شما می توانید هر قسمت از باب راس 'لذت نقاشی' در یوتیوب

Cooped در داخل خانه ما در حال شروع به درک اگر ما در حال حاضر نمی, اهمیت کمی خوشحال درختان. Bob Ross همیشه می د

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

Cooped در داخل خانه ما در حال شروع به درک اگر ما در حال حاضر نمی, اهمیت کمی خوشحال درختان. Bob Ross همیشه می دانستم به همین دلیل است که ما او را دوست دارم و خود را تلویزیون نشان می دهد, لذت نقاشی. نشان می دهد پخش شده در PBS از سال 1983 تا 1994 اما شما می توانید به تماشای کامل در 31 فصل به صورت رایگان در یوتیوب در حال حاضر.

اگر شما هرگز دیده می شود نشان می دهد و یا اگر آن باقی مانده است فقط مبهم حافظه از دوران کودکی خود را در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار: در هر قسمت نقاش Bob Ross رنگ یک تصویر معمولا از یک صحنه از طبیعت است. او توضیح می دهد که فرآیند خود را به عنوان او می رود بنابراین شما می توانید در خانه به دنبال همراه.

نشان می دهد یک فرقه مورد علاقه حتی در میان کسانی که نقاشی همراه و واقعا طرح به رنگ همیشه. راس صحبت می کند صدای وزش و برای تلفن های موبایل خود را با قلم مو, پخش كردن, dabbing و خراش دادن رنگ در سراسر بوم کار به عنوان یک نوع از پیش ASMR.

اگر چه هر قسمت به ارمغان می آورد یک نقاشی جدید, همه چیز دیگری باقی می ماند سازگار: راس فرفری و تا دکمه پیراهن زاویه که در آن او می ایستد قبل از سه پایه را تصدیق او می دهد در حالی که نقاشی درباره چگونه اشتباهات هیچ معامله بزرگ است. نشان می دهد یک نوع سالم و بی خطر, Mister Rogers' Neighborhood احساس (PBS ایجاد آرامش بخش موسیقی ریمیکس از هر دو نشان می دهد در یوتیوب در سال 2012).

در قسمت "در سپیده دم نور" (فصل 23 قسمت 7) راس اعتبار می دهد به خدمه کمک می کند که او را با هم خود را نشان می دهد. "این فقط طول می کشد چند دقیقه به رنگ که باز" او می گوید: در مورد پیش نمایش کلیپ اجرا می شود که در ابتدای قسمت "اما در آن طول می کشد بسیاری از مردم فوق العاده تقریبا در تمام طول روز به تولید که 30-دومین چیزی که می بینید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن