"چرا سر و صدا بیش از قرنطینه": وزیر حمل و نقل هوایی در پروازهای سرگیری

Coronavirus: پرواز داخلی عملیات از سر گرفته خواهد شد از دوشنبه دولت گفت:دهلی نو: غیر ضروری "سر و صدا" است که س

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

Coronavirus: پرواز داخلی عملیات از سر گرفته خواهد شد از دوشنبه دولت گفت:

دهلی نو:

غیر ضروری "سر و صدا" است که ساخته شده بیش از قرنطینه مسافران در پروازهای داخلی هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت: امروز در حالی که بحث در مورد هنجارها به دنبال شرکت های هواپیمایی و مسافران برای از سرگیری عملیات داخلی از دوشنبه.

آقای پوری نشان داد که دولت نه به نفع quarantining مسافران در کوتاه مسافت پرواز و که بزرگتر سوال quarantining را در برخورد با زن در یک "شیوه عملی".

"چرا ما ساخت یک سر و صدا بیش از قرنطینه? موارد مثبت نخواهد بود شبانه روزی وجود دارد و می تواند بدون علامت مردم است. قرنطینه موضوع رسیدگی خواهد شد در شیوه عملی. ما نمی تواند 14 روز در قرنطینه... است نه عملی" حمل و نقل هوایی وزیر گفت.

"در مورد تست شما مثبت و سپس شما حتی نمی خواهد اجازه ورود به فرودگاه و یا هیئت مدیره پرواز" آقای پوری افزود: با اشاره به تجدید نظر دستورالعملهای عملیاتی استاندارد حاکم بر چک در فرودگاه. او همچنین از تمام مسافران را به "یک تصمیم آگاهانه برای دیدن اگر آنها مناسب برای سفر".

شایان ذکر است که در ماه آوریل یک دانشمند ارشد در ICMR (هندی شورای تحقیقات پزشکی) گفت: NDTV که 80 درصد از COVID-19 بیماران در کشور بدون علامت بودند.

آقای پوری همچنین گفت: "من نمی دانم که چرا ما در حال ساخت چنین سر و صدا در قرنطینه موضوع است. داداشاین مسافرت داخلی. همان قوانین اعمال خواهد شد در اینجا اعمال می شود که در هنگام سفر با قطار یا اتوبوس... افرادی که مثبت هستند اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز... قرنطینه موضوع رسیدگی خواهد شد در شیوه عملی".

دقیقه پس از حمل و نقل هوایی وزیر مجازی نشست خبری آسام وزیر Himanta Biswa سرما گفت: NDTV خود دولت خواهد اصرار قرنطینه برای همه مسافران هوایی است.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر کشورهای دیگر را مستقیم مشابه قرنطینه اقدامات برای مسافران ورودی.

عملیات پرواز داخلی و بین المللی متوقف شد در ماه مارس پس از یک مستند در سراسر کشور دستور داده شد به توقف گسترش COVID-19 ویروس.

روز چهارشنبه آقای پوری گفت: عملیات داخلی خواهد بود دوباره آغاز شده و در یک "کالیبره" شیوه است.

اوایل امروز حمل و نقل هوایی داخلی وزارت منتشر شده یک لیست جامع از راهنمای مسافران از جمله وب check-ins اجباری اجتماعی فاصله و حرارتی غربالگری استفاده از دنده محافظ در طول سفر و نمایش "سبز" وضعیت در Aarogya Setu برنامه.

کسانی که با COVID-19 علائم و یا نمایش "قرمز" در دولت تماس-ردیابی برنامه نمی خواهد اجازه ورود به فرودگاه و ترمینال و یا هیئت مدیره پرواز, وزارت گفت.

مسافران از مهار مناطق "قرمز" مناطق نیز نمی تواند اجازه ورود به فرودگاه و یا هیئت مدیره پرواز این وزارتخانه در بیانیه اضافه شده است.

mm35874o

Coronavirus پروازهای داخلی مسافران گفت: برای رسیدن به فرودگاه دو ساعت قبل از خروج

قبل از این مستند و پرواز ops بودن متوقف مسافران ورودی به کارگردانی شدند نسبت حرارتی اسکنر. کسانی که علامتی و یا ورود از در معرض خطر کشورهایی مانند از جمله چین و سنگاپور و ایالات متحده مراجعه کرده بودند به انزوا امکانات.

این "کالیبره" re-opening مسافرت هوایی در کشور خواستار افزایش COVID-19 موارد بیش از گذشته 24 ساعته دوره; بیش از 11,000 موارد گزارش شده بیش از 48 ساعت گذشته است.

تعداد کل موارد در کشور عبور کرده 1.12 لاخ با 3,435 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

راه آهن در حال حاضر نقل مکان کرد و به تدریج راه اندازی مجدد خدمات آن; آن اجرا شده است قطار برای رشته مهاجران از تاریخ 1 مه و همچنین 15 ویژه مسافر قطار شروع از دهلی نو است.

شروع ژوئن 1, 200 مسافر به طور منظم قطارها نیز آغاز خواهد شد عامل. مسافران این قطار نیز به انجام حرارتی غربالگری و نشان "سبز" در Aarogya Setu برنامه.

آنها نیز مجبور به صرف 14 روز در انزوا در رسیدن به مقصد خود را با راه آهن حکم با استثنا ساخته شده برای افراد مسن و کودکان و زنان باردار است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب