اگر شما با توجه به خرید جدید اپل 2020 آی فون SE که به ارمغان می آورد بسیاری از مدرن قطعات به بدنه آی فون 8 شما باید بدانید آنچه در آن گرد و غبار و مقاومت در برابر آب رتبه به این معنی است. چقدر کثیف و مرطوب می توانید آی فون SE توانید بدون شکستن هر گونه قابلیت ؟

برای کسانی از شما ارتقا از نسل اول آیفون SE یا هر چیز دیگری قبل از آیفون 7 مدل ممکن است آن را اولین بار خود را با استفاده از یک تلفن با یک IP رسمی طبقه بندی. IP مخفف محافظت در برابر نفوذ یا کد حفاظت بین المللی, رتبه بندی, بسته به کسی که شما را به صحبت و برجسته دستگاه حفاظت در برابر ذرات جامد و مایع نفوذ.

این IEC 60529 استاندارد ایجاد شده توسط کمیسیون الکتروتکنیک بینالمللی و در آن به تشریح قوانین خاص و مقررات برای تعیین محوطه IP امتیاز برای گرد و غبار و مقاومت در برابر آب.

IP گواهینامه رایگان نیست به همین دلیل است که برخی از تولید کنندگان تلفن مانند OnePlus حاضر به پرش در هیئت مدیره حتی اگر دستگاه خود را به برخی از سطح مقاومت در برابر آب و گرد و غبار. اما با یک امتیاز آی پی ما مصرف کننده می دانید گوشی خاص و محدودیت ها بدون تکیه بر اغراق آمیز بازاریابی شرایط مورد استفاده برای فروش محصول.

رتبه بندی IP سیستم با استفاده از دو رقم عددی سیستم با رقم اول نمایندگی دستگاه گرد و غبار و مقاومت دوم مقاومت در برابر آب. بیشترین گرد و غبار امتیاز “6” که به معنی “ضد گرد و غبار” و یا “گرد و غبار” که در آن بدون نفوذ گرد و غبار اتفاق می افتد در طول آزمایش.

برای چلپ چلوپ آب و حفاظت از “9” است که بیشترین تعداد, اما بر خلاف گرد و غبار, امتیاز, آب بالا امتیاز به این معنا نیست “ضد آب است.” آن را تنها گواهی است که دستگاه باید همچنان به کار به طور معمول پس از قرار گرفتن در معرض آب در شرایط خاص. علاوه بر این نتایج شخصی ممکن است متفاوت باشد وقتی که می آید به آب شور و سایر مایعات (مانند ادرار یا آب میوه) پس از آزمون برای آب شیرین.

اپل شروع به گرفتن گواهینامه IP برای گوشی های شروع با آی فون 7 و 7 به علاوه که هر دو IP67 دارای. آیفون 8 و 8 به علاوه به عنوان به خوبی به عنوان آی فون X و آیفون XRبودند نیز برچسب گذاشته شده توسط عنوان IP67. اپل برای اولین بار IP68 دارای مدل های آی فون XS و XS Max و آی فون 11, 11 Pro و 11 Pro Max به دنبال کت و شلوار. اما از آنجا که آی فون SE (نسل دوم) است که اساسا یک به روز رسانی آی فون 8, آن را به یک امتیاز از IP67 است که می شکند به عنوان:

  • IP: مخفف “نفوذناپذیری” یا “حفاظت بین المللی” است که سیستم رتبه بندی برای گرد و غبار و آب-مقاومت در برابر دستگاه های الکترونیکی در محوطه.
  • 6: عدد اول نشانگر گرد و غبار و حفاظت از امتیاز. یک “6” به معنای آیفون SE ضد گرد و غبار بیشتر معمولا به عنوان “گرد و غبار” به طوری که شما لازم نیست که به نگرانی در اگر شما از دست دادن آن در که نیمکت شماست.
  • 7: شماره دوم مقاومت در برابر آب رتبه. “7” در اینجا به معنای آیفون SE می تواند به طور کامل غوطه ور در آب به عمق 1 متر (3.28 پا) برای یک دوره تا 30 دقیقه. بنابراین اگر شما می خواهید برای رفتن به یک استخر توصیه می کنیم چیدن یک مورد ضد آب; این Spidercase مورد محافظ دونفره حفاظت از آن به 2 متر (6.6 فوت).

رتبه IP67 بدان معنی است که خود را نسل دوم آی فون SE قادر خواهد بود برای زنده ماندن قطره در وان حمام یک ریخته و بارانى. آن را نیز بدان معنی است که اگر آن را در یک محیط گرد و خاکی مانند باد می وزد کویر آن خواهد بود قادر به کار بدون مسائل. اما رتبه آن معنا نیست که شما باید تست آی SE به حداکثر آن را به عنوان گواهی برای ماندن در این محیط است. همچنین باید آن را بدون گفتن اما لطفا نه شارژ آی فون خود را در حالی که آن را مرطوب است.

با توجه به اپل جریمه چاپ:

آیفون SE splash-آب و گرد و غبار-مقاوم و تست شده و تحت شرایط کنترل شده آزمایشگاهی با رتبه IP67 تحت استاندارد IEC 60529 (حداکثر عمق 1 متر تا 30 دقیقه). چلپ چلوپ آب و گرد و غبار مقاومت در برابر نیست دائم با شرایط و مقاومت در برابر کاهش ممکن است به عنوان یک نتیجه از حالت عادی می پوشند. آیا تلاش برای شارژ یک آیفون; مراجعه به راهنمای کاربر برای تمیز کردن و خشک کردن دستورالعمل. مایع آسیب نمی تحت پوشش ضمانت است. آیفون SE مقاوم در برابر نشت تصادفی از معمول مایعات مانند نوشابه و قهوه و چای و آبجو و آب. در صورت نشت شستشو منطقه با آب و پاک کردن آی فون خود را و آن را خشک.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر پوشش از طریق اپل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو