شما ممکن است پشیمانی این مد رنگ سبک که آن زمان به فروش خانه خود را

تازه دیوار سفید در یک خانه جدید تقریبا احساس می کند مانند یک بوم خالی و باز به دنیایی از امکانات از رنگ ها و ب

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

تازه دیوار سفید در یک خانه جدید تقریبا احساس می کند مانند یک بوم خالی و باز به دنیایی از امکانات از رنگ ها و بافت. بی پایان وجود دارد ایده ها و سبک را انتخاب کنید اما به عنوان یک زیرک صاحب خانه باید به شما دوباره فکر استعداد شخصی خود را هنگامی که می آید زمان برای فروش ؟

کارشناسان وزن در آید 2020 نقاشی روند و طول عمر از محبوبیت خود را در بازار مسکن. پیش رو برخی از گرایش آنها توصیه شما برای جلوگیری از پیش از فروش می باشد.

رنگ کابینت آشپزخانه

در اینجا یک سبک ساخت دور در Pinterest و Instagram: رنگ کابینت آشپزخانه در پررنگ یا با رنگ های روشن به ظاهر از در غیر این صورت بی ادعا ،

"گاهی اوقات آنها در خاموش و خاکستری و یا به عنوان جسورانه به عنوان یک نیروی دریایی آبی می گوید:" علی جویس, جک کانوی مسکن از بوستون. "این واقعا داغ در حال حاضر, اما من می توانم آن را تبدیل شدن به یک مد زودگذر و از سبک رفتن بسیار به سرعت."

برخی پرماجرا صاحب خانه در حال نقاشی کابینت های دو رنگ مختلف متناوب بین بالا و پایین کابینت.

اگر شما تصمیم به سعی کنید این سبک بدون در نظر گرفتن چگونه آن trendiness آخرین Donel Beals, بنیانگذار داخلی توسط Donel می گوید: "شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال انجام رنگ روشن در بالا و سنگین تر رنگ پایین در نزدیکی زمین و یا آن را به [آشپزخانه] نگاه کردن."

پررنگ چاپ و بافت wallpaper

"تصویر باعث می شود یک بیانیه و من می گویند دنبال همان قوانین برای آن را به عنوان شما را نقاشی می گوید:" Alix Giannetti یک بوستون مبتنی بر مسکن با قطب نما. "استیک با طبیعت الهام گرفته از رنگ های خنثی چیزی است که نه بیش از حد بلند. مردم باید قادر به دیدن سبک خود را در آن است."

به عنوان مثال بزرگ florals و الگوی هندسی تصاویر پس زمینه بسیار محبوب در حال حاضر, اما آنها ممکن است خاموش خریداران.

و البته همیشه داشته باشیم که در آن تصویر زمینه خود را می رود و چقدر از آن بالا می رود. "یک تن از مردم آن را دوست دارم اما آنها نمی wallpapering کامل خود را در خانه آن را معمولا فقط برای یک فضای خاص به عنوان یک لهجه می گوید:" Beals.

Wallpaper می توانید میآید رنگ در پشت قفسه جلو تخته از پله ها و یا در پشت تخت در یک اتاق خواب.

دیگر مخاطره آمیز روند ؟ تصویر زمینه بافت مانند کتانی, چوب مصنوعی یا از چرم faux با توجه به جویس. "این چیزی است که شما صرف مقدار زیادی از پول بیش از حد" او می گوید.

برای مثال قاب چوب تیره بر روی دیوار می تواند یک خانه احساس منسوخ شده و گیر کرده در '70s—امروز مرسوم نسخه که ممکن است همان اثر در 10 سال.

نقاشی های تر و تمیز و اندود گچ و سیمان از یک صفحه اصلی می توانید اضافه کردن یک ظریف اما موثر داش شخصیت به یک اتاق و این روزها خلاق مالکان در حال آزمایش "نقاشی دیوارهای سفید و نقاشی های تر و تمیز با یک رنگ می گوید:" جویس. "و یا نقاشی های تر و تمیز با یک خاموش و نور و رنگ و سپس اطراف آن دیوار با سایه تیره تر از رنگ."

اما اگر شما استفاده از یک رنگ که واقعا مرسوم،, مانند, می گویند هزاره صورتی می توان آن را خسته کننده را تغییر دهید بعد آن را به عنوان تر و تمیز تر دقیق سطح منطقه از یک دیوار. که به معنی آن را کمی سخت تر به رنگ. اکثر مالکان و خریداران ترجیح می دهند و سفید و تر و تمیز قالب ریزی و سازه به عنوان رنگ های دیگر ممکن است اتاق را نگاه کوچکتر است.

رنگ روند آیند و می روند بنابراین مطمئن شوید که خانه خود را outlives سلیقه شخصی خود و همچنین به عنوان کل بازار است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن