"چرا جدا دستورالعمل برای دهلی نو هستند؟" Arvind Kejriwal در 5 روز به انزوا

دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند. (فایل)برجستهآنیل Baijal را روز جمعه مورد انتقاد قرار گرفته ده

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند. (فایل)

برجسته

  • آنیل Baijal را روز جمعه مورد انتقاد قرار گرفته دهلی توسط دولت
  • دهلی سوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند
  • تعداد موارد عبور از 50,000-علامت روز جمعه
دهلی نو:

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, این بعد از ظهر مخالف معاون فرماندار آنیل Baijal را در یک جلسه با توجه به منابع آن گفت که هیچ coronavirus بیمار در سرمایه های ملی باید مجاز به انجام خانه انزوا قبل از اجباری پنج بعد نهادی شده است. معاون فرماندار منظور صادر شده در روز جمعه - دارای ناراحت Aam Aadmi Party دولت است که دست و پنجه نرم کردن با کمبود تخت بیمارستان در میان سنبله در COVID-19 موارد است.

"هنگامی که dodol بدن - شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) - اجازه می دهد از انزوا در خانه برای بیماران بدون علامت در سراسر کشور, چرا باید وجود داشته باشد جداگانه دستورالعمل برای دهلی نو? اکثر coronavirus بیماران بدون علامت... چگونه ما ترتیبات برای جداسازی آنها؟" آقای Kejriwal به نقل از به نقل از منابع را به عنوان او با حضور در دهلی نو در مدیریت بحران اقتدار جلسه این بعد از ظهر. با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت دستورالعمل های بسیار خفیف/ قبل از بيماران علامت دار باید گزینه صفحه اصلی انزوا".

معاون وزیر Manish Sisodia شد همچنین در حال حاضر در این جلسه.آقای Baijal سر دهلی مدیریت بحران قدرت تصمیم گیری در سرمایه های ملی در میان همه گیر.

"Raiways ارائه شده مربیان... اما چگونه می شود کسی که اقامت وجود دارد در میان افزایش درجه حرارت. باید اولویت ما باشد فقیر بیماران و یا کسانی که بدون علائم ؟ ما در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با کمبود کادر پزشکی. کسانی که بدون علامت ممکن است انتخاب کنید برای دریافت تست بیش از ترس از نهادی شده است. این ممکن است به ایجاد هرج و مرج در شهر" Mr Kejriwal بیشتر گفت: با توجه به منابع.

"در هیچ کجای جهان باید موارد بدون علامت فرستاده شده به نهادی قرنطینه" دهلی وزیر, تاکید, منابع اضافه شده است.

این DDMA جلسه به پایان رسید بدون هیچ گونه نتیجه گیری پس از دهلی دولت اعتراض, Manish Sisodia توییتی در هندی. "دولت دهلی نو در اعتراض به ال جی را در خانه انزوا. هیچ تصمیمی گرفته شده است. جلسه دیگری برگزار خواهد شد در شب," او نوشت. دو نکته کلیدی - هزینه از تخت های بیمارستانی در بیمارستان های خصوصی و خانه انزوا - مورد بحث قرار گرفت در این جلسه گفت.

ملی پایتخت دارای بیشترین تعداد از موارد در هند پس از ماهاراشترا و تامیل نادو. روز جمعه وزارت امور خارجه شمارش گذشته افزایش یافت 50,000-علامت گذاری به عنوان 3,000 جدید عفونت گزارش شده است.

دهلی معاون فرماندار که اغلب به درگیری با آقای Kejriwal و رهبران خود در روز جمعه گفت: در یک سفارش: "دهلی نو مورد بررسی به طور منظم در وزارت خانه امور و مشاهده شد که "خانه انزوا' بدون تماس فیزیکی برای نظارت بر بیماران ممکن است به دلیل افزایش در گسترش و افزایش COVID-19 عفونت در دهلی نو است."

"اجباری فیزیکی تایید هر یک مورد در صفحه اصلی جداسازی انجام شده توسط تیم نظارت از منطقه نظارت افسران تحت نظارت کلی از منطقه دادرس" او گفت:.

دولت دهلی نو در پاسخ به شدت به مرکز تصمیم اشاره به کمبود کارکنان بهداشتی است. "امروز منظور از دولت مرکزی متوقف کردن خانه انزوا خواهد دلسرد کردن مردم از تست و گسترش بیشتر coronavirus که بدون علامت و خفیف علائم بیماران را مقاومت در برابر تست و نمی خواهد قرنطینه" آن گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن