کامل (قابل حمل) کوره برای اجاره وجود دارد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در برابر

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در برابر همه شانس ما وارد کباب فصل است. با بسیاری از ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Coronavirus آن آشکار این تابستان نگاه بسیار متفاوت نسبت به سال گذشته است. و این لزوما چیز بدی نیست: شاید ماندن در خانه سفارشات شما متوجه شما مانند پخت و پز و رفتن از آنجا به معنی شما باید پول بیشتری برای کمک به علل مبارزه برای یک آینده امن برای همه مردم است.

در حالی که قطعا این مورد برای من هنوز هم در آرزوی یک تابستان کباب. این چیزی است که من می توانم لذت بردن از تمام عیار cookout چون من زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک در شهر نیویورک است. با کوره در پارک ها و اندازه کامل آنهایی که در خانه های تعطیلات هنوز از رسیدن به آنچه که یک فرد با بسیار کمی در فضای بیرون از منزل (و حتی کمتر فضای ذخیره سازی) را انجام دهید ؟ خوب من تبدیل به دستی نوع از لوازم دارای برچسب "قابل حمل است."

شما ببینید قابل حمل کوره بوده است راه حل به من تابستان گلایه. این کمی قرمز Cuisinart کوره ساخت همه چیز را به طوری بد—و در اینجا به همین دلیل است.

پس از کوره وارد در آستان من هم اتاقی من و من pored بیش از آن دستورالعمل در ما کف آشپزخانه. ما اولین گام را به مطمئن شوید که ما فضای مناسب بود. خوشبختانه ما سقف دسترسی به, اما می خواهم به کار در یک حیاط کوچک و یا در جلوی خانه ، کوتاه, پاهای, این جلو پنجره خاص آن را یک "میز" لوازم خانگی اما این عمل کاملا به خوبی در زمین اگر شما مایل به دولا شدن پایین به تلنگر همبرگر خود را. آیا شما به هر حال راکفلر?

گام دوم این است که خرید پروپان. من آماده برای یک کراس قصبه بازحمت حرکت کردن به یک جعبه بزرگ فروشگاه سخت افزار اما معلوم محله من فروشگاه سخت افزار تا به حال سه (3) گزینه های مختلف. من فکر نمی کنم من گزینه های مورد نیاز, اما این دستورالعمل به شما بگویم چه اندازه برای استفاده—و این یک وضعیت که در آن من توصیه با استفاده از دستورالعمل.

پس موجودی سریع بررسی کنید. شما رو کمپینگ خود پروپان شما خود را در فضای منطقه و شما رو کمی خود را جلو پنجره. از آن زمان به پخت و پز.

در تئوری شما به نوبه خود کوره خود را در راه همان شما می توانید یک شعله در اجاق گاز—دکمه, کلیک کنید, صدای صفیر—اما من تلاش برای دیدن اینکه آیا کوره بود در واقع روشن چند بار من سعی کردم به استفاده از اتوماتیک استارت. ما سعی روشنایی آن با روشن کردن گاز و برگزاری یک مسابقه به سوز, اما ما هنوز هم نمی تواند یک شعله. خوشبختانه ol' "بیش از این رنده برای بررسی اینکه آیا آن را داغ" به ما گفت که آن روشن شد. پس از چند آزمایش متوجه شدیم که شعله در واقع نشسته زیر مرکزی صفحه در آنچه که احتمالا بسیار هوشمند از ویژگی های ایمنی اما باعث سردرگمی در اطراف آپارتمان ما برای روز.

هنگامی که آن را روشن و به شما اجازه آن را گرما ؟ سحر و جادو. شبیه به زیر کوره دستورالعمل زیر دستور (مانند چگونه به برگر و یا کبابی گل کلم) عملکرد کوره علائم قبلا غیر قابل تصور در شما بسیار کوچک با آشپزخانه بسیار حساس حریق.

به نوعی این کوره حمل و نقل من به تابستان کباب از قبل زمان و با کسری از فضای لازم برای بوت شدن. عامل قابل حمل است که یک مزیت واقعی برای کسانی از ما که لازم نیست دائم فضای باز به یک گیاه کامل به اندازه کوره—آن دسته اجازه می دهد تا من به آن را به سقف آپارتمان با سهولت. این مرد کوچک مناسب کوره برای مستاجرها مثل من و آن احساس می کند مانند تعطیلات هر بار که من از آن استفاده کنید. اهدا و همه فن حریف بق? چک و بررسی کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن