آمازون فروش افزایش می یابد به عنوان همه گیر سوخت خرید آنلاین

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوسالکس ونگ | گتی ایماژآمازون گزارش مالی خود را درآمد سه ماهه دوم پس از نزدیک به باز

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس

الکس ونگ | گتی ایماژ

آمازون گزارش مالی خود را درآمد سه ماهه دوم پس از نزدیک به بازار روز پنج شنبه. سهام صعود حدود 5.4% پس از ساعت ها پس از شرکت در ضرب و شتم در هر دو بالا و پایین خط.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • درآمد: $10.30 در مقابل دلار 1.46 رود به گفته تحلیلگران بررسی Refinitiv
  • درآمد: $88.91 میلیارد رود به گفته تحلیلگران بررسی Refinitiv

مانند سه ماهه قبلی آمازون اختصاصی فضای قابل توجهی در درآمد خود را در آزادی به بحث در مورد آن coronavirus مربوط به سرمایه گذاری است.

"این یکی دیگر از بسیار غیر معمول سه ماهه و من نمی تواند بیشتر از افتخار و سپاسگزار به کارکنان خود در سراسر جهان" مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: در انتشار. "همانطور که انتظار ما صرف بیش از 4 میلیارد دلار در افزایشی COVID-19-هزینه های مربوط در این سه ماهه برای کمک به نگه داشتن کارکنان امن و تحویل محصولات به مشتریان در این زمان تقاضا بالا است."

آمازون گفت: این امر صرف تمام آن برآورد 4 میلیارد دلار سود بین آوریل و ژوئن در تعدادی از coronavirus مربوط به سرمایه گذاری از جمله تهیه تجهیزات حفاظت فردی عمیق تمیز کردن آن امکانات جدید زیر فرایند ایمنی مسیر و افزایش حقوق و دستمزد برای کارکنان بزوس گفت.

درآمد آمازون cloud-computing واحد خدمات وب سایت آمازون در آمد در $10.81 میلیارد دلار برای سه ماهه.

برای سه ماهه سوم آمازون گفت که انتظار دارد فروش خالص به در آمده بین $87 میلیارد و 93 میلیارد, نمایندگی سال بیش از سال رشد بین 24 و 33 درصد. این شرکت پیش بینی طیف وسیعی از عامل درآمد از $2 میلیارد و 5 میلیارد دلار است که عوامل در coronavirus-هزینه های مربوط به حدود 2 میلیارد دلار.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب