آنچه در آن به معنی برای آمدن به تماس نزدیک با یک coronavirus مورد و خطر ابتلا به عفونت

یک کارگر اداره یک آزمایش برای یک مسافر در یک درایو-از طریق سایت به جمع آوری نمونه برای بیماری کروناویروس (COVI

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

یک کارگر اداره یک آزمایش برای یک مسافر در یک درایو-از طریق سایت به جمع آوری نمونه برای بیماری کروناویروس (COVID-19) همه گیر تست در لیسبرگ, ویرجینیا, مارس 20 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

یکی از اجزای تماس با ردیابی برنامه های بهداشت عمومی کارشناسان گمان بحرانی برای کنترل Covid-19 شیوع شامل پیدا کردن و تست تماس نزدیک از شناخته شده موارد مثبت.

از نظر Covid-19, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تعریف تماس نزدیک به عنوان کسی که در عرض 6 پا از یک فرد آلوده به مدت حداقل 15 دقیقه شروع و دو روز قبل از شروع علائم تا زمان بیمار جدا شده است. برای بیماران بدون علامت و یا کسانی که نمی نشان می دهد نشانه آن خواهد بود هر کسی که در تماس با آنها دو روز قبل از مثبت نمونه های جمع آوری شده, CDC توصیه می کند.

اعضای خانواده در زیر یک سقف و یا آشنایان معمولا متناسب با این لایحه بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی می گویند. اما آمدن به تماس با کروناویروس می تواند بسیار متنوع تر از آن به عنوان اجتماعات بزرگ را از سر گرفته و در شهرستانها در سراسر کشور که در آن مردم از مناطق مختلف ممکن است جمع آوری در نزدیکی, افزایش خطر انتقال.

"مردم می خواهم به فکر می کنم در شرایط نور سوئیچ از روشن و خاموش ریسک یا بدون ریسک اما حقیقت این است که این یک سوئیچ دیمر," دکتر گفت: گرگ لهستان, یک متخصص بیماری های عفونی و رئیس مایو کلینیک واکسن گروه پژوهشی. "بیشتر مردم شما را در تماس با بالاتر احتمال آمدن در تماس با کسی که آلوده است."

تجمع جرم و Covid-19 قرار گرفتن در معرض

کسی که با حضور جمع زیادی لزوما دیدار با تعریف کلی از تماس نزدیک دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آژانس ژنو ستاد در ژوئن 8.

ممکن است در شرایطی که مقامات بهداشت عمومی از فراوانی احتیاط می تواند به مردم توصیه یا قرنطینه و یا تست شده او گفت:.

"وجود دارد هر تعداد از اقدامات است که می تواند گرفته شود اما در تعریفی دقیق از آنچه در خطر است در زمینه Covid-19 خطرناکترین وضعیت در این است که در مجاورت نزدیک به یک مورد به خصوص یک علامت مورد Covid-19," رایان گفت.

وجود دارد تعدادی از موقعیت خطر است که می تواند خود را افزایش دهد احتمال Covid-19 انتقال کارشناسان می گویند. حضور در یک گردهمایی بزرگ برای یک دوره طولانی از زمان که در آن مردم ممکن است با پوشیدن پوشش صورت و در مجاورت نزدیک خواهد بود در نظر گرفته خطر بالاتر است.

داخل سالن اجتماعات با کمتر گردش هوا نیز در نظر گرفته خطر بالاتر از, هوای آزاد, کارشناسان می گویند.

زمینه نیز در نظر گرفته شود در هنگام حضور در تجمع توده مانند در سراسر کشور تظاهرات پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی که در آن مردم می تواند شعار در حالی که با پوشیدن ماسک, دکتر گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

دانشمندان می دانند coronavirus می تواند گسترش از طریق قطرات تنفسی است که با تصویب هنگامی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا حتی تنفس. قطرات مایع آلوده می تواند زمین در نزدیکی سطوح مانند میز جداول و یا تلفن و آلوده هر کسی که آنها را لمس.

"این نه تنها مردم نشسته بی سر و صدا در خارج از منزل گوش دادن به موتزارت کنسرت. وجود دارد, جیغ, شعار فریاد. آنها که اسپری با اسپری فلفل و گاز اشک آور همه از آن افزایش انتقال خطر" Adalja گفت.

Adalja همچنین گفت: 15 دقیقه علامت مشخص شده توسط CDC لزوما یک شماره سحر و جادو و انتقال را می توان در یک زمان کوتاه تر اما این رقم به طور معمول استفاده می شود برای تعیین جایی که بیشترین ارزش را می توان در طول یک تماس ردیابی بررسی, او گفت:.

که در آن شما زندگی می کنند در ایالات متحده نیز می تواند افزایش خطر ابتلا به برخی از ایالت ها مانند کسانی که در غرب و جنوب, گزارش شکستن رکورد روزانه موارد جدیدی آمار و ارقام.

نمی توان آن را یک ایده بد برای آزمایش اگر شما با حضور در یک رویداد که در آن Covid-19 نفر افزایش به خصوص اگر آزمایش به راحتی در دسترس گفت: دکتر Preeti Malani ارشد بهداشت افسر و استاد پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه میشیگان.

Malani افزود که آزمایش مردم در تجمعات نیز می تواند کمک کارشناسان بهداشت عمومی تعیین محلی انتقال است مانند در این منطقه است. شما باید کاملا آزمایش می شود اگر شما در جایی رفت و شروع به در حال توسعه شایع علائم مانند سرفه و یا تنگی و یا نفس او گفت:.

هنگامی که شما باید آزمایش می شود?

بهترین زمان برای دانستن این که آیا شما با آلوده شدند Covid-19 در طول یک رویداد خواهد بود چند روز پس از Adalja گفت. در غیر این صورت شما هنوز هم می تواند تست مثبت اما آن را به بررسی بیشتر برای تعیین اینکه آیا شما آلوده شدند قبل یا بعد از یک رویداد خاص.

"اگر شما فقط تست چهار روز بعد از آن شما می توانید هنوز هم انکوبه آن را نه لزوما شما کردم آن وجود دارد بنابراین شما باید برای نگاه در جدول زمانی," او گفت:.

مطالعات نشان می دهد که این ویروس می تواند غیر قابل کشف در عرض چند روز اول عفونت بسته به آزمون. تحقیقات همچنین نشان می دهد که می توانید آن را در هر نقطه از پنج تا 12 روز برای مردم به نمایش علائم از coronavirus.

Ravina کوللر یک عضو هیات علمی کمکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و یک عضو از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا نشان می دهد هر کسی که حضور یک توده جمع آوری و یا اعتراض قرنطینه برای چند روز قبل از گرفتن آزمون.

"شما باید به اندازه کافی بالا بار ویروسی برای تست به آن را انتخاب کنید و در اوایل آن روز یک تا دو روز نشان داده شده بود که دقیق" کوللر گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب