"زوم امن نیست": دولت هشدار به مردم در ویدئو کنفرانس خدمات

زوم: این امر نیز جلوگیری از دوس حمله محدود کردن کاربران از طریق کلمه عبور و دسترسی grant (فایل)دهلی نو: زوم جل

توسط ELEMENTORSITE در 28 فروردین 1399
'Zoom Not Safe': Government Warns People On Video Conference Service

زوم: این امر نیز جلوگیری از دوس حمله محدود کردن کاربران از طریق کلمه عبور و دسترسی grant (فایل)

دهلی نو:

زوم جلسه برنامه یک پلت فرم امن برای ویدئو کنفرانس دولت امروز گفت: صدور مجموعه ای از دستورالعمل ها برای امنیت خصوصی کاربران که "هنوز هم می خواهم به استفاده از زوم به صورت خصوصی با هدف". زوم بمباران ظاهرا تبدیل به یک مورد علاقه در زمان گذشته از مردم در طول مستند.

"زوم است که یک پلت فرم امن و حتی برای استفاده از افراد دقیق مشاوره در حال حاضر صادر شده توسط CERT-هند" این وزارت خانه گفت: در مشورتی.

دستورالعمل دولت گفت: جلوگیری از ورود غیر مجاز در اتاق کنفرانس و حتی مخرب فعالیت های مجاز شرکت کنندگان در پایانه ها از دیگر شرکت کنندگان است. این امر همچنین جلوگیری از دوس حمله محدود کردن کاربران از طریق کلمه عبور و دسترسی grant.

"بسیاری از تنظیمات را می توان با ورود به کاربران زوم حساب کاربری در وب سایت و یا برنامه نصب شده در کامپیوتر/لپ تاپ/تلفن و همچنین در طول برگزاری کنفرانس. با این حال برخی از تنظیمات ممکن است از طریق حالت خاص/کانال تنها" دستورالعمل از اتحادیه وزارت بخوانید.

زوم برنامه به مسائل مربوط به حریم خصوصی و همچنین امنیت" یک مقام ارشد در وزارت خانه گفت.

این سرور از زوم مانند Infinite هستند که عمدتا در چین واقع شده. این مرکز برنامه قابل توجه است نقاط ضعف و زیاده روی در شیوه های مشکوک.

"ما تحلیل تکنیکال نشان می دهد که چگونه این بسیار محبوب ویدئو کنفرانس نرم افزار رمز گذاری جلسه داده, گفت:" یک افسر دیگر.

"پیشرو در کسب و کار خانه ها و دولت ها و دیگران که نیاز به محرمانه بودن نباید با استفاده از این نرم افزار" افسر سایبری واحد گفت.

هند گره سایبری آژانس امنیت Cert-در سایت قبلا هشدار داده کاربران از ویدئو کنفرانس برنامه است که آن را مستعد ابتلا به نقض شد. دستورالعمل آمد زیر موارد به بیرون درز کلمه عبور و هکرها ربودن تماس های تصویری میدوی را از طریق کنفرانس ها ،

گوگل بنا به گزارش ممنوع زوم برنامه از تمام رایانه های کارکنان بیش از آسیب پذیری های امنیتی و سنگاپور ممنوع معلمان با استفاده از زوم و پس از هکرها ارسال شده زشت و ناپسند و تصاویر بر روی صفحه نمایش. این برنامه نیز ممنوع برای استفاده در آلمان و سنگاپور و تایوان است.

حتی استرالیا سیگنال های اداره و یا ASD سازمان اطلاعات هفته گذشته هشدار به کاربران برای دور ماندن از نا امنی ویدئو کنفرانس برنامه های کاربردی.

ASD را در نیوزیلند همتای دولت ارتباطات و امنیت اداره پاک است استفاده از زوم برای خدمتگزاران به "محدود" اطلاعات طبقه بندی سطح, اما نه برای سختگیرانه تر "راز" و "محرمانه" سطح.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن