NCP رئیس Sharad Pawar با ماهاراشترا فرماندار BS Koshyari در محل اقامت خود را.

برجسته

  • هر سه شرکای ائتلافی ایالات متحده در مبارزه با COVID می گوید: Sharad Pawar
  • ماهاراشترا است که بدترین در هند نبرد با کروناویروس
  • BJP شده است با حمله به دولت بیش از بحران

بمبئی:

Sharad Pawar یک جزء کلیدی از دولت در ماهاراشترا بصورتی پایدار و محکم باقی می ماند متعهد به اتحاد خود را با کنگره و شیو سنا; یک سری از جلسات اخیر او برگزار کرده است نشان نمی دهد هر گونه تجدید نظر در بخشی خود را, او گفت: NDTV امروز.

“Fadnavis است بی تاب” آقای Pawar گفت NDTV در یک مصاحبه اختصاصی امروز با اشاره به رئیس سابق وزیر و یادآوری میکند که Devendra Fadnavis مشتاق است که به پایین آوردن دولت است. “اما وجود دارد هیچ تهدیدی برای دولت ماهاراشترا. همه MLAs هستند با ما هر گونه تلاش برای شکستن آنها را در این زمان منجر خواهد شد در مکان های عمومی, ضرب و شتم ما” آقای Pawar گفت.

ماهاراشترا است که بدترین در هند نبرد با کروناویروس – شهر بمبئی است که حداکثر تعداد موارد در کشور است. مخالفان BJP شده است, حمله به دولت برای آن ادعا inadequecies در برخورد با این بحران است. رهبر ارشد بی جی پی Narayan Rane گفته است که دولت باید در زیر قرار داده و رئیس جمهور حکومت با دولت وزیر Uddhav Thackeray بودن حذف شده است.

حتی اگر کنگره غایب بود در Mr Pawar جلسه با وزیر, آقای Pawar گفت NDTV که هر سه شرکای ائتلاف در ماهاراشترا با هم بودند و متحد در مبارزه با COVID تهدید.

پس از ماهاراشترا رای دادند در اکتبر آقای Pawar بود centrepiece استراتژی که دیدم آقای Thackeray رئیس جمهور از شیو سنا مصرف بیش به عنوان وزیر. به سنا پس از انتخابات, نتایج طلاق BJP پس از سی سال ازدواج سیاسی. آن را به عنوان شروع به کاوش جدید مشارکت Devendra Fadnavis بازگشت و به عنوان رئیس جمهوری جدید متحد – Ajit Pawar که آقای Pawar برادرزاده. با هم آنها گفت: آنها تا به حال تعداد مورد نیاز را به نفع خود اعتماد رای دادن. بسیار حرکت جنجالی آقای Fadnavis از بی جی پی گرفت و در سپیده دم با فرماندار Bhagat Singh Koshyari – یک تاکتیک دیده می شود که به شدت حزبی از یک دفتر به معنای نشان دادن بی طرفی سخت.

آقای Fadnavis 72 ساعت به طول انجامید ، آقای Pawar قادر به ترتیب آشتی با برادرزاده خود حزب ملی کنگره حزب پس از نقل مکان به یک تلاش مشترک با سنا و کنگره و دولت جدید به نام ماها Vikas Aghadi در زمان شارژ از دولت است.

آقای Pawar است mercurial, دوست, داده می شود به مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی. در آخرین جلسه پارلمان او گزارش به چند تعامل با نخست وزیر است. دیروز او در دیدار با فرماندار و با وزیر. هیچ دلیلی برای اتصال نقطه به تفسیر قرار ملاقات خود را به عنوان بررسی گزینه های خود را, او گفت:, امروز.

توصیف دیدار با فرماندار به عنوان یک “حسن نیت ارائه میدهد تماس” او گفت که او به دنبال نشست و است که آنها را مورد بحث یا “COVID یا سیاست”. او conferral با رئیس جدید او به عنوان “روال” هر چند او آن را پذیرفته بود غیر معمول برای او به دیدار آقای Thackeray در خود طبقه خانه “Matoshree” در بمبئی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im