شما به طور جدی پشیمانی این مرسوم کفپوش سبک که آن زمان به فروش

پینترست و خوی تخته HGTV را نشان می دهد و مورد علاقه ما اثرگذارندهها’ Instagram اغلب نوشته های الهام بخش مردم را به سعی کنید جدید طراحی خانه روند. اما کارشناسان می گویند اگر شما در حال فکر کردن در مورد فروش جای خود را در برخی از نقطه, نمی, هر گونه تصمیم گیری خود را در کف خانه فقط رتبهدهی نشده است.

خود را در خانه شخصی خود عقب نشینی و بازتاب که شما هستند اما آنها نیز سرمایه گذاری است. وقتی که می آید زمان به حرکت در تاریخ به فصل بعد کسانی بصری بازتاب ممکن است تاثیر خود را در لیست قیمت. و اگر خانه خود را گیر کرده است در سال 2020 هنگامی که آن را در سال 2030 در آوردن خریداران ممکن است یک چالش است.

از نظر عملی “کف می تواند دشوار و پر هزینه به جای” می گوید: Alix Gianetti یک بوستون مسکن با قطب نما. “آن را به دوام دراز مدت.”

Gianetti توصیه می کند که هرگز کم در کف مواد و اگر شما می توانید انتخاب کردن برای چوب جنگلی است که ثابت کرده بود بی انتها و به راحتی می توان نونما اگر خراشیده. “شما می توانید شن و ماسه آن را و روکاری تازه کردن آن به بازی اما با وینیل یا کفپوش بامبو آن را غیر ممکن است برای روکاری تازه کردن.”

فرش از سوی دیگر بوده است “محو از وجود بیش از 10 تا 15 سال گذشته می گوید:” Gianetti. این است که به احتمال زیاد با توجه به دلایل عملی (آن را سخت به خارج شدن لکه ها و بوی) و تنها به دلیل سبک منسوخ شده است (سلام 1970) “شما بهتر است با سطح کف و استفاده از لهجه فرش به آن صنوبر,” او می گوید.

اگر شما در حال فکر کردن فراتر از تدارکات و بیشتر در مورد طراحی زیبایی شناسی جولی Chrissis بنیانگذار Chrissis و شرکت داخلی پیش بینی خاصی کفپوش سبک است که به نظر می رسد داغ در حال حاضر فقط به دنبال منسوخ شده در آینده نزدیک.

“خاکستری-باب روز به طبقه چوب جنگلی هستند واقعا در حال حاضر, اما آنها تنها رفتن به آخرین تا زمانی که خاکستری به طول می انجامد,” او می گوید. خاکستری به عنوان رفتن به رنگ خنثی است که با داشتن آن لحظه فقط به عنوان بژ یک بار بود و دیر یا زود خاکستری دیدار خواهد کرد به همان سرنوشت محبوبیت آن می میرد.

یکی دیگر از روند بزرگ است “کل مدرن خانه رعیتی نگاه با پررنگ الگوهای کاشی به طور معمول در بر داشت در یک حمام می گوید:” Chrissis.

پس از آن وجود دارد معماری آجر کف که بسیاری از صاحب خانه شده اند تجهیز خود mudrooms با. “که در آن لحظه و پس از آن لحظه خواهد رفت” Chrissis می گوید. و آن زمانی است که از یک فروش موفق ممکن است ثابت کند سخت تر است.

یکی دیگر از سبک های محبوب است که در حال حاضر ممکن است در راه خود را به گفته علی جویس, جک کانوی مسکن از بوستون است که کاشی که شبیه چوب است. این در واقع یک نوع پرسلن است که به تقلید از چوب است و اغلب مورد استفاده در حمام. “آن را به عنوان گرم به عنوان آن را برای اولین بار بود,” او می گوید.

از منظر کسب و کار آن را حس می کند به سرمایه گذاری در کلاسیک و بی انتها کف سبک و نه در روند لحظه اما در نهایت در مورد چه مدت شما قصد اقامت در آن خانه و چه چیزی شما را خوشحال می کند در آن زندگی می کنند.

“اگر شما با وسواس که بد بو کاشی و می خواهید برای تزئین حمام خود را که راه و سپس به دنبال آن بروید.” Chrissis می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im