زوکربرگ, بزوس, پیچای, طبخ به شهادت امروز در کنگره شنوایی

"Facebook است که با افتخار شرکت آمریکایی" مارک زوکربرگ گفت: (فایل)سان فرانسیسکو: Facebook رئیس مارک زوکربرگ و

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399
Zuckerberg, Bezos, Pichai, Cook To Testify Today At Big Congress Hearing

"Facebook است که با افتخار شرکت آمریکایی" مارک زوکربرگ گفت: (فایل)

سان فرانسیسکو:

Facebook رئیس مارک زوکربرگ و بنیانگذار آمازون جف بزوس را دفاع از غول اینترنت آنها ساخته شده است و نقاشی آنها را به عنوان ما را از داستان های موفقیت در به شدت رقابتی جهانی در طول یک عمده ضد تراست شنوایی چهارشنبه.

بی سابقه شنوایی نیز از ویژگی های مدیران ارشد تیم کوک از اپل و سوندار پیچای گوگل و پدر و مادر خود شرکت الفبا.

از مدیران اجرائی از چهار نفر از قدرتمند ترین شرکت در جهان خواهد شد و شهادت از راه دور در این جلسه که می آید کمتر از 100 روز قبل از انتخابات آمریکا.

زوکربرگ است که می گویند که این غول اینترنت نمی خواهد موفق شده اند بدون ما قوانین پرورش رقابت اما این قوانین از اینترنت در حال حاضر نیاز به به روز رسانی.

"Facebook است که با افتخار شرکت آمریکایی" زوکربرگ گفت: در آماده سخنان پیش از آنچه خواهد بود را از نزدیک تماشا قضایی مجلس جلسه کمیته.

"داستان ما ممکن نبود بدون قوانین ایالات متحده که تشویق رقابت و نوآوری است."

بزوس را رنگ غول آنلاین به عنوان یک پر جنب و جوش آمریکا "موفقیت" داستان در حالی که پذیرش نیاز به بررسی دقیق.

"من معتقدم که آمازون باید دقیق" بزوس گفت: در آماده سخنان ارسال شده آنلاین پیش از این جلسه.

اما او زده یک مبارز توجه داشته باشید بیش از حد, و گفت که "زمانی که شما در آینه نگاه, بررسی, نقد, و هنوز هم اعتقاد دارم که شما در حال انجام کار درست هیچ نیرویی در دنیا باید قادر به شما حرکت می کند."

از آن خواهد شد اولین بار بزوس شهادت است قبل از کنگره است.

اما زوکربرگ همچنین اذعان کرد: "نگرانی در مورد اندازه و درک قدرت است که با تکنولوژی شرکت کرده اند."

"به همین دلیل من خواستار نقش فعال تر برای دولت و تنظیم کننده و به روز رسانی قوانین برای اینترنت است."

مرحله نهایی مسابقات در مجلس نمایندگان می آید به دلیل افزایش نگرانی بزرگ با تکنولوژی سلطه تبدیل شده است که حتی برجسته تر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"در نهایت من معتقدم که شرکت نباید ساخت بسیاری از قضاوت در مورد مسائل مهم مانند محتوای مضر و حریم خصوصی و انتخابات یکپارچگی خود را به" زوکربرگ را آماده سخنان بخوانید.

- بزرگ مقابل بد -

سوالات در این جلسه انتظار می رود به تغییر جهت دادن به مسائل اعم فراتر از اینکه تکنولوژی تیتان در حال سوء استفاده از قدرت خود را در بازار.

زمان ما قوانین ضد تراست آن را دشوار برای مجریان به هدف قرار دادن شرکت ها به سادگی برای بزرگ یا غالب را بدون نشان دادن آنها باعث آسیب به مصرف کنندگان و یا سوء استفاده از قدرت خود را در بازار.

"ما اعتقاد داریم در ارزش ها-دموکراسی رقابت ورود و آزادی بیان-که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود در" زوکربرگ است که می گویند.

"بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری به اشتراک گذاری این مقادیر اما هیچ تضمینی وجود ندارد ارزش های ما را برنده شده است."

او برای مثال از ساختمان چین و صادرات یک نسخه از اینترنت با تمرکز بر "ایده های بسیار متفاوت" از ما ،

"به اعتقاد من این مهم است برای حفظ ارزش های اصلی آزادی و عدالت را ساخته اند که امریکا در اقتصاد دیجیتال یک نیروی توانمند و فرصت را در اینجا و در سراسر جهان" زوکربرگ است که می گویند.

شرکت با تکنولوژی روسای انتظار می رود به استرس چگونه آنها به نفع مصرف کنندگان به خصوص در طول همه گیر و در صورت رقابت -- به خصوص از چین است.

بزوس را نور افکن افزایش رقابت میان خرده فروشی آنلاین سیستم عامل است.

"موفقیت ما ممکن است کمک به توضیح گسترده ای گسترش بازار انواع و اندازه های مختلف در سراسر جهان" بزوس گفت.

"این شامل شرکت های آمریکایی مانند Walmart, eBay, Etsy و هدف و همچنین خرده فروشان مستقر در خارج از کشور اما فروش در سطح جهان از قبیل Alibaba و Rakuten."

این آنتی تراست بحث است که مبهم با افزایش "techlash" بیش از یک طیف وسیعی از مسائل از حریم خصوصی به نابرابری اقتصادی سیاسی و تعصب.

"Facebook یک شرکت موفق در حال حاضر, اما ما به آنجا راه آمریکا: ما با هیچ چیز و ارائه محصولات بهتر است که مردم برای پیدا کردن ارزشمند" زوکربرگ است که می گویند.

"همانطور که من درک ما از قوانین شرکت بد نیست فقط به خاطر اینکه آنها بزرگ هستند. بسیاری از شرکت های بزرگ که قادر به رقابت متوقف به وجود داشته باشد.

رسانه های اجتماعی غول چهره حملات به اتهام استفاده از تسلط خود را برای سرکوب محافظه کار views -- ادعا ساخته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook متهم شده است که عدم جلوگیری از نفرت محتوای ترویج خشونت از جمله از مغلوب ساختن پیشی جستن.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب