"سوپر پخش": کرالا انتقاد مرکز آموزش ارسال بدون سر

احتیاط باید انجام شود برای جلوگیری از جامعه انتقال Pinarayi Vijayan گفت: (Fle)تریواندروم: پس از ماهاراشترا چپ

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399
'Super Spreader': Kerala Slams Centre For Trains Sent Without Heads-Up

احتیاط باید انجام شود برای جلوگیری از جامعه انتقال Pinarayi Vijayan گفت: (Fle)

تریواندروم:

پس از ماهاراشترا چپ حکومت کرالا مطرح اعتراض به دست زدن به قطار ویژه برای کارگران مهاجر توسط راه آهن, وزارت, گفته, آن روش ارسال قطار بدون اطلاع قبلی می تواند از خط خارج دولت پروتکل کنترل coronavirus. کرالا انجام داده است یک کار بسیار موثر تا کنون در مهار عفونت -- یک ماده است که ذکر شده است در رسانه های خارجی نیز هست. امروز در حالی که وزیر Pinarayi Vijayan نوشت: نخست وزیر نارندرا مودی در مورد موضوع خود را وزیر دارایی توماس اسحاق گفته است که راه آهن "می خواهم به سوپر پخش" این بیماری در کرالا است.

دولت تا کنون به حال 896 coronavirus موارد -- نزدیک به 200 نفر آنها از مهاجران بازگشت از خانه و خارج از کشور. 72 افرادی که در بازگشت از ماهاراشترا باید آزمایش مثبت برای coronavirus در کرالا همراه با 71 از تامیل نادو و 35 از کارناتاکا.

در روز سه شنبه کرالا ثبت 67 جدید COVID19 موارد - که 27 در حال عودت سرخپوستان 33 بازگشته از کشورهای دیگر و هفت در میان مخاطبین اولیه که کامپیوتر آلوده.

رئیس جمهوری گفت: کرالا تا به حال هیچ اعتراض به آن مردم از بازگشت به خانه. اما فقدان اطلاعات قبل از اثبات یک مشکل و آن را می تواند از خط خارج و یا "براندازی" دولت ضد coronavirus برنامه او اضافه شده است.

"یک قطار از بمبئی آمد بدون کرالا مطلع. این را واژگون سیستم نظارت. من مطرح شده با وزیر راه آهن. اما پس از این قطار دیگری برنامه ریزی شده بود برای کرالا بدون اطلاع دولت است. این را از خط خارج و یا براندازی دولت را تلاش برای مهار COVID 19. من این را مطرح با نخست وزیر" آقای Vijayan گفت.

وزیر دارایی توماس اسحاق در توئیتر خود نوشت:

مسافران پس از رسیدن در کرالا به نمایش در ایستگاه راه آهن و فرستاده شده برای صفحه اصلی قرنطینه.

"ما نیاز به لیست در پیشبرد طوری که ما می تواند اطمینان حاصل شود ترتیبات مناسب برای غربالگری و قرنطینه" آقای Vijayan گفت. "هر گونه عدم انجام این کار را تضعیف اقدامات انجام شده توسط دولت برای اطمینان از نظارت مناسب برای جلوگیری از گسترش بیماری" وزیر اضافه شده است.

سنبله در coronavirus موارد در مخالفت با حکومت Maharsahtra تبدیل به یک مسئله سیاسی است. رئیس سابق وزیر BJP را Devendra Fadnavis شده است به طور منظم متهم Uddhav Thackeray دولت از عدم کنترل این بیماری همه گیر.

ماهاراشترا نیز درگیر در کشمکش با مرکز بیش از در حال اجرا از قطار ویژه برای مهاجران. در حالی که دولت را متهم به مرکز ارائه یک تعداد کافی از قطار این مرکز گفت: آن را نمی تواند اجرا قطار برای عدم مسافران است. در طول آخرین هفته جمعیت زیادی از مردم شده اند دیده می شود در خارج از ایستگاه های راه آهن در بمبئی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب