انتقال نیست Sushant Singh Rajput مورد به CBI: ماهاراشترا وزیر

Sushant Singh Rajput خودکشی است که در حال بررسی توسط پلیس بمبئی.بمبئی: تحقیقات مربوط به مرگ بازیگر, Sushant Si

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399
Won't Transfer Sushant Singh Rajput Case To CBI, Says Maharashtra Home Minister

Sushant Singh Rajput خودکشی است که در حال بررسی توسط پلیس بمبئی.

بمبئی:

تحقیقات مربوط به مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput را نمی توان منتقل شده به اداره مرکزی تحقیقات (CBI), Maharashtra صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh روز چهارشنبه گفت:. 34-در سال بازیگر مرده بود با خودکشی در بمبئی آپارتمان ماه گذشته پلیس گفته اند.

"به عنوان وزیر خانه من می خواهم به می گویند که پلیس بمبئی در حال بررسی Sushant Singh Rajput مورد. هیچ سوالی از انتقال پرونده به CBI" آقای Deshmukh گفت.

بحث در اطراف Sushant Singh Rajput مرگ به شدت افزایش یافته است در این هفته پس از یک پلیس شکایت در Bihar در مقابل دوست دختر خود را Rhea Chakraborty توسط پدرش ادعا که او راند او را به خودکشی.

این مورد نیز ساخته شده امواج در محافل سیاسی با Lok Janshakti حزب رئیس Chirag Paswan نوشتن به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray.

"از طرف هر بیهاری من مصرانه از شما را به انجام یک نمایشگاه پرس و جو به این موضوع به طوری که هیچ فرد با استعداد است victimised در آینده با توجه به groupism و قوم و خویش در بالیوود," او گفت:.

در دوشنبه, Maharashtra معاون وزیر Ajit Pawar پسر Parth Pawar همچنین نوشت: به دولت خانه وزیر خواستار CBI شد.

در اوایل این ماه, Rhea Chakraborty هم تا به حال نام برای یک نوبت حمله به Sushant Singh Rajput مرگ tagging اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در یک پست در Instagram.

Ms چاکرابورتی که فاش کرد که او دریافت کرده است تجاوز به عنف و قتل تهدید در رسانه های اجتماعی بیش از این بازیگر مرگ گفت که او "فقط می خواستم به درک آنچه او را وادار به قدم".

در یک پست طولانی قبل از آن 28 ساله بازیگر را باز کرد تا در مورد پیوند او با او گفت: "هنوز به صورت احساسات من... جبران ناپذیر بی حسی در قلب من... شما کسی است که به من ايمان دارم."

اما, Sushant Singh Rajput خانواده زندگی می کنند که در پتنا را متهم او را از abetment به خودکشی ادعا که او فریب خورده او را از نظر مالی و روحی مورد آزار و اذیت او.

اولین اطلاعات گزارش (FIR) ثبت شده توسط آنها را نیز نام چهار تن دیگر از اعضای خانواده او. چهار عضو تیم پتنا پلیس در حال حاضر رسیده بمبئی به پروب مورد.

Ms چاکرابورتی, روز چهارشنبه درخواست دیوان عالی کشور برای انتقال پرونده های واصل در پتنا به بمبئی و اضافه کرد که او مایل به همکاری با پلیس بمبئی در کاوشگر.

به طور گسترده ای تحسین شده به عنوان یک جوان و امیدوار بازیگر, Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در آپارتمان خود در بمبئی Bandra در ژوئن 14.

این ماهاراشترا دولت دستور داده است تا رسیدگی به اتهامات حرفه ای رقابت همراه با گزارش بالینی افسردگی است.

بیش از 40 نفر از ثبت اظهارات خود تا کنون در این مورد از جمله Rhea Chakraborty, مدیر-تولید کننده Sanjay Leela Bhansali فیلمساز Aditya Chopra, مدیر Mukesh Chhabra, فیلمساز Shekhar کاپور, منتقد فیلم, Rajeev Masand در میان دیگران.

(اگر شما نیاز به حمایت و یا کسی را می شناسید که می کند لطفا به نزدیکترین سلامت روان متخصص.) کمک: AASRA: 91-22-27546669 (24 ساعت) Sneha بنیاد: 91-44-24640050 (24 ساعت) Vandrevala پایه و اساس سلامت روان: 1860-2662-345 و 1800-2333-330 (24 ساعت) iCall: 022-25521111 (در دسترس از دوشنبه تا پنج شنبه: 8:00 صبح تا 10:00بعد از ظهر) اتصال NGO: 18002094353 (در دسترس از 12 pm - 8 pm)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن