زوکربرگ: Facebook را منع از گفتار نفرت در آن تبلیغات

Facebook رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ شهادت در کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن 23 اکت

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

Facebook رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ شهادت در کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن 23 اکتبر 2019.

ارین اسکات | ایسنا

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ روز جمعه گفت این شرکت تغییر خواهد کرد سیاست های خود را به منع از گفتار نفرت در آن تبلیغات است.

خود سیاست های Facebook را ممنوعیت تبلیغات ادعا می کنند که مردم از خاص و نژاد و قومیت و ملیت و طبقه و جنسیت و گرایش جنسی و یا مهاجرت منشاء یک تهدید برای ایمنی فیزیکی و یا سلامت از هر کس دیگری زوکربرگ گفت.

"من متعهد به اطمینان از Facebook می ماند یک محل که در آن مردم می توانند با استفاده از صدای خود را به بحث در مورد مسائل مهم است،" "اما من نیز ایستادگی در برابر نفرت و یا هر چیزی که تحریک به خشونت و یا سرکوب رای گیری و ما متعهد به از بین بردن است که محتوای بیش از حد بدون توجه به جایی که از آن می آید."

علاوه بر این زوکربرگ گفت: Facebook را بیشتر انجام دهید برای محافظت از مهاجران, مهاجران, پناهندگان و پناه جویان از تبلیغات است که نشان می دهد آنها پایین تر از سایر گروه های از مردم و یا از تبلیغات است که بیان تحقیر اخراج و یا انزجار کارگردانی در آنها.

زوکربرگ نظرات آمده پس از نزدیک به 100 مارک اعلام کرد که آنها را بکشد تبلیغات خود از Facebook برای ماه جولای و یا دیگر به عنوان بخشی از یک جنبش به نام #StopHateForProfit. که جنبش اعتراضی "Facebook را تکرار شکست به معنی آدرس وسیع گسترش نفرت در آن سیستم عامل است." زوکربرگ نیست به طور مستقیم آدرس این تحریم در روز جمعه.

این تحریم تبلیغ شامل spenders بزرگ مانند Unilever و Verizon همراه با شرکت های کوچکتر مانند Patagonia, REI, وام باشگاه و شمال صورت با توجه به یک لیست در حال اجرا از خواب غول. این گروه از سازمان ها پشت #StopHateForProfit جنبش شامل ضد افترا, لیگ, NAACP, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان مطبوعات و حس مشترک.

Facebook سهام بسته 8.3% در روز جمعه.

علاوه بر این زوکربرگ روز جمعه اعلام کرد که Facebook در حال حاضر برچسب مطالب آن تصمیم به ترک کردن دلیل آن است که تلقی مهم و ارزشمند به منافع عمومی و حتی اگر آن را در غیر این صورت نقض سیاست های شرکت. Facebook کاربران که سعی می کنید برای به اشتراک گذاشتن این مطالب را سریع اجازه آنها را می دانیم که محتوای آنها در حال های ممکن را نقض سیاست های شرکت. توییتر تا به حال یک سیاست مشابه از ترک تا توییتهایی بداند آن قابل انتشار به خصوص توییتهایی از رهبران جهان. کسانی توییتهایی برچسب درآمده است.

"اغلب از دیدن سخنرانی از سیاستمداران است که در جهت منافع عمومی و در راه همان است که رسانه های خبری گزارش خواهد شد چه یک سیاستمدار می گوید: ما فکر می کنیم مردم باید به طور کلی قادر به دیدن آن برای خود ما سیستم عامل" زوکربرگ گفت: در یک پست.

این تصمیم به اضافه کردن برچسب آید پس از Facebook تحت انتقاد شدید توسط کارکنان خود را به دلیل امتناع از به سانسور یا متوسط یک پست از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مه. در این پست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:" با توجه به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان. برخی از Facebook کارکنان گفت که پست شد در نقض Facebook جامعه استاندارد است که اجازه نمی دهد تا محتوای که تحریک به خشونت است.

در مقابل, توییتر قرار داده یک برچسب هشدار به کاربران در مورد رئیس جمهور خشونت آمیز و شعارهای که آنها را مجبور به اخراج قبل از آنها می توانید صدای جیر جیر. توییتر نیز جلوگیری از کاربران از میل یا retweeting صدای جیر جیر.

آخرین مطالب