چه Abhishek مانو Singhvi استدلال در مورد در برابر راجستان شورشیان

Abhishek مانو Singhvi نمایندگی راجستان سخنران CP جوشی در دادگاه عالی.جیپور/ دهلی نو: Sachin خلبان و دیگر شورشی

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399
What Abhishek Manu Singhvi Said In Case Against Rajasthan Rebels

Abhishek مانو Singhvi نمایندگی راجستان سخنران CP جوشی در دادگاه عالی.

جیپور/ دهلی نو:

Sachin خلبان و دیگر شورشی MLAs نمی تواند رفتن به دادگاه در برابر رد صلاحیت اعلامیه های قبل از موعد مقرر و قبل از هر گونه تصمیم گیری توسط سخنران Abhishek مانو Singhvi استدلال در راجستان دادگاه عالی امروز. آقای Singhvi نمایندگی راجستان سخنران CP جوشی نیز به چالش کشیده شورشیان استدلال که پرش دو جلسه این معنی نیست که آنها ترک ،

تیم خلبان که دارای 19 عضو است و استدلال در آن طومار قبل از دادگاه عالی که رد صلاحیت متوجه نمی توان در خدمت توسط راجستان سخنران زمانی که مجمع در جلسه نیست. شورشیان نیز در اعتراض به یک قانون اساسی حکومت است که disqualifies MLAs اگر آنها "به طور داوطلبانه" را به عضویت در حزب است که آنها را نمایندگی کند.

آقای Singhvi گفت: دادگاه بدون صلاحیت در این مورد فقط رتبهدهی نشده است; بلندگو برای تصمیم گیری ،

"سخنران ممکن است یا نه ممکن است با تصویب یک تصمیم درست. اما نمی تواند هر گونه دخالت در قبل از سفارش در مرحله قبل از empting که بلندگو را به یک تصمیم اشتباه" آقای Singhvi گفت.

او نامیده می شوند شورشیان مورد "بسیار بدتر" به عنوان وجود دارد بدون زمینه های جدید از چالش است. "دادخواهان در 'بیش از باهوش' راه مطرح کرده اند به همان دلایل از چالش های که در نظر گرفته شد و رد توسط دادگاه عالی" او استدلال کرد.

به شورشیان گفت: نمی توان آنها را تفسیر به رها برای ساخت اظهارات و حضور در جلسات آقای Singhvi گفت: "داوطلبانه به عضویت در حزب" مورد نیاز به عنوان خوانده شده به طور گسترده ای.

"وجود دارد هیچ نیازی نیست برای استعفای رسمی; دادن تا از عضویت می گردد از انجام. هیچ straight-jacket رویکرد برای بلندگو برای تصمیم گیری (در قانون اساسی). هیچ فرمول ثابت. پس چگونه به گرفتن یک تصمیم است که در داخل بلندگو دامنه," او گفت:.

نه در حال حاضر در قوه مقننه نشست می توان به عنوان از دست دادن عضویت در حزب اما سخنران به تصمیم آقای Singhvi استدلال کرد.

این وکیل ارشد یکی از کنگره بیشترین قانونی مغز گفت: با اشاره به تیم خلبان "بی مرام ارتداد سیاسی است که گناه و برابر قانون اساسی اخلاق است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن