میت لوف، نوازنده برنده گرمی، در سن 74 سالگی درگذشت، مایکل گرین، نماینده او پنجشنبه شب گفت.

بر اساس بیانیه ای که در حساب رسمی فیس بوک این ستاره به اشتراک گذاشته شده است، خواننده گروه "I'd Do Anything For Love" - ​​با نام واقعی ماروین لی آدی - با افراد نزدیک خود درگذشت.

در این بیانیه آمده است: «قلب ما شکسته است که اعلام کنیم نان گوشتی بی‌نظیر امشب در حالی که همسرش دبورا در کنارش بود، جان باخت. دختران پرل و آماندا و دوستان نزدیک او در 24 ساعت گذشته با او بوده اند.

میت لوف در سن 74 سالگی درگذشت
میت لوف، برنده جایزه Q Hero، در The Stubhub Q Awards 2016 در The Roundhouse در 2 نوامبر 2016 در لندن، انگلستان شرکت کرد. آنها اعلام کردند که این نوازنده محبوب در سن 74 سالگی درگذشت. دیو بنت / گتی ایماژ

در ادامه بیانیه آمده است: «حرفه باورنکردنی او شش دهه را در بر می گیرد، پس از آن بیش از 100 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته و در بیش از 65 فیلم از جمله بازی کرده است. باشگاه مبارزه، تمرکز، نمایش تصویر ترسناک راکی و دنیای وین"

این بیانیه با ادامه فهرست کردن دستاوردهای میت لوف در طول دوران حرفه‌ای برجسته‌اش، به موفقیت موسیقیایی او نیز اشاره می‌کند و به اشتراک می‌گذارد که خفاش از جهنم "یکی از 10 آلبوم پرفروش تمام دوران باقی مانده است."

در پایان بیانیه آمده است: "ما می دانیم که او برای بسیاری از شما چقدر ارزش داشت و ما واقعاً از همه محبت و حمایت ما در این دوران غم و اندوه قدردانی می کنیم که چنین هنرمند الهام بخش و مرد زیبایی را از دست دادیم.

"از اینکه در این زمان نیاز ما به حفظ حریم خصوصی را درک کردید متشکریم.
از قلب او تا روح شما... هرگز دست از تاب خوردن برندار!»

این یک خبر فوری است و به روز خواهد شد.