که هشدار: هیچ شواهدی وجود دارد که آنتی بادی آزمایش نشان می دهد coronavirus ایمنی

سازمان بهداشت جهانی هشدار جمعه در مورد کوروناویروس تست و گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که آزمايشهاي می تواند نشان د

توسط ELEMENTORSITE در 29 فروردین 1399

سازمان بهداشت جهانی هشدار جمعه در مورد کوروناویروس تست و گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که آزمايشهاي می تواند نشان دهد که آیا یک فرد دارای ایمنی و یا دیگر در معرض خطر تبدیل شدن به reinfected.

"این تست آنتی بادی قادر به اندازه گیری است که سطح سرولوژی حضور که سطح آنتی بادی, اما این بدان معنا نیست که کسی با آنتی بادی" ایمنی است گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد.

به اصطلاح سرولوژی یا آنتی بادی آزمایش می تواند نشان دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 در گذشته و یا بدون علامت و یا بهبود.

بیش از 560,000 از 2.1 میلیون coronavirus موارد در سراسر جهان در حال مشخص شده به عنوان بهبود, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اما کارشناسان بیماری های عفونی می گویند که در مورد کل است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به مردم نایافته و کشورهای مبارزه با تست.

در ایالات متحده آنتی بادی آزمایش فقط شروع به رول کردن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توصیه متحده با استفاده از آزمون به عنوان آنها شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 671,000 مردم در ایالات متحده است.

Kerkhove گفت که مقامات کشف بسیاری از کشورها نشان می دهد این آزمون قادر خواهد بود به "ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی است."

"چه استفاده از این آزمایشات را انجام خواهد اندازه گیری سطح آنتی بادی است. این پاسخی است که بدن دارای یک یا دو هفته بعد پس از آنها بوده ام با این ویروس آلوده" او گفت: در یک کنفرانس خبری که در ژنو مقر. "در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد مصون است و یا محافظت از عفونت مجدد."

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: دانشمندان نیز هنوز تعیین طول حفاظت آنتی بادی ممکن است به کسی که آلوده شده است با کوروناویروس.

"هیچ کس مطمئن است که آیا کسی که با آنتی بادی به طور کامل محافظت شده در برابر داشتن بیماری و یا در معرض بودن دوباره," او گفت:.

"به علاوه برخی از این آزمایشات باید مسائل را با حساسیت," او اضافه شده است. "آنها ممکن است به یک نتیجه منفی کاذب."

در اوایل این هفته که مقامات گفت: همه افرادی که بازیابی از coronavirus دارای آنتی بادی به مبارزه دوم با عفونت افزایش نگرانی که بیماران ممکن است توسعه ایمنی بعد از بازمانده Covid-19.

"با توجه به بازیابی و سپس عفونت مجدد من معتقدم که ما لازم نیست که پاسخ به آن است. که ناشناخته" Ryan روز دوشنبه گفت:.

یک مطالعه مقدماتی از بیماران در شانگهای نشان داد که برخی از بیماران به حال "هیچ قابل تشخیص پاسخ آنتی بادی" در حالی که دیگران تا به حال بسیار بالا پاسخ Kerkhove روز دوشنبه گفت:. آیا بیمارانی که قوی پاسخ آنتی بادی بودند سیستم ایمنی بدن به یک دوم عفونت است "یک سوال جداگانه," او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن