سازمان بهداشت جهانی هشدار دوم اوج' در مناطق که در آن coronavirus در حال کاهش است

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری برنامه Michael Ryan صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری برنامه Michael Ryan صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه کمیته اضطراری جدید سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کشورهایی که coronavirus عفونت ها کاهش می تواند هنوز هم به صورت یک "فوری دوم اوج" اگر به آنها اجازه دهید تا بیش از حد به زودی در اقدامات برای توقف شیوع سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت:.

جهان هنوز در اواسط موج اول شیوع کروناویروس که در شرایط اضطراری به سر دکتر مایک رایان گفت آنلاین جلسه اشاره کرد که در حالی که موارد کاهش در بسیاری از کشورها آنها هنوز هم در حال افزایش در آمریکای مرکزی و جنوبی و جنوب آسیا و آفریقا است.

رایان گفت: شیوع اغلب در امواج می آیند به این معنی که شیوع بیماری می تواند بعدا در این سال در مکان های که در آن اولین موج فروکش کرده است. نیز وجود دارد یک فرصت است که نرخ ابتلا به عفونت می تواند به افزایش دوباره با سرعت بیشتری اگر اقدامات لازم برای توقف موج اول برداشته شد بیش از حد به زودی.

"هنگامی که ما صحبت در مورد موج دوم کلاسیک چه ما اغلب به این معنی است که وجود خواهد داشت یک موج اول این بیماری خود به خود و پس از آن عود ماه بعد. و که ممکن است به یک واقعیت برای بسیاری از کشورها در تعداد ماه زمان" رایان گفت.

"اما ما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان. ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر آن است که رفتن به نگه داشتن رفتن و ما در حال گرفتن یک شماره از ماه به آماده شدن برای موج دوم. ما ممکن است یک دوم اوج این موج."

او گفت: کشورهایی در اروپا و آمریکای شمالی باید "در ادامه به در محل قرار داده و به سلامت عمومی و اجتماعی اقدامات نظارت اقدامات اقدامات تست و یک استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج."

بسیاری از کشورهای اروپایی و ایالات متحده باید اقدامات در هفته های اخیر به بلند مستند اقدامات است که پیشتر از گسترش این بیماری باعث آسیب شدید به اقتصاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب