Coronavirus به روز رسانی: سیاه و سفید, کسب و کار متعلق به سخت ترین ضربه; رکورد جدید بالا موارد در برخی از کشورهای

جهانی coronavirus موارد در حال حاضر بالای 8.5 میلیون داشتن اضافه شده یکی دیگر از 1 میلیون نفر در بیش از یک هفت

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

جهانی coronavirus موارد در حال حاضر بالای 8.5 میلیون داشتن اضافه شده یکی دیگر از 1 میلیون نفر در بیش از یک هفته است. نقاط داغ در امریکا لاتین و شرق میانه کمک به افزایش با موارد هنوز تیک تاک بالاتر در آمریکا و موارد در اروپا هدف قرار دادن یکی از بستگان فلات.

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است.

  • جهانی در مورد: بیش از 8.56 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 457,388
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.21 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 118,991

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر کشورهای قمار باز و بلند coronavirus محدودیت

5:54 p. m. و — در حالی که برخی از کشورهای در حال دیدن نگران خوشه در مواردی برخی از آنها در ادامه به سهولت coronavirus محدودیت های عمده کسب و کار.

هر دو ایالت مریلند و اوهایو اجازه داده اند قمار به بازگشایی و آرام دیگر محدودیت های کسب و کار. ورزشگاه و امکانات تناسب اندام از جمله رقص استودیو هم اکنون می توانید کار در مریلند است. دولت نیز بازگشایی شد بازی های آرکید و مراکز اوهایو در حالی که اجازه پارک های تفریحی و پارک های آب به سر کسب و کار.

برای اطلاعات بیشتر در آمریکا بازگشایی پیشرفت اینجا را کلیک کنید. —هانا میلر

Fauci, Birx توصیه در برابر تهمت را تولسا رالی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه, مارس 15 سال 2020 در واشنگتن است. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مناسب و کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گوش دادن.

الکس براندون | AP

4:40 p. m. و — پیشرو اعضای کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی — متخصص بیماری Dr. Anthony Fauci و وظیفه نیروی واکنش هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx — ابراز نگرانی های داخلی بیش از ایمنی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, Oklahoma در شنبه NBC اخبار گزارش.

این تجمع می تواند نگه داشتن به عنوان بسیاری از 19,000 مردم که نمی خواهد نیاز به اجتماعی فاصله و یا پوشیدن چهره پوشانده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود مشاوران می گویند شرکت کنندگان "فرض کنیم شخصی در خطر است."

کمپین مقامات هشدار داد کسانی که با شرایط موجود و یا دیگر عوامل خطر باید حضور نداشت و هواداران باید امضای دیجیتال چشم پوشی به انتشار کمپین مسئولیت اگر آنها مریض است. اما مقامات بهداشتی هشدار داده اند در برابر تجمع جمعی از هر نوع. —سوزان بلیک

خطوط کروز گسترش متحده تعلیق به تاریخ 15 سپتامبر

Riya Bhattacharjee | CNBC

4:31 p. m. و — تمام خطوط کروز توافق برای تمدید تعلیق ایالات متحده عملیات به سپتامبر 15, خطوط کروز انجمن بین المللی اعلام کرد.

گروه تجارت که نشان دهنده رویال کارائیب, نروژی کروز خط و کارناوال Corp. در میان سایر کروز شرکت قبلا اعلام توقف عملیات در مارس 13. در 14 مارس به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر شده بدون بادبان سفارش برای کشتی های کروز و در 9 آوریل آن را تمدید سفارش تا تاریخ 24 ژوئیه گفت که "کشتی کروز سفر تشدید گسترش جهانی Covid-19."

سهام کارناوال Corp. به پایان رسید و بعد پایین 5.2 درصد و رویال کارائیب سهام کاهش یافته است 6.9%. سهام نروژی کروز خط بسته 5.6 درصد پایین تر است. —خواهد Feuer

سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای سخت ترین ضربه در میان همه گیر

3:21 p. m. و — در علاوه بر این به طور نامتناسبی مردم رنگ در ایالات متحده این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز مطرح outsized چالش های سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

تعدادی از صاحبان کسب و کار که به طور فعال به کار افتاد 41 درصد از فوریه تا مارس در مقایسه با کلی رها از 22 درصد در فعال صاحبان کسب و کار در سراسر کشور, CNBC کیت راجرز و بتسی بهار گزارش. اقلیت متعلق به کسب و کار نیز ضربه سخت ترین محدودیت ها در چک حفاظت برنامه ساخت آن را سخت تر برای آنها را به دسترسی به کمک دولت با توجه به تحقیقات از مرکز مسئول وام.

اما برخی از صاحبان کسب و کار را تجربه کرده اند افزایش در کسب و کار و قرار گرفتن در معرض به عنوان مصرف کنندگان نگاه به حمایت از اقلیت متعلق به عملیات اخیر میان ضد نژادپرستانه تظاهرات. —هانا میلر

منتقدان فیلم هستند 'پر از بیم' در مورد بازگشت به تئاتر

یک زن می ایستد تحت سینما ورودی به عنوان جهانی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در لس آنجلس, کالیفرنیا, مارس 14 سال 2020 است.

لوسی نیکلسون | ایسنا

3:17 p. m. و — در حالی که سینما در حال آماده سازی برای بازگشایی, فیلم, منتقدان نگران هستند که ممکن است بیش از حد به زودی برای تجمعات عمومی را در فضاهای محدود مانند سینما. خود بیم و هراس است که تشدید این واقعیت است که تعدادی از عمده سینما زنجیره ای در ایالات متحده ساخته شده اند ماسک-پوشیدن اختیاری.

"من هیجان زده برای دیدن فیلم در سینما دوباره" مستقل منتقد فیلم و ویرایشگر از نیویورک گفت: CNBC. "من مطمئن هستم که زمانی که من انجام خواهد داد که هر چند. من اصلا ایمان در زنجیر اصلی هستند که الزامی است که کاربران پوشیدن ماسک. من فکر می کنم که فوق العاده بی پروا."

فیلم بررسی یک بخش حیاتی از یک استودیو فیلم بازاریابی به بررسی مثبت می تواند کمک به درایو قوی تر فروش بلیط و منافع مصرف کننده.

"در بسیاری از نگرانی در میان منتقدان در مورد این دلیل برای ما شغل ما ممکن است مجبور به تصمیم گیری بین یک تکلیف و سلامتی ما" نیویورک-بر اساس منتقد و سردبیر گفت. "و نه فقط ما بلکه کسانی که در خانه ما است." —سارا Whitten

کاخ سفید اصرار دارد coronavirus است 'اولویت' مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده برای رالی

3:05 p. m. و — کاخ سفید نگهداری می شود این ویروس است که "هنوز یک اولویت" برای دولت حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای یک رالی در Tulsa, اوکلاهما است که می تواند به گسترش این بیماری است.

در یک نشست خبری کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا این ویروس اولویت پس از Dr. Anthony Fauci روز سه شنبه گفت که او تا به حال صحبت های رئیس جمهور در دو هفته.

"کاملا آن را هنوز هم یک اولویت" McEnany گفت. "این که چرا نیروی کار به طور منظم ملاقات رئیس جمهور داده شده است که اطلاعات."

کاخ سفید coronavirus نیروی کار گذشته برگزار شد یک جلسه توجیهی در این ویروس در 27 آوریل. کاخ سفید نیروی کار جلسات هنوز هم می گیرد اما کمتر میشود و بسته به فشار دهید.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شده تمرکز به بازگشایی اقتصاد پلیس اصلاحات و انتخابات ماه نوامبر. او برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک تجمع روز شنبه در تولسا است که انتظار می رود برای جذب هزاران نفر از شرکت کنندگان. —برکلی لاولیس جونیور

چرا کالیفرنیا رستوران خود را تعطیل اتاق ناهار خوری یک هفته پس از بازگشایی

3:01 p. m. و — گران Electrica یک رستوران مکزیکی در نپا کالیفرنیا بازگشایی آن اتاق ناهارخوری پس از coronavirus کسب و کار مرتبط با محدودیت برداشته شد. اما پس از حدود یک هفته آن را تا حد زیادی رفت و برگشت به آن برای-رفتن-تنها مدل.

"نه تنها آن را واقعا عملی برای رستوران ها در عمل 50 درصد ظرفیت اما ما متوجه شدیم که با توجه به کارکنان ما واقعا وجود دارد فقط به هیچ وجه به 100 ٪ حفاظت از آنها" مالک مشترک تامر Hamawi گفت: در CNBC "ارز."

مشتریان می پوشیدن ماسک به رستوران اما هنگامی که آنها نشسته در جدول ماسک برداشته شد برای کل غذا Hamawi توضیح داد: قرار دادن کارکنان در بیشتر از یک خطر و سپس آنها احساس راحتی با.

"و من واقعا آنها را سرزنش. برخی از آنها زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ خود را. آنها زندگی می کنند با خطر بالا افراد," او گفت:. "ما فقط احساس نمی کند آن را واقعا یک موقعیت عالی برای قرار دادن آنها را در."

Hamawi گفت: takeout کسب و کار را ادامه داده بود و نه موفق. رستوران نیز چرخد و به پیشنهاد احزاب خصوصی برای گروه در آن پاسیو با قبل از دستور و قبل از پرداخت مواد غذایی است.

"ما واقعا تنها مصرف آن را چند هفته در یک زمان" Hamawi گفت. "چیزهایی هستند که پس از فرار در این کشور در حال حاضر است. ما فقط انجام آنچه ما می توانیم به چیزهایی که شناور. من امیدوار هستم که در زمان یک سال همه چیز خواهد بود تا حدودی به حالت عادی بازگشت و ما فقط می توانید به انجام آنچه ما بهترین است." —کوین Stankiewicz

آریزونا و فلوریدا گزارش رکورد به بالا, تک-روز افزایش coronavirus موارد

2:55 p. m. و — آریزونا و فلوریدا گزارش شده رکورد خوشه در تایید coronavirus موارد به عنوان متحده همچنان خود را مرحله به مرحله بازگشایی و تا سطح شیب دار تست.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 3,246 مثبت جدید, موارد, بیش از پنج واحد-بعد از 2,519 موارد است. فلوریدا مقامات بهداشت ثبت 3,822 موارد جدید در صبح روز جمعه بیش از دولت قبلی تنها-بعد از 3,207 موارد نیز گزارش شده در روز پنج شنبه.

عنوان مطلب متحده گزارش سابقه و رکورد روزانه تعداد Covid-19 موارد مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گسترش آن در لیست کشورهای که در آن Covid-19 مرگ در حال انتظار برای سرعت بخشیدن به بیش از چهار هفته بعدی. این لیست در حال حاضر شامل آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, هاوایی, North Carolina, اورگان, کارولینای جنوبی و یوتا.

در حالی که برخی از دولت فدرال و رهبران را نسبت افزایش در تایید coronavirus موارد به افزایش در تست بسیاری از کشورهای در حال دیدن یک افزایش در بستری است که کمتر وابسته به تست ظرفیت. —یاس کیم

اپل را در فروشگاه های فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و آریزونا

مشتریان راه دور قبل از ورود به یک فروشگاه اپل در طول فاز یکی از بازگشایی پس از COVID-19 مستند در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده در ژوئن 17 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

2:20 p. m. و — اپل گفت که آن را نزدیک فروشگاه ها در چهار متحده که همه آنها شاهد افزایش اخیر coronavirus موارد است.

در مجموع 11 فروشگاه های اپل در فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و آریزونا را شروع و در روز شنبه اگر چه مشتریان که کامپیوتر در فروشگاه آخر هفته را انتخاب کنید تا دستگاه های خود را.

اپل یکی از اولین شرکت های به اعلام گسترده فروشگاه تعطیلی در پاسخ به Covid-19 همه گیر در ماه مارس ، اگر چه در هفته های اخیر شده است افتتاح فروشگاه تا با اقدامات احتیاطی از قبیل اجباری ماسک و متوسط چک.

این اولین فروشگاه اپل برای بستن دوباره به دلیل افزایش Covid-19 عفونت می شمارد. —Kif Leswing

Cuomo, هشدار کشورهای دیگر اقدام به افزایش موارد

1:54 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در طول نهایی خود را روزانه در نشست خبری روز جمعه که بیشتر مردم خواهد مرد اگر متحده که بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت و به گزارش های در مورد همین حالا اقدام به جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19.

"فراموش کردن سیاست, هوشمند, باز کردن اقتصاد هوشمندانه و صرفه جویی در زندگی می کند در همان زمان" او گفت:.

کومو نهایی روزانه coronavirus نشست خبری می آید بیش از 100 روز پس از آغاز دولت در پاسخ به شیوع بیماری است. Coronavirus کشته شدن بیش از 30,900 مردم در نیویورک بیشتر از هر دولتی در کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد مرگ و میر بیش از چهار هفته است که انتظار می رود به سرعت بخشیدن در آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, فلوریدا, هاوایی, North Carolina, اورگان, کارولینای جنوبی و یوتا در مقایسه با ماه گذشته با توجه به پیش بینی های منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. با توجه به این گروه پیش بینی داده های CDC گفت: به احتمال زیاد بین 129,000 و 145,000 کل گزارش Covid-19 مرگ و میر در جولای 11th. —نوح Higgins-دان

پروژه به مقصد بنیانگذاران این نسخهها کار با شرکت املاک و مستغلات برای استخدام, سیاه, اسپانیایی, دانشجویان در کارآموزی

پروژه بنیانگذار Cedric بوبو صحبت می کند در طول پروژه به مقصد Bootcamp در ویاکام تسلیم در مارس 3, 2018 در شهر نیویورک است.

جان Lamparski | گتی ایماژ

1:28 p. m. و — ده ها هزار نفر از دانش آموزان در شهر نیویورک از دست داد پرداخت کارآموزی با توجه به Covid-19 اما بوبو Cedric از بنیانگذاران پروژه به مقصد است که با استفاده از پلت فرم خود را به جای برخی از این فرصت ها و کار با شرکت املاک و مستغلات در امید به کارگیری صدها عمدتا سیاه و دانش آموزان اسپانیایی.

شرکت های مانند دارایی بروکفیلد مدیریت Tishman اشپیر و واکر و Dunlop در حال حاضر پیوست بوبو را فشار. کارآموزی برای پنج یا شش ماه و افراد در حال پرداخت بین $500 به $750, بر اساس نقش.

بوبو گفت CNBC trulia که او امیدوار است برای دریافت بیش از 1 ، 000 دانش آموزان کارآموزی از طریق سقوط. دانش آموزان در این برنامه نگاهی به دوره های آموزشی از پروژه های به مقصد, بوبو در غیر انتفاعی املاک و مستغلات پلت فرم یادگیری و سپس با کار و یادگیری از املاک و مستغلات رهبران صنعت. —الکس Harring

کسب و کار و کار گروه برخورد بیش از که مسئول هنگامی که کارگران دریافت coronavirus

علامت یادداشت های اجتماعی جدید فاصله, قوانین و روش های در بازار آمریکا در ژوئن 10 سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

استفان Maturen | گتی ایماژ

1:02 p. m. و — به عنوان بسیاری از کسب و کار آغاز روند بازگشایی یک مبارزه است دم بر اینکه آیا شرکت ها باید مسئول برگزار می شود که کارگران گرفتن coronavirus در کار است.

بحث به دست آورده توجه در کنگره به قانونگذاران وزن امکان عبور از یکی دیگر از coronavirus بسته محرک.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او را فشار شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار در آینده قانون. جمهوری خواهان به حمایت از حرکت با این استدلال که کسب و کار نیاز به حفاظت بیشتر از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

دموکرات ها از جمله سخنران نانسی پلوسی گفته اند که آنها می خواهم مبارزه محدودیت برای دادخواهی این استدلال چنین پیشنهادی می تواند محدود کردن کارگران حق شکایت.

در اکثر محل کار پرونده های حقوقی, از آن خواهد شد به طور قابل توجهی به چالش کشیدن برای کارکنان به اثبات آنها قرارداد coronavirus در حالی که در محل کار و نه از طریق وسایل دیگر مانند سوار حمل و نقل عمومی و یا خرید در فروشگاه مواد غذایی. —آنی پالمر

تغذیه آماده به استرس تست بانک ها تحت coronavirus حالات

12:50 p. m. و — تست استرس بانک در حال تغییر این سال را به بازی پتانسیل بهبود حالات از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

فدرال رزرو معاون رئیس Randal Quarles گفت که در این آزمون مطرح خواهد شد سه سناریوهای اقتصادی و بررسی چگونه بانک ها خواهد کرایه تحت هر. آزمون را پوشش V شکل تیز تک به تک کندتر U شکل بازیابی و "دو-پایین" W شکل مسیر که در آن سنبله در Covid-19 موارد را در مورد یکی دیگر از رکود اقتصادی است.

مالی و سهام اضافه شده به ضرر و زیان در پی این اطلاعیه با KBE S&P بانک ETF کردن بیش از 2 ٪ در معاملات بعد از ظهر. –Jeff Cox

چه کسی می گوید که ویروس هنوز هم کشنده و بسیاری از افراد هنوز هم حساس'

سلامت کارگران آماده به مردم COVID-19 آزمون بدون نیاز به نشان دادن ID, دکتر, توجه داشته باشید و یا علائم در یک درایو-از طریق و راه رفتن Coronavirus مرکز آزمون واقع در برکرفت مرکز جامعه در آرلینگتون ویرجینیا و کد پستی و با بالاترین غلظت از Coronavirus موارد در 26 مه سال 2020 است.

اولیویه Douliery | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

12:02 p. m. و — سازمان بهداشت جهانی بالا رسمی هشدار داد همه گیر وارد یک "جدید و خطرناک فاز" به عنوان روزانه Covid-19 موارد آمار رکورد.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که تقریبا نیمی از کل موارد دیروز گزارش شد از آمریکا با تعداد زیادی که از جنوب آسیا و خاورمیانه است.

"بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه. کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد. اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است. آن است که هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس است," او گفت:. —برکلی لاولیس جونیور

تولید خودرو آغاز می شود به سطح شیب دار تا قبل از همه گیر سطح

11:32 p. m. و — فورد موتور و فیات کرایسلر انتظار می رود به بازگشت به قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس تولید برنامه در ایالات متحده گیاهان در روز دوشنبه.

بازگشت شیفت که تایید شد جمعه یک نقطه عطف بزرگ برای خودروسازان آنها به عنوان تلاش برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای سود وانت و Suv ها.

خودروسازان توقیف ایالات متحده گیاهان در ماه مارس به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. دیترویت خودروسازان شروع به از سرگیری تولید خودرو در 18 مه.

جنرال موتورز قصد دارد برای بازگشت به آمریکای شمالی سطح تولید تا پایان ماه ژوئن اگر نه زودتر GM مدیر عامل و رئیس مری بارا ، یک سخنگوی جنرال موتورز تایید کرد که برنامه های. —مایکل Wayland

ایالات متحده در مورد رشد بیش از 27,700 در یک روز به 7 روز به طور متوسط جهش 15% از یک هفته پیش

11:28 p. m. و — ایالات متحده آمریکا گزارش داد بیش از 27,700 coronavirus موارد در روز پنج شنبه به عنوان متوسط تعداد روزانه موارد جدید به طور پیوسته افزایش می یابد با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. Covid-19 مورد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 27 کشور در سراسر ایالات متحده و به عنوان روز پنج کشور از هفت روز به طور متوسط از موارد جدید افزایش بیش از 15 درصد نسبت به یک هفته پیش است.

مورد اعداد بستگی به روش محلی دولت در بخش بهداشت و درمان می تواند در نوسان است بر اساس سطح تست انجام شده است. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان مانند موارد جدید و مرگ و میر در نظر گرفته کلیدی اندازه گیری از شیوع بیماری به دلیل آن کمک می کند تا دانشمندان سنج چگونه شدید آن ممکن است. بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 در حال رشد در 12 ایالت از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

در ضمن 17 ایالت و واشنگتن دی سی گزارش داده اند که کاهش موارد از جمله کانکتیکات نیوجرسی و نیویورک بود که یک بار در نظر گرفته کانون شیوع در ایالات متحده آمریکا —نوح Higgins-دان

دکتر Fauci نا امید آمریکایی ها نیست زیر دستورالعمل های بهداشتی

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در اتاق جلسه در کاخ سفید مارس 16 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

11:25 p. m. و — Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: CBS است که او نا امید آمریکایی ها نیست پس توصیه می شود دستورالعمل های بهداشتی برای Covid-19.

این نظر توسط Fauci پس از شیوع کروناویروس در چندین ایالت بدتر این هفته است. آن نیز به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری تجمع روز شنبه در Tulsa, اوکلاهما است که انتظار می رود را در هزاران نفر از مردم.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ساخته شده نظرات مشابه در اوایل این ماه به اعضای کنگره است. او گفت: خانه تخصیص بودجه کمیته است که او را "بسیار نگران" آژانس بهداشت عمومی پیام در coronavirus نیست "طنین انداز می شود." —برکلی لاولیس جونیور

AMC آندولس تصمیم خود را به نیاز به ماسک برای جلوگیری از 'بحث سیاسی'

11:07 a. m. و — در تلاش نمی شود "کشیده شده به بحث سیاسی" این به نظر می رسد AMC سرگرمی آخرین نظرات درباره آن مرحله به مرحله بازگشایی انجام داده است که فقط.

روز پنج شنبه در تئاتر های زنجیره ای را, مدیر عامل شرکت گفت که این شرکت تا به حال تصمیم به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک به دلیل آن را می خواستم برای جلوگیری از ساخت یک بیانیه سیاسی. کسانی که نظرات باعث واکنش شدید در رسانه های اجتماعی به عنوان کاربران سوال چرا اقدامات ایمنی در نظر گرفته می شود سیاسی ،

رقیب تئاتر زنجیر Cinemark و ریگال نیز نیاز به ماسک برای ورود مگر اینکه دستور مقامات بهداشت محلی. در حالی که مقامات بهداشتی تبلیغ اثربخشی ماسک رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که برخی از آمریکایی ها تنها با پوشیدن ماسک به عنوان یک راه برای "سیگنال مخالفت از او."

وایومینگ جمهوری خواه ایالت جان Barrasso که دکتر گفت CNBC در روز جمعه او نگران AMC تصمیم.

"من یک مقدار زیادی از نگرانی های که در مورد او گفت:" در یک مصاحبه در "Squawk Box." "شما در حال صحبت کردن در مورد یک فضای محدود که در آن مردم وجود دارد برای مدت زمان طولانی تنفس اساسا همان هوا است." —سارا Whitten, Kevin Stankiewicz

موارد جدید پرش در اوکلاهما پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی

Coronavirus کمک DoorDash سرقت سهم بازار از رقبای خود

9:52 صبح ET — DoorDash است حفاری موقعیت خود به عنوان رهبر بازار برای تحویل مواد غذایی در میان همه گیر.

ادیسون روند که مطالعات ناشناخته خواهد ماند و جمع e-رسید از میلیون ها نفر از مصرف کنندگان ایالات متحده نشان داد که این شرکت به سرقت برده و به اشتراک گذاری از رقبای Grubhub, Postmates و UberEats در مارس و آوریل.

DoorDash پنج شنبه اعلام کرد که آن را مطرح 400 میلیون دلار در حقوق صاحبان سهام سرمایه در یک ارزیابی نزدیک به 16 میلیارد دلار. غذا-تحویل سرویس به دست آورده No. 12 نقطه در سال 2020 CNBC Disruptor 50 لیست. —آملیا Lucas

نیاز به ماسک نیست, سیاسی سابق-مغلوب ساختن پیشی جستن FDA آمریکا

9:34 p. m. و — نیاز مردم به پوشیدن ماسک به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus است و نه "انکار مردم آزادی خود را" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

گوتلیب نظرات آمده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال پنج شنبه منتشر شده است که برخی از آمریکایی ها ممکن است پوشیدن ماسک به "سیگنال مخالفت از او." متخصصان بیماری های عفونی بارها و بارها با اشاره به جهانی ماسک پوشیدن به عنوان یک روش ساده غیر محدود کننده راه برای مبارزه با ویروس.

"من فکر نمی کنم این یک مسئله سیاسی," گوتلیب گفت: در CNBC "Squawk Box." "جهانی پوشش یکی از ساده ترین مداخلات است که ما می توانیم از آن است که احتمالا می تواند به کاهش شانس که ما باید یکی دیگر از بیماری های پوستی است." —خواهد Feuer

موارد در خاورمیانه و آسیا افزایش

همه گیر ممکن است تاخیر ورود داروهای جدید

8:43 p. m. و — این بیماری همه گیر به تعویق افتاد, آغاز آزمایشات بالینی برای به طور بالقوه زندگی در حال تغییر, داروهای جدید به عنوان پزشکان متمرکز بر درمان بيماران بیمار با Covid-19.

آن را در حال حاضر ممکن است تاخیر به بازار ورود از این دارو به عنوان غذا و دارو مواجه است و پرونده پس از داروسازان خود را به پایان برساند محاکمه و ارائه داروهای خود را برای تصویب قانونی.

بررسی های جدید مبارزه با مواد مخدر برنامه های کاربردی در هر جایی می تواند از چند ماه تا یک سال. آخرین بار FDA در معرض خطر بزرگ تاخیر در خاموش کردن دولت جزئی در اوایل سال 2019. FDA بود قادر به نگه داشتن بسیاری از چراغ های خود را در, اما خاموش را کردند تقریبا نیمی از نیروی کار خود را و آن را قادر به پذیرش برنامه های کاربردی جدید و یا هزینه. —برکلی لاولیس جونیور

جت خصوصی شرکت های دادگاه جدید آگهی میان بهداشت و درمان ترس

به عنوان مردم به دنبال جلوگیری از بزرگ و فرودگاه ها و پروازهای تجاری علاقه پروازهای چارتر در حال افزایش است.

Flashpop

8:30 p. m. و — جت خصوصی شرکت های در حال پرواز 70% یا بیشتر از حالت عادی قبل از همه گیر برنامه حتی به عنوان ترافیک تجاری می ایستد در 15 ٪ به 17 ٪ از 2019 بالغ.

نام های بزرگ در پرواز خصوصی زمینه از جمله NetJets, PrivateFly و ویستا جت گزارش کرده اند و بالاتر از حد معمول سطح بهره از افرادی که هرگز پرواز خصوصی به عنوان بهداشت و درمان ترس و قیمت های پایین تر رسم آنها را دور از تجاری. هر چند سفر کسب و کار است که تقریبا وجود ندارد جت خصوصی شرکت ها می گویند نیاز به امن و منزوی سفر موجب تقاضای جدید است.

قیمت برای برخی پروازهای خصوصی در حال حاضر 30 ٪ تا 50 ٪ ارزان تر از آنها یک سال پیش. دولت نیز به حالت تعلیق مالیات غیر مستقیم 7.5 درصد مالیات بر خصوصی-پرواز جت به عنوان بخشی از بسته محرک. ادامه مطلب تازه علاقه به خصوصی پرواز از CNBC رابرت فرانک. —الکس Harring

Coronavirus وام مسکن اوراق کاهش برای سومین هفته

8:17 p. m. و — به عنوان کشور بازگشایی تعدادی از وام گیرندگان به دنبال امداد در پرداخت وام مسکن کاهش یافته است سوم هفته CNBC trulia گزارش.

حدود 4.6 میلیون صاحب خانه شد در تحمل برنامه همانطور که از ژوئن 16, نمایندگی 8.7 درصد از همه فعال وام مسکن. که فقط کمی کمتر از 8.8% که در شکیبایی در دوره های قبلی با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن داده ها و فن آوری شرکت است.

این تحمل برنامه اجازه می دهد تا صاحب خانه به تاخیر در پرداخت های ماهانه برای حداقل سه ماه. تعدادی از وام گیرندگان کاهش 57,000 از هفته گذشته و با 158,000 از اوج هفته از مارس 22. بانک-برگزار وام و یا وام های خصوصی-برچسب بهادار, اما, شاهد افزایش در مجموع forbearances توسط 6,000. –سوزان بلیک

هند گزارش ثبت افزایش موارد جدید جنوب شهر چنای در مستند

یک کارگر بهداشت جمع آوری گرد و خاک نمونه ای از یک مرد به آزمون برای COVID-19 عفونت در یک درمانگاه در Dilshad باغ در ژوئن 18 سال 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Biplov Bhuyan | Hindustan Times via Getty Images

7:15 p. m. و — هند گزارش داد یک رکورد در افزایش تعداد coronavirus موارد در جمعه رویترز گزارش داد که این کشور در وزارت بهداشت ثبت بیش از 13,000 عفونت های جدید و بیش از 300 اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

هند گزارش چهارم-بیشترین تعداد Covid-19 نفر در جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز پشت تنها آمریکا و برزیل و روسیه بود.

نارندرا نخست وزیر تا به حال برداشته ترین مستند محدودیت در اوایل این ماه حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش خود ادامه داد اما در جنوب شهر چنای در حال حاضر قرار داده شده به مستند زیر یک تازه شیوع عفونت. —سام مردیت

آلمان تماس ردیابی برنامه دانلود شده نزدیک به 10 میلیون بار دولت می گوید

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت راه رفتن در خیابان اصلی خرید در شهر مونیخ آلمان در طول coronavirus بحران در 30 آوریل سال 2020 است.

الکساندر Hassenstein/گتی ایماژ

7:01 p. m. و — آلمان, است تماس, ردیابی نرم افزار که روز سه شنبه منتشر شده است دانلود 9.6 میلیون بار یک سخنگوی دولت به رویترز گفت.

این برنامه که توسعه یافته در بخش های SAP و Deutsche Telekom با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای هشدار به افرادی که ممکن است در معرض به کسی که تست مثبت برای coronavirus. برنامه جمع آوری داده ها در یک پایگاه داده مرکزی رویترز گزارش سرکوب برخی از نگرانی های حریم خصوصی.

برخی از کشورها از جمله کره جنوبی و سنگاپور بود در اوایل موفقیت در مهار این ویروس در بخش های بزرگ به لطف تکنولوژی را فعال کنید تماس با ردیابی. اما اروپا و ایالات متحده آمریکا که در آن برخی می گویند مردم بیشتر شک و تردید از دولت و شرکت های فن آوری شده اند آهسته تر به اتخاذ و توسعه فن آوری است. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: چین منتشر ویروس ژنوم اطلاعات از پکن شیوع به عنوان پایتخت گزارش 25 موردtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب