چرا قوانین جدید ایالات متحده در فروش تراشه به Huawei می تواند یک ضربه بزرگ برای چینی غول تکنولوژی

ایالات متحده' آخرین حرکت برای محدود کردن فروش تراشه به Huawei می تواند یک ضربه بزرگ به چینی فن آوری های غول پی

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

ایالات متحده' آخرین حرکت برای محدود کردن فروش تراشه به Huawei می تواند یک ضربه بزرگ به چینی فن آوری های غول پیکر, ضربه زدن آن دو تا از بزرگترین کسب و کار و ارائه بسیار کمی لول خوردن در اتاق را برای این شرکت به پیدا کردن جایگزین تامین کنندگان.

میلیاردها دلار درآمد در معرض خطر هستند از واشنگتن آخرین قوانین که نیاز به تولید کنندگان خارجی با استفاده از ایالات متحده chipmaking تجهیزات برای دریافت مجوز قبل از اینکه قادر به فروش نیمه هادی ها برای Huawei. هیچ نشانه ای وجود دارد که ایالات متحده خواهد اعطای مجوز یا.

Huawei کاهش یافته است به نظر در قوانین جدید ایالات متحده در هنگام تماس توسط CNBC.

"دولت آمریکا باید کامل جهانی با اقتدار در تفسیر آنچه تراشه موارد Huawei قادر خواهد بود برای دسترسی به رفتن به جلو" چین رنسانس گفت: در یک یادداشت منتشر شده دوشنبه.

این یک معامله بزرگ است. تراشه های مهم برای قنداق کردن Huawei محصولات آن از ایستگاه های پایه مورد نیاز برای شبکه های 5G به گوشی های هوشمند خود. هواوی طرح هادی برای محصولات خود را از طریق یک بخش از شرکت به نام HiSilicon. اما تولید واقعی از این تراشه انجام می شود تایوان TSMC یکی از شرکت هایی است که می ایستد به بیشتر تحت تاثیر قوانین جدید ایالات متحده. TSMC استفاده آمریکا ساخته شده است تجهیزات برای تولید این تراشه را.

خود را برای گوشی های هوشمند Huawei در یک سری از پردازنده های تحت نام تجاری گیرین که می رود به تقریبا همه مدل های گوشی های هوشمند. این مشکل برای Huawei است که خود اتکا TSMC با بیش از 98 درصد از گوشی های هوشمند مربوط به تراشه های تولید شده توسط این شرکت تایوانی با توجه به برآورد مقابل پژوهش است.

Huawei مصرفی بخش اختصاص بیش از 50 درصد از درآمد کل شرکت در سال 2019 آورده و در 467.3 میلیارد یوان ($66.93 میلیارد دلار) در فروش. وجود دارد مقدار زیادی از پول در خطر است اگر این کسب و کار واحد رسید.

تنوع یک 'بسیار بزرگه بپرسید"

پس چه هستند Huawei گزینه ؟ خوب به آن نیاز دارد برای پیدا کردن یک راه برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین یک وظیفه است که می تواند اثبات دشوار است با توجه به گسترده تاثیر واشنگتن قوانین جدید.

Huawei شده است به دنبال انجام این کار بیش از سال گذشته است. در ماه مارس تیم Danks آمریکا-بر اساس Huawei اجرایی گفته بلومبرگ شرکت به فروش می رسد 50,000 5G ایستگاه های پایه که شامل تکنولوژی آمریکا. در آن زمان که تعداد تنها 8 ٪ از تعداد کل 5G ایستگاه های پایه Huawei تا به حال فروخته شده در سراسر جهان. یک ایستگاه پایه یک قطعه از تجهیزات مهم در شبکه های تلفن همراه. 5G اشاره به نسل بعدی زیرساخت شبکه است که وعده فوق العاده سریع سرعت دانلود و قابلیت زیر بنای زیرساخت های کلیدی.

ریچارد یو (Yu Chengdong) سر از Huawei مصرف کننده در کسب و کار صحبت می کند در طول ارائه یک گیرین 990 تراشه 5G در مجموعه بین المللی الکترونیک و نوآوری نمایشگاه IFA در برلین در سپتامبر 6, 2019.

توبیاس شوارتس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

در ضمن Huawei شده است به دنبال در سرزمین اصلی چین chipmakers به تولید آن گیرین پردازنده برای گوشی های هوشمند است. SMIC چین بزرگترین قرارداد تراشه تولید کننده شماره یک مدعی.

دولت مورد حمایت نشریه گلوبال تایمز گزارش داد در هفته گذشته که SMIC آغاز شده بود تولید انبوه Huawei Kirin 710A تراشه. این پردازنده طراحی شده است برای ردیف پایین تلفن تحت Huawei بودجه افتخار با نام تجاری. این چیپ است و فقط برای یک دستگاه و حل نمی کند Huawei مشکلات برای بقیه سبد محصولات خود را.

Huawei کاهش یافته است به نظر جهانی بار گزارش.

در بالا از آن "TSMC است مایل جلوتر از SMIC از نظر لبه پیشرو تکنولوژی دلاوری ظرفیت و مقیاس" با توجه به نیل شاه مدیر پژوهش در مقابل تحقیقات که اضافه شدن قوانین جدید ایالات متحده می تواند یک "ضربه بزرگ" برای Huawei.

Huawei گل سرسبد تراشه Kirin 990 است که بر اساس به اصطلاح 7-نانو تکنولوژی. این اصل اشاره به این اندازه از جنبه های خاصی از تراشه های. این 7nm تراشه های کوچکتر و سریع تر از پیشینیان.

TSMC تولید شده است این برای حدود دو سال است. این معلوم نیست که SMIC ممکن است معرفی یک 7nm فرایند تولید در مقیاس بزرگ. بنابراین حتی اگر Huawei می خواستم به تغییر تولید به SMIC این chipmaker نمی ممکن است قادر به در واقع تولید این بخش است.

SMIC نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

TSMC در حال حاضر متوقف گرفتن سفارشات جدید برای تراشه از Huawei شاخص Nikkei Asian Review گزارش روز دوشنبه با استناد به منابع بی نام.

"این است که بازار شایعه و TSMC فاش نمی کند مشتریان جزئیات سفارش" یک سخنگوی این شرکت اعلام کرد.

Huawei می تواند نگاه به سامسونگ در تولید تراشه کسب و کار را به نیمه هادی های مورد نیاز به عنوان یک جایگزین برای TSMC. اما سامسونگ این است که "در حال حاضر Huawei بزرگترین رقیب و پس از آن خواهد بود و نه فشار داخلی تامین کننده از یک شرکت رقیب است که کره جنوبی و فنی ایالات متحده متحد" شاه گفت: CNBC.

است که برگ های Huawei در یک موقعیت دشوار.

"پس از Huawei دیدگاه آن کمک خواهد کرد به سرعت نگاه خود را به تنوع زنجیره تامین بیشتر به یک غیر آمریکایی tech-بر اساس فهرست تامین کنندگان است که بزرگه بخواهید در کوتاه مدت به میان مدت. بسیاری از شرکت های که عرضه قطعات پیشرفته یا فرم (ایالات متحده) تجهیزات یا تکنولوژی که به طور غیر مستقیم استفاده می شود" شاه گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب