بانک های ایالات متحده هستند 'شنا کردن در پول به عنوان سپرده افزایش 2 تریلیون دلار در میان coronavirus

یک فرد در یک روروک مخصوص بچه ها سوار گذشته یک JPMorgan Chase & Co. شعبه بانک در نیویورک آمریکا در روز پنج

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

یک فرد در یک روروک مخصوص بچه ها سوار گذشته یک JPMorgan Chase & Co. شعبه بانک در نیویورک آمریکا در روز پنج شنبه 11 ژوئن 2020.

Jeenah ماه | بلومبرگ | گتی ایماژ

این بانکداری جهان نسخه ثروتمندتر شدن ثروتمندان.

یک رکورد 2 تریلیون دلار افزایش, نقدی, آمار حساب سپرده از بانک های ایالات متحده پس از coronavirus اول زده آمریکا در ماه ژانویه با توجه به FDIC داده است.

دیوار از پول به بانک ها هیچ سابقه ای در تاریخچه: در ماه آوریل به تنهایی سپرده رشد $865 میلیارد دلار بیشتر از رکورد قبلی برای یک سال تمام.

دستاوردهای شد و همه رانده در یک راه یا دیگری, توسط, پاسخ به همه گیر: دولت به راه انداخته صدها میلیارد دلار برای تقویت کسب و کارهای کوچک و افراد از طریق محرک چک و مزایای بیکاری. فدرال رزرو شروع با یک مجموعه از تلاش برای حمایت از بازارهای مالی از جمله نامحدود برنامۀ خرید اوراق قرضه. و آینده نامشخص باعث تصمیم گیرندگان از دو فرد خانوار به شرکت های بزرگ جهانی برای گروه ترکان و مغولان به صورت نقدی.

بیش از دو سوم از دستاوردهای رفت و به 25 بزرگترین موسسات با توجه به FDIC. و آن متمرکز شده در بالا بسیار از صنعت: جی پی مورگان چیس بانک آمریکا و سیتی گروپ بزرگترین بانک آمریکا توسط دارایی رشد بسیار سریع تر از بقیه از صنعت در سه ماهه اول با توجه به شرکت داده است.

"هر راه شما را در آن نگاه کنید این رشد شده است کاملا فوق العاده ای" گفت: Brian Foran یک تحلیلگر در تحقیقات مستقل. "بانک ها در حال آب گرفتگی با آنها مثل ادم خسیس و لئیم McDuck شنا کردن در پول است."

دلایل متعددی وجود دارد که چرا آمریکا megabanks — بازماندگان از آخرین بحران در سال 2008 — اصلی, سود سپرده های ثروت باد اورده. زمانی که ایالات متحده شروع به سازماندهی خاموش شدن ناگهانی در ماه مارس شرکت های بزرگ از جمله بوئینگ و فورد بلافاصله درو ده ها میلیارد دلار از خطوط اعتباری و پول که در ابتدا پارک شده در بانک ها ساخت آن وام است.

بانک های بزرگ نیز سرویس یک تکه بزرگ از مشتریان در چک حفاظت از برنامه دولت $660 میلیارد تلاش برای سرپا نگه داشتن کسب و کارهای کوچک. از آنجا که وام دهندگان بیشتر catered به مشتریان موجود, پول, اولین فرود در حساب های بانکی از شرکت هایی که تسهیل وام.

موسسات شناخته شده به عنوان بانک اعتماد که متولیان برای سرمایه گذاری در دارایی مدیران مانند بلکراک یا وفاداری به دست آورد سپرده زمانی که فدرال رزرو خرید اوراق قرضه برنامه جامعی میلیاردها دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. جی پی مورگان و سیتی گروپ زیادی بازداشت شدند.

و البته megabanks به سادگی دارای بیشترین خرده فروشی ایالات متحده مشتریان; مردم عادی با چند گزینه به صرف پول در حالی که پناه در خانه. از پس انداز های شخصی رای ثبت رکورد 33% در ماه آوریل ایالات متحده آمریکا اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی گفت: در ماه گذشته. درآمد شخصی در واقع صعود 10.5 درصد است که ماه به لطف $1,200 محرک چک و مزایای بیکاری که بالغ بر بیش از یک کارگر درآمد به طور منظم در برخی موارد.

همه که پول جریان به حساب های بانکی. بانک مرکزی آمریکا مدیر عامل برایان Moynihan گفت CNBC ماه گذشته که چک کردن حساب های زیر $5000 در توازن در واقع تا 40 درصد بیشتر پول در آنها نسبت به قبل از بیماری همه گیر.

Megabanks با ساحل به ساحل شبکه های شاخه تکیه فراوان سپرده به عنوان یک مزیت کلیدی در پست-بحران مالی دوران. آنها یکی از ارزان ترین منابع مالی به صورت وام و کمک به صنعت نعناع رکورد سود حتی در یک زمان از نرخ بهره پایین است.

اما بانک ها خواهد شد که وام محتاط پول در میان رکود اقتصادی در حال اجرا هستند از استفاده رو به رشد خود را کوهی از پول نقد با توجه به Foran.

"بسیاری از بانک ها گفت:" وجود دارد رک و پوست کنده بسیار نیست ما می توانیم با آن در حال حاضر'," او گفت:. "آنها سپرده بیشتر از آنها می دانند که چه چیزی برای انجام با."

اگر سپرده رونق صرفا یک نشانه ای از اقدامات انجام شده برای بی پرده آسیب مالی از این بیماری همه گیر از آن باقی مانده است دیده شود چه نهایی عواقب برای دولت آمریکا هزینه های شراب خواری. برخی از کارشناسان سقوط دلار همراه با تورم بالاتر. دیگران دیدن یک حباب بازار سهام در ساخت.

یک نتیجه برای محافظ بیشتر خواهد شد فوری می گوید Foran: بانک ها مطمئن هستند که به کاهش خود را در حال حاضر ناچیز نرخ بهره از آنجایی که آنها لازم نیست بیشتر از پول خود را.

با کمک از CNBC Nate Rattner.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب