نمی خواهد اجازه دهید قربانی در Galwan دره رفتن بیهوده می گوید نیروی هوایی رئیس

Air Chief Marshal RKS tony addison صحبت می کند و در ترکیب رژه فارغ التحصیلیدهلی نو: Air Chief Marshal RKS tony

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

Air Chief Marshal RKS tony addison صحبت می کند و در ترکیب رژه فارغ التحصیلی

دهلی نو:

Air Chief Marshal RKS tony addison امروز گفت که این کشور همیشه تلاش خواهد شد نسبت به حفظ صلح و "قربانی" در Galwan دره "نمی خواهد بیهوده". نیروی هوایی هند رئیس صحبت شد در ترکیب رژه فارغ التحصیلی در آکادمی نیروی هوایی در نزدیکی حیدرآباد.

"گالانت اقدامات بسیار به چالش کشیدن وضعیت نشان داده اند عزم ما برای حفاظت از هند حاکمیت به هر قیمتی" Air Chief Marshal گفت: در خشونت چهره بین هندی و چینی سربازان در شرق لاداخ در روز دوشنبه. بیست و سربازان گذاشته زندگی خود را برای هند است. منابع گفته اند NDTV بیش از 40 چینی سربازان نیز کشته و یا مجروح شدند.

"باید آن را بسیار روشن است که ما به خوبی آماده شده و مناسب اعزام به پاسخ به هر گونه احتمالی. من اطمینان می دهم که ملت ما مصمم به ارائه و هرگز اجازه قربانی بریوز از Galwan رفتن بیهوده" Air Chief Marshal tony addison گفت.

"امنیت سناریو در منطقه ما ایجاب میکند که نیروهای مسلح ما باقی می ماند آماده و هوشیار در تمام زمانها. توسعه در خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh یک عکس فوری از آنچه که ما نیاز به رسیدگی در کوتاه مدت متوجه," او گفت:.

"با وجود غیر قابل قبول چینی اقدام پس از موافقت نامه های رسیده در طول نظامی ایران و در نتیجه از دست دادن زندگی همه تلاش های در جریان برای اطمینان حاصل شود که وضعیت کنونی در لاک است که حل و فصل مسالمت آمیز" نیروی هوایی رئیس گفت.

جنگنده مستقر در آن جدیدترین AH-64E آپاچی "مخزن شکن" حمله هلیکوپتر در Ladakh. عکس های پدید آمده اند نشان MiG-29 جت مبارزه با پرواز گشت هوایی بر منطقه.

چین دستگیر نشده هر سرزمین های هندی و یا عبور از مرزهای نارندرا نخست وزیر گفت: روز جمعه در یک نشست به نام به بحث در مورد برخورد با نیروهای چینی در Ladakh.

"نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر پست ما اسیر" ساعت مودی افزود: در کل کشور است صدمه دیده و عصبانی اقدامات انجام شده توسط چین در خط کنترل واقعی یا لاک. "بیست از ما bravehearts شهید شدند در Ladakh اما نه قبل از آنها درس برای کسانی که مطرح شده یک چشم در بهارات ماتا" او افزود: صحبت در این جلسه که در آن بسیاری از رهبران ابراز همبستگی با دولت در پاسخ به چینی تجاوز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن