آنچه آن را مانند به حرکت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان بسیاری از کشور همچنان به پناهگاه در محل برخی از مردم رو به یک سوال بزرگ در حال حاضر: چه می شود اگر من

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

به عنوان بسیاری از کشور همچنان به پناهگاه در محل برخی از مردم رو به یک سوال بزرگ در حال حاضر: چه می شود اگر من در پناهگاه است به تغییر ؟ من در مواجهه با این مشکل خودم را در پایان ماه مارس زمانی که من اجاره در میلواکی شد. من نمی باید این گزینه به سادگی اقامت در آپارتمان من—کسی دیگری در حال حرکت بود ، خوشبختانه برای من محرک در نظر گرفته شده ضروری خدمات در هر دو میلواکی و شیکاگو در حال حاضر, بنابراین من حرکت به باد می وزد شهر رفت و همراه به عنوان برنامه ریزی شده.

این یک مبارزه است ، حرکت در جهانی همه گیر کاملا ترسناک است. نه فقط به دلیل مسائل اخلاقی (که به سمت راست حرکت می کند در حال حاضر؟) و بار گناه (من نگران بود من همسایه جدید را قبل از نفرت من چون من نقل مکان کرد و به یک ساختمان جدید که هر کس باید فقط. بماند. در داخل.). بلکه به دلیل ترس. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر خود را نماینده املاک و مستغلات, صاحبخانه, همکار مستاجرین و یا حتی محرک خود را احتمالا می تواند شما را آلوده. و بالعکس.

سلامت همه را اولویت شماره یک ، و برای خریداران و اجاره در حال حاضر اقدامات احتیاطی در فرم تخصصی نمایش و تصویری تور.

"من دیده ام افزایش عوامل تبلیغات توانایی خود را برای انجام تورهای ویدئو" توضیح می دهد که Jorge L. Guerra, جونیور, بنیانگذار املاک و مستغلات نیروی فروش در فلوریدا. "بسیاری از عوامل در حال خرید 360 درجه دوربین. دیگران در حال استفاده از تلفن های همراه. برخی از عوامل در حال انجام تور در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر بیش از همیشه عوامل واقعا درک آنها لازم نیست که در خارج وجود دارد در معرض خود را به همان اندازه است."

معنا است که مردم در واقع حرکت بر اساس تصویری که به تنهایی ؟ هیچ Guerra می گوید.

"میزان خرید مردم [یا اجاره] یک خانه بر اساس ویدئوها به تنهایی کمتر از یک درصد" او می گوید. "اکثریت می خواهید به بیرون رفتن و احساس در خانه. ما همه چیز را ما می توانید برای محدود کردن تماس. هدف من این است که برای ایجاد یک محیط که در آن کسی می تواند رفتن به خانه و انجام یک تور را با دست خود در جیب خود. ما برای باز کردن تمام درها و کابینت. ما از صاحبان و هر کس دیگری در خانه به خروج در طول نمایش و هر کس می پوشد دستکش و ماسک."

اگر شما از من بپرسید که نوع هوشیاری باید حفظ شود طی یک حرکت واقعی. من خوشحال بود برای دیدن هر کس در ساختمان جدید مطابق با اصول بهداشتی نرده و نگه داشتن فاصله خود را. من محرک از سوی دیگر نمی شد تا کاملا آماده و یا بهداشتی... و من کاملا مطمئنم که یکی از آنها بیمار بود.

"ما اساسا تغییر کل فرایند می گوید:" دانیل رنکین نسیم تا حدی غول مدیر بازاریابی. "ما در تلاش هستیم باید به صورت انعطاف پذیر و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است."

این بدان معناست که با داشتن مشتریان یا ترک خانه خود را به طور کامل در طول حرکت می کند یا محدود خود را به یک اتاق و ارتباط با محرک توسط تلفن های متنی و یا تماس های ویدئویی. مشتریان نیز به خواسته صابون و آب در هر یک از خانه تا محرک می تواند دست خود را بشویید. که در علاوه بر این به دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده ملایم غول فراهم می کند و به کارکنان خود را.

قبل و بعد از هر حرکت کامیون ها و طبقه پد در حال بررسی و یکبار مصرف کاغذی طبقه پد استفاده می شود به عنوان در دسترس است. به علاوه همه چیز را در حال حاضر تماس و دیجیتال. هیچ دست دادن زمانی که تبریک یکدیگر و مشتریان لازم نیست که به صورت فیزیکی چیزی ثبت پس از حرکت—محرک انجام کلامی "امضا" و ایمیل قرارداد پس از این واقعیت است.

زمانی که همه گفته و انجام می شود نیز وجود دارد خطر ابتلا به این ویروس زندگی در سطوح چیز خود را. پس از آن می تواند در زندگی انواع مختلفی از سطوح برای دوره های مختلف از زمان آن را از روی حیله و تزویر که می دانیم هنگامی که مسائل خود را امن است به توان داخل خانه جدید خود را. لیندسی هاو اموزش که نقل مکان از شهر نیویورک به آستین در ماه مارس تا به حال برای مقابله با که در میان انبوهی از مسائل دیگر.

او و همسرش برای اولین بار پرواز را به آستین در اوایل ماه مارس بنابراین شوهر او می تواند شروع یک کار جدید است. او در نظر گرفته شده برای بازگشت به نیویورک در اواسط ماه به بسته همه چیز را بالا و کار با محرک است. اما با توجه به دلایل ایمنی (اموزش در حال حاضر باردار) و پناهگاه در محل اقدامات او قادر به بازگشت.

"هنگامی که ما را ترک نیویورک آن را با قصد هرگز آپارتمان ما دوباره" اموزش می گوید. "ما تا به حال دو نفر از دوستان ما FedExed کلید بروید و اجازه دهید هکرها در یک روز و اجازه دهید محرک در در روز دو. آنها تا به حال به نظارت ما حرکت تصویری چت با ما برای دیدن آنچه که رو بسته بندی اهدا و یا دور انداخته می شود. بحث در مورد ایده آل خود را سناریوی از بسته بندی تا زندگی خود و در حال حرکت در سراسر کشور—همه از طریق FaceTime. این احساس وحشتناک به اعتماد به غریبه ها در خانه خود را بدون شما. ما دوستان ما را نجات داد."

همانطور که برای وسایل خود را هنگامی که کامیون وارد اموزش و تخلیه همه چیز را به گاراژ و اجازه دهید جعبه نشستن برای چند روز به اطمینان حاصل کنید که ویروس نمی تواند زنده ماندن در هر چیزی.

"اگر وجود دارد هر گونه سایه ای از هر چیزی در مسائل ما, ما می خواستیم تا مطمئن شوید که آن را رفته بود" اموزش می گوید.

آن را بی سابقه ای راه حرکت به صورت بی سابقه ای زمان—اما به منظور ایمن ماندن در طی فعالیت های روزمره ما برای دریافت خلاق است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب