کاخ سفید مشاور بهداشت می گوید آمریکایی ها نیاز به آماده شدن برای مرگ و میر بیشتر به عنوان coronavirus شیوع حرکت گذشته اوج

آمریکایی ها باید آماده برای دیدن بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در شهرستانها ب

توسط ELEMENTORSITE در 3 اردیبهشت 1399

آمریکایی ها باید آماده برای دیدن بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در شهرستانها به عنوان شیوع در ایالات متحده حرکت می کند گذشته آن اوج و عفونت نرخ ها کاهش, کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر دبورا Birx شنبه هشدار داد.

مرگ و میر به طور کلی عقب جنبه های دیگر از شیوع او گفت: در کنفرانس مطبوعاتی. "ما واقعا نیاز به ادامه به اتحاد و واقعا ما را پشتیبانی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که هنوز هم در خط مقدم."

Coronavirus که ظهور در ووهان چین تقریبا 4 ماه پیش بیمار بیش از 820,000 مردم در آمریکا و کشته شدن حداقل 44,228 که از سه شنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات آمریکایی و کارشناسان بیماری های عفونی قبلا گفت که مرگ و میر سقوط موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان.

این ویروس می تواند در هر نقطه از دو هفته به مدت هشت هفته از اول شروع علائم قبل از یک بیمار به بیمار به اندازه کافی به مرگ, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با استناد به آمار اولیه از چین است. ميانه زمان از اولین نشانه از نشانه های بهبودی برای موارد خفیف است که در حدود دو هفته و بین سه تا شش هفته برای بیماران مبتلا شدید یا انتقادی بیماری با توجه به این که.

Birx روز سه شنبه گفت که ایالات متحده به مقامات بهداشت شاهد پیشرفت در بخش های مختلفی از کشور از جمله در رود آیلند, کانکتیکات, دیترویت, New Orleans, شیکاگو و بوستون و آتلانتا. "این یک نگرانی بزرگ برای ما در طول چند هفته گذشته. آنها به نظر می رسد مسطح," او گفت:.

اما مقامات ایالات متحده نیست شاهد کاهش در واشنگتن دی سی منطقه مترو هنوز Birx گفت: تشویق همه ساکنان آنجا به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله گرفته است.

شیوع کروناویروس نیز هنوز فوران در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و سایر فضاهای محدود, او گفت:.

"فرد آمریکایی ها نیاز به ادامه همه از خود بهداشت" به عنوان کسب و کار آماده به بازگشایی Birx گفت: از جمله شستن دست و لمس کردن چهره خود و آوردن این ویروس به جمعیت های آسیب پذیر.

Birx کاهش یافته است به نظر در گرجستان بازگشایی کسب و کار خود فقط گفت که مقامات بهداشت فدرال بودند "بسیار روشن" با ایالات متحده در دستورالعمل برای محافظت از آمریکایی ها از ویروس.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه روز دوشنبه اعلام کرد که دولت دوباره باز خواهد شد کسب و کار در روز جمعه با شروع از مکان های خرده فروشی مانند ورزشگاه آرایشگر مغازه های مراکز ورزشی و بولینگ alleys.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
مقالات مشابه
نظرات کاربرن