شما هم اکنون می توانید جریان کلاسیک اپرا و باله اجرای برنامه به صورت رایگان

کلاسیک هنر را تاریخ و فرهنگ به زندگی در سراسر جهان است. اما شما لازم نیست که صبر کنید برای تئاتر درها به بازگش

توسط ELEMENTORSITE در 13 اردیبهشت 1399

کلاسیک هنر را تاریخ و فرهنگ به زندگی در سراسر جهان است. اما شما لازم نیست که صبر کنید برای تئاتر درها به بازگشایی در سفارش به درو مزایای: Stingray Classica ارائه شده است که یک ماه از بر روی تقاضا و اجراهای زنده است که می تواند جریان به صورت رایگان (بدون کد لباس مورد نیاز!).

کانادا بر اساس کانال تلویزیون باز کرده است تا خود را کتابخانه دیجیتال برای همه برای لذت بردن از برای یک ماه رایگان است. پوماهی Classica امکانات ارکستر اجراهای اپرا باله و موسیقی فیلم های مستند از سراسر جهان اعم در ژانرهای برای هر نوع از هنرهای نمایشی ،

در, دیجیتال, سایت, شما می توانید جستجو عملکرد توسط هنرمند عنوان یا آهنگساز اگر شما در حال حاضر در ذهن است. اما اگر شما که در آن برای شروع, شما می توانید گزینه های خود را توسط باله, کنسرت, مستند, شاهکارهای و اپرا.

در باله دسته شما می توانید انتخاب کنید از کلاسیک مانند "دریاچه قو" و "کارمن" و کنسرت بخش طول می کشد شما در داخل برخی از عجیب ترین اجرای Wolfgang Amadeus Mozart, در میان بسیاری دیگر. برخی از فیلم های مستند شما را در پشت صحنه از برخی از آهنگسازان معروف ترین در تمام دوران—از یوهان سباستین باخ, ریچارد اشتراوس—در حالی که دیگران به شما پشت صحنه نگاه در فرآیند تولید به طور کلی.

شاهکارهای بخش پر شده است دقیقا آنچه شما انتظار می رود از اجرای لودویگ ون بتهوون "سمفونی شماره 9" به گوستاو مالر را در "رستاخیز" توسط ارکستر سمفونیک لندن. و در نهایت این اپرا که در آن شما می توانید خود را ثابت جوزپه وردی "La Traviata" فیلم برداری در طول سنت Margarethen جشنواره در اتریش.

به عنوان پاداش اضافه شده هر دوشنبه و جمعه از ساعت 8:30 PM پوماهی Classica زنده-جریان صمیمی کنسرت از نوازندگان مشهور—از گابریل شوب (دهانه) و نیکولاس Rimmer فرانچسکو Piemontesi و Zlata Chochieva—همه از آن ثبت شده است در Schinkel Pavillon در برلین آلمان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب