth Mohapatra

شریک در Lightspeed هند

“من به دنبال (سرمایه گذاری) تم که در آن وجود دارد یا یک تغییر ساختاری و یا که در آن یک تغییر که در حال حاضر پیش بینی شده است فقط شتاب زیادی,” او گفت:.

برای مثال استفاده از آنلاین بازار دیجیتال, پرداخت الکترونیکی و خدمات بهداشتی — از آنلاین تمرین کلاس های مشاوره با پزشکان از طریق اینترنت — به احتمال زیاد افزایش خواهد گفت.

به دنبال روند رو به رشد

سکویا هند Anandan گفت که در کنار تغییر رفتار مصرف کننده های همه گیر شتاب سرعت دیجیتالی. در هند که آشکار است در این نوع از رشد دیده می شود در مناطقی مانند آموزش و پرورش و فن آوری های دیجیتال و سلامت او اشاره کرد.

“تعداد آنلاین زبان آموزان در آموزش و پرورش دو برابر شده است بیش از دو ماه گذشته. پزشکی از راه دور بود که عملا غیر موجود در هند ماه پیش است و در حال حاضر در حال رشد در یک نرخ نمایی” او گفت:.

Lightspeed هند Mohapatra با اشاره به پوشش نقره ای در میان چالش محیط کسب و کار در حال حاضر.

“پس از طریق بحران های متعدد — در اواخر 90s و همچنین در سال 2008 — ما را دیده اند, بهترین شرکت های, و بهترین بنیانگذاران بیرون آمدن از این بحران است.” “ما فکر می کنیم فاجعه منجر به خلاقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im