سال برنامه ریزی میلیون دلار: آنچه در آن طول می کشد برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه

یک زن پیاده روی گذشته فیل آرم حزب جمهوری خواه در اولین روز از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جولای 18, 2016

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

یک زن پیاده روی گذشته فیل آرم حزب جمهوری خواه در اولین روز از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جولای 18, 2016 در کلیولند اوهایو است.

Dominick رویتر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ماه تنش با کارولینای شمالی مقامات اوج خود رسید در ایران تصمیم به کشیدن آن کنوانسیون ملی از شارلوت درست سه ماه قبل از آن به جای برنامه ریزی شده وجود دارد.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در حال حاضر برنامه ریزی برای جکسون ویل فلوریدا در ماه اوت است.

این حرکت تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ تنها چند هفته برای آماده شدن برای یک بزرگ-مقیاس کنوانسیون که به طور معمول جذب دهها هزار نفر از مردم و سالها طول می کشد برای برنامه ریزی. گذشته کنوانسیون سازمان تردید دارند که ایران قادر خواهد بود به جلو و یک رویداد از جمله مقیاس در کوتاه توجه کنید.

"نظر شخصی من این است که برنامه ریزی سنتی کنوانسیون از اندازه و مقیاس است که شما به طور معمول در دو ماه دوره ممکن نیست" گفت: جو روم, معاون سابق رئيس جمهور از کلیولند میزبان کمیته که در سازمان 2016 کنوانسیون. "وجود دارد بسیاری از نقاط است که باید برای اتصال به این کشش."

نه برنامه ریزی و نه آماده سازی به نظر می رسد نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن که بارها و بارها تهدید به حرکت کنوانسیون از کارولینای شمالی به دلیل اجتماعی فاصله دستورالعمل است که باید به شدت محدود تعداد شرکت کنندگان در طول چهار روز رویداد برنامه ریزی شده برای شروع Aug. 24.

قرار دادن بر روی یک موفق کنوانسیون این قدر یک تلاش بین ایران با دولت فدرال و میزبان کمیته که سازماندهی آن است. که کمیته است که معمولا ساخته شده از افرادی که نقش کلیدی در شکل دادن به این شهرستان است که در حال آماده شدن برای میزبانی کنوانسیون.

پس از اعلام حرکت هفته گذشته جکسون کنوانسیون سازمان شروع به فشار دادن به ترتیبات برای سرمایه گذاری و آماده کردن یک محل مناسب. جکسون میزبان کمیته نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

فرآورده های طبیعی

تحت شرایط عادی یک شهر که خارش به میزبان یا کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و یا دموکرات ملی کنوانسیون خواهد شد قرار دادن با هم یک پیشنهاد برای بررسی ترسیم دلایل چرا که شهر بهترین انتخاب است.

برای قبلی کنوانسیون میزبان کمیته شروع فرایند برنامه ریزی سال قبل از نامزد بود و حتی شناخته شده است.

"ما اهدا شد این رویداد حدود دو سال گفت:" دیوید گیلبرت سابق رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلیولند میزبان کمیته. "چیزهای زیادی وجود دارد که می رود به پیشنهاد. بسیاری از این اطلاعات می گذارد و زمینه را. اگر شما در مورد آن فکر می کنم در آن شرایط برنامه ریزی واقعا آغاز می شود 2½ سال است."

پس از یک پیشنهاد قابل قبول است این کمیته کنار هم قرار دادن بودجه برای آماده سازی محل که در آن کنوانسیون رخ خواهد داد. که پول همچنین کمک می کند تا سفت حمل و نقل و پرداخت مردم مانند کارگران ساختمانی که در حال ساخت بازسازی اتفاق می افتد.

کنوانسیون مانند این می تواند هزینه تا $100 میلیون, با توجه به متعدد گذشته سازمان. وزارت امنیت جبهه در مورد نیمه امنیتی برای محافظت از مشخصات بالا سیاستمداران و ارائه تکنولوژی پیشرفت است. بقیه این پول از کمک های مالی خصوصی.

"بزرگترین محل نیاز دارید که از بین بردن تعدادی از شهرستانها بالا-لایه رقابتی داخلی آرنا -- انواع عرصه است که شهرها به طور سنتی میزبان خود NBA یا NHL franchises در" روم گفت. اما به نوبه خود که سالن را به چیزی شبیه به یک سالن کنسرت است که چالش واقعی است. کارگران ساختمانی باید به پیکربندی مجدد و اضافه کردن صندلی ساخت استودیوهای تولید و ایجاد یک "چشمگیر" مرحله "میآید که" او گفت:.

"شما از بازی بسکتبال به میزبانی معادل Grammys. بنابراین شما نیاز به یک مرحله که در حال رفتن به جلو و مرکز در مقابل صدها میلیون نفر از مردم برای چهار شب" رومی گفت. "این چیزی است که یک بسکتبال آرنا ایجاد شده بود."

اعضای این گروه در یک میزبان کمیته های حزبی گروهی باید انگیزه ای را در مقیاس بزرگ کنوانسیون به شهرستان خود را به برجسته توسعه آن و ارائه آن به عنوان یک نقطه داغ برای رشد اقتصادی و فعالیت گیلبرت و روم گفت. بنابراین آیا آن را DNC یا RNC کمیته در حال کار برای آوردن یکی از آنها را به خانه. هر دو آب کیر با "سیاسی گردشگران" و هزاران credentialed رسانه ها به احتمال زیاد در آوردن یک بازگشت بزرگ در تاریخ سرمایه گذاری ها اضافه شده است. در مورد 45,000 مردم از جمله 15,000 credentialed رسانه ها آمد به کلیولند در سال 2016 برای RNC.

کارولینای شمالی

کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعلام کرد انتخاب شارلوت در 20 ژوئیه 2018. پس از شارلوت میزبان کمیته رهبری جان Lassiter — دیرین جمهوری خواه سابق و عضو شورای شهر — کار کرده است به منظور بالا بردن $70 میلیون برای آماده شدن برای این رویداد بزرگ است.

این درگیر ماه از کمک به جامعه محلی و اعضای گروه ها و شرکت های بزرگ برای سرمایه گذاری در بخش هایی از این طرح است.

ونس Opperman سابق شرکت صندلی از Minneapolis-Saint Paul میزبان کمیته برای سال 2008 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه گفت: CNBC او "در کارولینای شمالی که بسیار خوشحال است که آنها در حال رفتن به آن را داشته باشد."

شارلوت میزبان کمیته نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

هشت سال پیش شارلوت میزبانی کنوانسیون ملی دموکرات ها به معنی این شهرستان در حال حاضر دستخوش بسیاری از تغییرات زیربنایی. این تجربه ممکن است یک عامل در RNC تصمیم به انتخاب شارلوت برای سال 2020 است.

"آنها را به حافظه عضلانی در شارلوت برای دانستن چگونگی انجام این کار و من می توانید ببینید که در آن خواهد بود که بسیار مربوط به" روم گفت.

اما هفته طولانی کشمکش بین ایران و کارولینای شمالی مقامات دولتی نشان داد قطع در چشم انداز چگونه کنوانسیون می بازی.

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر دموکرات بارها و بارها اصرار داشت که RNC آمده تا با یک طرح است که شامل اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول قرارداد خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus. RNC مدیران ارائه یک پیشنهاد برای برگزاری امن کنوانسیون لیست اقدامات احتیاطی از قبیل اجباری متوسط اسکن پیش از ورود و حفظ یک منبع فراوان از مواد ضد عفونی کننده در این عرصه است.

اما این پیشنهاد را شامل نمی شود یک طرح برای تشویق اجتماعی فاصله و بسته شدن تعداد زیادی از مردم در کنوانسیون منجر به بن بست بین دو طرف است.

"تا آنجا که ما می خواهیم شرایط اطراف COVID-19 به مطلوب به اندازه کافی برای شما برای برگزاری کنوانسیون توصیف شما در اواخر ماه اوت آن را بسیار بعید است" کوپر گفت: در نامه ای به ایران با مقامات. "نه مقامات بهداشت عمومی و نه من ریسک بهداشت و ایمنی از اهالی کارولینای شمالی با ارائه تضمین شما به دنبال."

مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر کوپر و دیگر دولت و مقامات محلی است. پس از شنیدن نارضایتی کشورهای دیگر از جمله فلوریدا تن به تن خود را به عنوان پتانسیل میزبان.

برجسته قرارداد

در حالی که رئیس جمهور و RNC باید گفت که این کنوانسیون را به حرکت جکسون بسیاری از سست به پایان می رسد باقی می ماند به خصوص مربوط به تعهدات قراردادی بین شهر شارلوت و ایران.

پس از انتخاب شدن به عنوان کنوانسیون سایت میزبان کمیته علائم قرارداد با کمیته ملی حزب جمهوری خواه تعیین مقدار پول هر یک از طرفین کمک خواهد کرد.

"من قرارداد که یک زن و شوهر اینچ ضخامت از آنچه به مردم وعده داده و آنها نقض آنها" میزبان مدیر کمیته Lassiter گفت: شارلوت آبزرور. "در حال حاضر ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه شما کار می کنند از طریق باد را در یک تلاش ما معطوف شده برای دو سال."

علاوه بر انجام تعهدات کنوانسیون خود این کمیته همچنین صرف زمان قابل توجهی را به دنبال سالن و فروشندگان برای استقبال نماینده حزب و حدود 1200 جداگانه حوادث ناظر گزارش شده است. این کمیته بود استخدام هزاران نفر از داوطلبان از سراسر کشور به منظور تسهیل در تلاش است.

دادستان شهرستان پاتریک بیکر در بیانیه ای گفت که شارلوت در حال صرف 14 میلیون دلار در این کنوانسیون قبل از ایران بیرون کشیده. شهر شارلوت در بیانیه ای جداگانه گفت که آن را "معتقد است که در احزاب' بهترین بهره را بلافاصله پس از باز کردن موافقت نامه های میان آنها و نگه دارید RNC پاسخگو برای تحقق همه آن تعهدات برجسته به احزاب و آنها را به کل است."

"ما می خواهم علنا نشان داد که ما (در حال حاضر) مطرح شده بیش از 50 میلیون دلار بسیاری از که می آید در بیش از وعده" Lassiter گفت: ناظر. "ما به اندازه کافی پول نقد در دست به پرداخت تمام تعهدات فعلی" مانند پیمانکار تخفیف برای نوسازی طیف مرکز که در آن کنوانسیون بود برگزار می شود.

گلن مک کال یک جمهوریخواه کمیته ملی رسمی پیش بینی شده است که بیش از 50000 نفر خواهد با حضور در این کنوانسیون و شارلوت دیده اند درآمد بیش از 200 میلیون دلار پول که رفته اند به رستوران ها و دیگر کسب و کارهای محلی.

"من برخی از آنها را ریخت و خود را به قلب و روح خود به این" کلیولند گیلبرت گفت: از شارلوت کنوانسیون سازمان. "فقط دانستن زمانی که شما با قرار دادن مقدار بسیار زیادی از جامعه به میزبانی یک رویداد بزرگ آن دشوار است. من واقعا همدردی."

جکسون

فلوریدا شد و در میان کشورهایی که تا به حال تن به تن خود را به عنوان ممکن است کنوانسیون سایت در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن نارضایتی مقامات در کارولینای شمالی.

پس از حدس و گمان در مورد که در آن کنوانسیون ممکن است نقل مکان کرد جو Gruters صندلی از فلوریدا از حزب جمهوریخواه گفت: ان بی سی نیوز که آن را "استقبال می این فرصت را برای میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه." و کالیفرنیا ، ران DeSantis گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که "فلوریدا دوست دارم به RNC."

این کنوانسیون در حال حاضر مجموعه ای برگزار می شود در VyStar یادبود سربازان عرصه که به طور معمول 15,000 کرسی شده است و برگزاری کنسرت به صورت عمده اعمال از جمله ریحانا و پل مک کارتنی.

خواه کنوانسیون خواهد بود که شهر اولین گردهمایی سیاسی از جمله مقیاس.

یک نماینده از VyStar یادبود سربازان عرصه بازگشت نیست یک درخواست برای نظر پرسیدن که آیا بازسازی این کنوانسیون در حال حاضر آغاز شده است.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه ستایش DeSantis و فلوریدا برای "نشان می دهد که دولت و شهر دوباره باز برای کسب و کار" RNC دبیر مطبوعاتی مندی مریت در بیانیه ای گفت به CNBC. "جکسون شهر بزرگ است و ما مشتاقانه منتظر نمایش آن فوق العاده کسب و کار سالن و مردم است."

در سه ماه آینده جکسون به احتمال زیاد برای حمله به معاملات با مدیران هتل ها به اطمینان حاصل شود که هزاران نفر از conventiongoers باید امکانات رفاهی مناسب جلوتر از زمان.

در سال 2016 میزبان کلیولند کمیته خواسته هتل ها برای تضمین 17,000 اتاق. کنوانسیون سایت واقع در مرکز شهر و از آن سخت بود برای ایمن سازی اتاق های هتل تنها در منطقه مرکز شهر روم گفت. اما در حال حاضر به دلیل همه گیر کمتری از مردم در حال سفر در خارج از کشور و یا به فلوریدا به احتمال زیاد بسیاری از ترک هتل زیر ظرفیت و مشتاق برای کسب و کار.

وقتی پرسیده شد که در مورد آماده سازی برای کنوانسیون جکسون شهردار لنی کاری CNBC گفت که شهر امن است "بیش از 10 ، 000 اتاق های هتل" و انتظار دارد که این کنوانسیون "را به یک تاثیر اقتصادی بیش از 100 میلیون دلار به شهر ما."

اما با تنها چند ماه قبل از کنوانسیون سازمان باید را به حساب نه تنها مقدار کوتاه از زمان آنها مجبور به گرفتن تمام جنبه ها با هم, اما همچنین چگونه این همه گیر و تظاهرات خواهد شد و تاثیر این رویداد است.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه نشان می دهد که این اعتماد به نفس سازمان قادر خواهد بود به جلو و کنوانسیون.

"این RNC کنوانسیون تیم بسیار ماهر و در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از میزان تجربه" یک حزب ملی گفت: با توجه به CNBC صحبت خواست نامش فاش نشود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن