چه رئیس وزیران گفت: در مستند تصویری در دیدار با PM مودی

What Chief Ministers Said On Lockdown In Video Meet With PM Modi

این 5 جلسه بین PM مودی و رئیس وزیران.

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت که شنیدن همه وزرای ارشد قبل از مصرف در نظر گرفته تصمیم بر راه پیش رو پس از مارس 17, زمانی که در سراسر کشور coronavirus مستند است که با توجه به پایان است. در پنجم مجازی دیدار با رئیس وزرای واگرا نمایش ها پدید آمده است. در حالی که برخی از پیشنهاد بازگشایی فعالیت های اقتصادی در فاز دیگران بر این باور بودند که این امر می تواند خطرناک در این مرحله در هند مبارزه با گسترش COVID-19 شروع به پرواز و قطار فقط در حال حاضر.

در اینجا این است که نگاهی به آنچه رئیس وزیران گفت:

تامیل نادو

وزیر K Palaniswami خواست PM مودی نه به از سرگیری پرواز و قطار در کشور تا مارس 31. “ما می دانیم که از رسانه ها که به طور منظم از خدمات قطار چنای (از دهلی نو) و از چنای آغاز خواهد شد از ماه مه 12. به عنوان موارد مثبت در چنای در حال نشان دادن یک روند افزایشی اجازه نمی دهد خدمات قطار تا 31 مه در دولت من” آقای Palaniswami گفت.

آندرا پرادش

وزیر Jagan موهان ردی گفت: بازارهای کشاورزی باید باز است. حاکی از این است که ظاهر خواهد احیای اقتصاد او همچنین پیشنهاد نرم شدن شرایط وام برای کمک به مردم ضربه سخت مستند. او همچنین گفت: حمل و نقل عمومی خرید و مراکز باید با اجازه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای اطمینان از تمام ویروس پروتکل حفظ شد.

غرب بنگال

Mamata بانرجی گزارش آمار در دولت آن را متهم به بهره برداری از این بیماری همه گیر به بازی سیاست در دولت است. “این است که زمان برای انجام سیاست نمی ارعاب و تهدید ساختار فدرال” رئیس وزیر fumed.

Telangana

وزیر K Chandrashekar رائو به خواست نخست وزیر نارندرا مودی به سر قطار مسافری خدمات آن متوقف شد به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور است.

چتیسگر

دولت باید این حق را به تصمیم گیری در دست زدن به فعالیت های اقتصادی در داخل کشورهای خود را. آنها نیز باید این مسئولیت را اعلام قرمز و سبز و نارنجی, مناطق, Chhattisgarh وزیر Bhupesh Baghel گفت.

پنجاب

وزیر کاپیتان Amarinder سینگ تن به تن برای گسترش مستند اما با دقت گردد استراتژی حمایت مالی و توانمندسازی اقتصادی از ایالات متحده, برای صرفه جویی در زندگی و امن امرار معاش.

آسام

وزیر Sarbananda Sonowal گفت: این مستند باید همچنان برای دو هفته بیشتر به عنوان کاهش در آن مردم را به شدت عفونی بیماری به آرامی. “ما باید مراقب باشید در افتتاح بزرگراه میان ایالتی جنبش و باید آن را نگه داشته به حداقل” رئیس وزیر گفت. او گفت: وجود دارد باید فاصله حداقل یک هفته بین هر حرکت قطار به آسام.

کرالا

وزیر Pinarayi Vijayan گفت: راه آهن و جاده و ترافیک هوایی باید اجازه داده شود اما تحت نظارت بسیار دقیق. از او پرسید: برای راه اندازی مجدد مترو خدمات و اجازه اجرای دولت حمل و نقل اتوبوس زیر COVID-19 دستورالعمل های ایمنی. کرالا به دنبال یک بسته برای محیط های کوچک و میکرو شرکت بخش.

ماهاراشترا

وزیر Uddhav Thackeray گفت coronavirus موارد انتظار می رود به اوج این هفته و یا در ماه های ژوئن و حتی در ماه جولای. “من خوانده ام ووهان شاهد موج دوم از موارد حتی کسانی که هشدار داده است در این مورد. بنابراین من پیشنهاد می کنم که هر گونه اقدام در مستند باید با احتیاط” آقای Thackeray گفت: خبرگزاری ANI گزارش شده است. او گفت: قطار محلی در بمبئی باید شروع شود برای کسانی که در خدمات ضروری است.

گوا

وزیر Pramod Spike توییتی او پیشنهاد کرد برای بلند کردن اجسام از محدودیت به خصوص برای ایالتی حمل و نقل عمومی. “همچنین مطرح گوا دیدگاه در احیای اقتصاد دولتی از جمله از سرگیری معدن و گردشگری” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im