شما می توانید حذف هر گونه لکه خون در 4 مرحله ساده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وجود دارد

توسط ELEMENTORSITE در 13 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد به احتمال زیاد شما تا به حال تجربه ناخوشایند از بیدار شدن از خواب به خون آغشته ورق در برخی از نقطه در زندگی خود را اعم از سنگین چرخه قاعدگی نیمه شب خونین بینی و یا یک مزاحم برش از اصلاح. می توان آن را وحشت زا برای پیدا کردن خون روی تخت و ملافه یا بالش اما مهم ترین گام اول این است که وحشت—فرایند تمیز کردن نیست به عنوان بد به عنوان شما فکر می کنم. مرحله دوم? نوار تخت خود را و جمع آوری منابع خود را. لکه-از بین بردن کار در دست است که به دور از غیر ممکن است -- آن را فقط به کمی زمان و تلاش برای انجام آن حق است.

خشکشویی متخصص لورا گودمن ارشد دانشمند با پراکتر و گمبل می گوید: خون مانند بسیاری دیگر مایعات بدن می تواند بیشتر خیره به حذف از دیگر لکه ها به دلیل ترکیب شیمیایی. که به این معنی است که شما نیاز به مواد تشکیل دهنده حق (مورد استفاده در جهت سمت راست) برای انجام این کار است.

"خون مخلوط پیچیده ای از پروتئین های سلولی ماده قند و چربی می گوید:" گودمن. "به عنوان یک نتیجه از آن نیاز به انواع مختلفی از مواد تشکیل دهنده برای حذف کامل."

کنجکاو چگونه می توانید خون خود را ورق تخت? نگران نباشید—ما باید شما را تحت پوشش. در اینجا همه کارشناس منابع اطلاعات شما نیاز به دانستن در مورد از بین بردن لکه های خون یک گام در یک زمان.

اول 3 چیز به دانستن قبل از اینکه شما شروع به

وجود دارد چند مرحله شما می توانید به خون-حذف فرایند بسیار ساده تر—و در نهایت خود را ورق زیادی پاک کن. در اینجا چند چیز به دانستن قبل از اینکه شما شروع به از بین بردن لکه روند:

چه خوب است حذف لکه خون ؟

وجود دارد مقدار زیادی از راه حل های خوب برای از بین بردن خون از ورق (و لباس که برای ماده). در اینجا برخی از رایج ترین توصیه می شود لکه زدای nixing خون از پارچه. هر یک از این گزینه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مرحله 3 زیر به عنوان یک نقطه قبل از درمان به طور منظم شویی.

چگونه به حذف خون از ورق در 4 مرحله

در حال حاضر شما آماده برای حرکت بر روی چیزهای مهم: در واقع از بین بردن خون از ورق های خود را. جمع آوری منابع خود را—قبل از درمان از انتخاب مواد شوینده رختشویی و یک سطل و برخی از آب دریافت و به کار.

1. محو لکه را با یک پاک, پارچه خشک

اولین گام این است که به حذف هر گونه خون بیش از حد از ورق. استفاده از یک پارچه خشک به آرامی بلات در لکه, از بین بردن خون تا آنجا که شما می توانید از ورق با یک قلم مو یا پارچه. شما ممکن است بخواهید برای تنظیم خود پارچه به صورت دوره ای به بلات با حذف بخش از پارچه برای جلوگیری از گسترش لکه.

غوطه دادن رنگ زمینه ورق در آب سرد برای شستشو اساسا برای رقیق کردن لکه و آن را آسان تر برای حذف.

3. درمان با لکه-از بین بردن راه حل و سپس شستن طبق معمول

درمان رنگ آمیزی منطقه خود را با از بین بردن لکه محصول انتخابی زیر هر جهت بر روی برچسب (یا ما جهت بالا). گودمن توصیه می کند قبل از درمان با ایجاد یک خیساندن راه حل در یک سطل پلاستیکی با 25 میلی لیتر مایع شوینده در هر گالن از آب سرد است. اجازه می دهد تا رنگ آمیزی بخشی از ورق به خیس کردن به مدت 30 دقیقه با استفاده از وزن یک حوله به نگه داشتن آن کاملا غوطه ور شده است. پس از درمان شستن ورق به عنوان شما به طور معمول همیشه مطمئن شوید که به استفاده از آب سرد است.

4. هوا و یا خط خشک ورق های خود را

اگر لکه باقی مانده پس از خشک شدن شما باید درمان لکه دوباره امتحان کنید یا یک روش جایگزین/محصول از لیست بالا. اصلا ماشین-خشک مورد شما به دلیل گرما می تواند مجموعه ای از لکه. "این غیر ممکن است برای به دست آوردن یک لکه از چیزی است که اگر شما آن را اجرا کنید از طریق خشک کن اما از آن خواهد شد بسیار سخت تر" ریچاردسون می گوید.

چگونه به خشک شده خون از ورق

در حالی که آن را همیشه به تلاش برای از بین بردن لکه به سرعت به عنوان ممکن است شما هنوز هم می تواند حذف خونی خشک شده از ورق های خود را با همان مراحل بالا. اما مهم مرحله اول ریچاردسون می گوید. فقط مطمئن شوید که نقطه آسیب دیده مرطوب است قبل از شستشو آن را. "را خون نقطه مرطوب با آب و سپس درمان آن را مانند حالت عادی" ریچاردسون می گوید.

اگر لکه دار ویژه, خیره, دنبال همان مراحل یک زمان اضافی.

آیا بزاق پاک کردن لکه های خون?

مشخصات فنی yes: بزاق حاوی آنزیم های پس از آن می تواند شکستن پروتئین ها از جمله یک خون لکه. اما بزاق نیست یک راه عملی برای رسیدن لکه های خون را از پارچه. "اگر آن را یک نقطه کوچک بزاق کار خواهد کرد" ریچاردسون می گوید. "اما اگر لکه بزرگ است, شما نمی خواهد بود قادر به تولید به اندازه کافی بزاق آن را به کار."

آیا جوش شیرین پاک کردن لکه های خون?

این ممکن است موثر cleaner بر روی سطوح سخت اما ریچاردسون می گوید جوش شیرین را حذف نمیکند خون.

آیا آب نمک پاک کردن لکه های خون?

اجتناب از استفاده از آب نمک در خون و یا بر روی هر لکه دار کردن. با توجه به Richardson, نمک, در واقع می تواند اثر مخالف با تنظیم میكنیم.

آیا سرکه پاک کردن لکه های خون?

دیگر هیچ ریچاردسون می گوید:—سرکه نیست, یک راه قابل اعتماد برای خلاص شدن از لکه های خون. اگر شما می خواهید به استفاده غیر تجاری راه حل انتخاب کردن برای پراکسید هیدروژن به جای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب