همسر COVID مثبت, Madhya Pradesh, دکتر, فرستد, خدمتکار نمونه به جای

بعد دکتر سینگ و دو نفر دیگر از اعضای خانواده نیز یافت می شود coronavirus مثبت (فایل)بوپال: دولت, دکتر, در, Mad

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399
Wife COVID Positive, Madhya Pradesh Doctor Sends Maid's Sample Instead

بعد دکتر سینگ و دو نفر دیگر از اعضای خانواده نیز یافت می شود coronavirus مثبت (فایل)

بوپال:

دولت, دکتر, در, Madhya Pradesh را در سینگرولی - بود که با حضور در یک عروسی در اوتار پرادش بدون اخذ برگ تحریم - ارسال همسر نمونه, در خانه, خدمتکار, نام برای تست پس از او توسعه COVID-19 علائم. او را متهم به حرکت به پنهان کردن خود را هویت برای جلوگیری از تشخیص را غیر مجاز و برگ. یک مورد در برابر او ثبت شده است.

Dr Abhay Ranjan سینگ ارسال شده در Khutar مرکز بهداشت در سینگرولی رفت و به Ballia در شرق تا همراه با خانواده اش برای حضور در یک ازدواج در ژوئن 23 بدون اخذ برگ تحریم. او در جولای 1, اما به جای quarantining خود و خانواده اش او ادامه داد: با وظایف خود که شامل مهار آب بندی مناطق.

هنگامی که همسر خود را توسعه COVID-19 علائم او فرستاده او نمونه در نام خود را در خانه ، تقلب شد نشان داد زمانی که مقامات رسیده خدمتکار اقامت پس از نمونه تست مثبت است.

بعد دکتر سینگ و دو نفر دیگر از اعضای خانواده نیز یافت می شود coronavirus مثبت است.

"FIR شده است تسلیم در برابر دکتر تحت مفاد این بیماری همه گیر عمل می کنند و مدیریت بحران عمل می کنند. پس از بهبود او از عفونت های ویروسی عمل می شود و آنها در برابر او. این BMO همسر نمونه - که فرستاده شد در یکی دیگر از زن نام آزمایش COVID مثبت و پس از آن یک تیم پزشکی به خانه رفت برای منزوی کردن او; از آن داشت که آن را ندارد او نمونه"
Baidhan ایستگاه پلیس در شارژ آرون Pandey گفت.

این قسمت منجر به انزوای 33 کارکنان دولت از جمله زیر بخشی دادرس که در تماس با دکتر. خود نمونه های فرستاده شده برای تست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن