این خانه چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که یک DIY فراز با یک قلم مو می آموزد به عشق رنگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: Kris

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Kristi Dammann شوهر من Kyle Dammann ما سگ هنری
محل سکونت: مینیاپولیس, مینه سوتا,
حجم: 1100 متر مربع
سال زندگی در: 3 سال متعلق به

ما خرید این خانه در طول یک رونق مسکن در مینیاپولیس وقتی که خانه پرواز کردن بازار است. برای برخی از این دلیل ما در خانه نشسته بودند در بازار برای ماه می باشد. آن ساخته شده بود در سال 1949 و تنها یک مالک قبل از ما. ما می خواستیم چیزی است که نیاز به کار, بنابراین ما می تواند قرار داده و خود ما مهر خود را بر آن چیزی است که نیاز به مقدار زیادی از کار سازه. به غیر از برخی از ارتقاء به آشپزخانه در دهه 70 و علاوه بر این فرش بیش از چوب و کف این خانه تا به حال واقعا لمس شده است پس از آن ساخته شده بود.

این خانه مناسب مناسب برای ما در این مرحله در زندگی ما است. ما هر دو از خانه کار می کنند بنابراین ما می خواستیم فضای کافی برای گسترش اما نه بیش از حد است که ما احساس ضعف با اندازه خانه. ما عشق به زندگی و سرگرم کننده در این فضا ما را دوست داشتم و آن را خود ما برای سه سال گذشته است. در پاییز گذشته ما خریداری یک جریان هوا Argosy که ما برنامه ریزی برای نوسازی. وجود یک پد بتن در حیاط خانه ما مناسب برای پارکینگ و کار بر روی آن و ما از صاحبان قبلی' نوه که آنها تا به حال یک جریان هوا در یک نقطه بیش از حد پس از آن احساس می کند به معنای.

به تازگی من شده است با داشتن بسیار سرگرم کننده با اضافه کردن رنگ و شخصیتی به خانه ما و آن را در نهایت احساس می کند مانند آن نشان که ما که هستیم و من نمی تواند به توقف خندان زمانی که من در نگاه همه ما انجام داده ایم.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک ما: حداقل اما با استعداد. من نمی خواهم به بسیاری از مسائل بنابراین من اضافه کردن شخصیت به خانه ما از طریق رنگ ها و اشکال. و گیاهان... من حدس می زنم من در نظر نمی گیاهان درهم و برهمی. در واقع این یک تلفیقی از چیزهایی که من را شادی است. من را نشانه از شخصیت موجود از خانه به خصوص در طراحی آشپزخانه. من می خواهم بیشتر دائمی عناصر فضایی برای احساس مانند آنها همیشه وجود دارد. من عاشق اختلاط و عناصر مدرن وجود دارد بسیاری از thrifted قطعات در سراسر خانه ما.

الهام: بسیاری از الهام بخش من می آید به طور مستقیم از آنچه که من در حال حاضر در شخصیت ما صفحه اصلی. من هم پیدا کردن الهام بخش در جهان اطراف خود و تکیه به رنگ ها و اشکال است که من را خوشحال احساس.

خانه مورد علاقه عنصر: من عاشق قوس ما اضافه شده برای باز کردن در آشپزخانه ما. نوشته اصلی آشپزخانه کامل بسته شد و ما تا به حال طاق ساخته شده است برای مطابقت با شکل موجود قوس در خانه است. آن را می سازد آشپزخانه احساس باز است که به ما عشق را سرگرم کند اما آن را نیز احساس می کند مانند آن را همیشه یک بخش از خانه است.

بزرگترین چالش: بزرگترین چالش من شده است با استفاده از شخصیت ما خانه و تعادل آن با سبک التقاطی و ساخت آن را احساس منسجم. من عاشق thrifting اما من نفرت داشتن چیزهای بیش از حد در فضا, بنابراین من واقعا باید مطمئن شوید که آنچه من خرید چیزی است که اضافه کردن به شادی من در این فضا و ایجاد درهم و برهمی های غیر ضروری.

Proudest DIY: ما tiled ما کف آشپزخانه و backsplash. آن زمان ما در هفته بیش از ما فکر آن خواهد بود اما پس از آن بود که ارزش آن در پایان بدانید که ما چیزی به چالش کشیدن و ما احساس افتخار از نتیجه نهایی.

بزرگترین زیاده: ما اجاق گاز بود, ولخرجی برای ما به خصوص در مقایسه با بقیه ، من می خواستم چیزی قشنگ و شوهر من می خواستم چیزی عملکردی بنابراین ما یکی که متناسب با آن می خواهد. شوهر من را دوست دارد به طبخ و سرگرم پس از آن می شود استفاده می شود.

آنچه شما بهترین خانه های مخفی و یا مشاوره ؟ وقت خود را به ایجاد یک خانه است که احساس می کند مانند شما. به طوری که اغلب مردم احساس می کنند نیاز به عجله کردن و خرید همه چیز را برای پر کردن خانه های خود را, اما طول می کشد زمان برای کشف کردن سبک خود را و آنچه شما می خواهم. من همیشه نشان می دهد که مشتریان من صرف برخی از زمان زندگی در خانه خود را به عنوان-است قبل از عجله به روز شده. شما نیاز به گرفتن احساس برای چگونه شما با استفاده از یک فضا و چگونه از آن خواهد شد بهترین عملکرد برای دیدار با نیازهای شما.

چه مردم بیشترین اشتباه در مورد استفاده از رنگ در خانه خود? من فکر می کنم مردم می ترسم به پایمال کردن خانه خود را با رنگ اما می توان آن را یک لهجه های بزرگ برای اضافه کردن علاقه به فضا. اگر شما نگاهی به اطراف خانه من وجود دارد مقدار زیادی از رنگ اما بیشتر از فضای دیوار است که در واقع سفید و بسیاری از مبلمان یک رنگ خنثی است پس از آن احساس متعادل است.

آیا بزرگترین کلاهبرداری/اسرار به استفاده از رنگ در دکور است ؟ من می خواهم به خرید قطعات بزرگتر از مبلمان در بیشتر پالت خنثی و رنگ را از طریق رنگ لهجه و کوچکتر لوازم جانبی. من می خواهم مبلمان است که رفتن به گذشته و تکه های من را نمی خواهد خسته و یا بزرگ تر شدن اگر من تغییرات سبک. رنگ و لوازم جانبی هستند راحت تر به مبادله و کمتر گران است. و نترس از آن لذت ببرید با خود به خانه!

مورد علاقه رنگ دیوار رنگ در تمام دوران: من فقط اضافه شدن چند پاپ به خانه من با استفاده از Sherwin-Williams "جوانی" و من عشق طراوت و چالاکی آن می افزاید: به این فضا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن