ولز فارگو گزارش 2.4 میلیارد دلار ضرر برای سه ماهه کاهش سود سهام به 10 سنت

چارلز Scharfمایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژولز فارگو در روز سه شنبه نوشته شده در سه ماهه اول خود را از دست دا

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399

چارلز Scharf

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

ولز فارگو در روز سه شنبه نوشته شده در سه ماهه اول خود را از دست دادن پس از بحران مالی به عنوان بانک خود را کنار بگذارند $8.4 میلیارد دلار وام از دست دادن ذخایر به کروناویروس بیماری همه گیر.

این بانک در حال از دست دادن خالص $2.4 میلیارد دلار در سه ماهه دوم و یا از دست دادن $0.66 یک سهم بدتر از 20 سنت به اشتراک گذاری از دست دادن انتظار می رود توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط Refinitiv. درآمد حاصل از $17.8 میلیارد دلار نیز ضعیف تر از تحلیلگران $18.4 میلیارد دلار تخمین می زنند.

ولز فارگو بحرانزده سیستم بانکی بود و به طور گسترده ای انتظار می رود برای ارسال یک دست دادن آن را به عنوان مجموعه کنار میلیاردها دلار برای خصمانه وام به کروناویروس بیماری همه گیر. تلخ چشم انداز سود یکی از دلایلی است که این بانک مجبور شد با تنظیم کننده برای کاهش سود خود از سطح قبلی خود از 51 سنت به اشتراک بگذارید.

اما این بانک اعلام کرد سه ماهه سود سهام از 10 سنت به اشتراک گذاری عمیق تر از حد انتظار کاهش در پرداخت آن است که ممکن است نشان می دهد این بانک است که با احتیاط در مورد سال آینده است.

ولز فارگو تنها بانک در میان شش تا از بزرگترین وام دهندگان ایالات متحده مجبور به کاهش سود خود و پس از آن سالانه فدرال رزرو تست استرس; همه دیگران حفظ سه ماهه خود را پرداخت.

این شرکت تحت یک دوجین نظارتی رضایت سفارشات را به آن گره خورده 2016 حساب های جعلی رسوایی از جمله یکی از بانک فدرال است که کلاه خود را رشد دارایی است. این را نیش زده بانک و مدیر عامل چارلی Scharf به شدت اشاره کرد در ماه گذشته در یک کنفرانس که او را مجبور به از بین بردن مشاغل و کاهش هزینه ها.

در بخشی به دلیل تغذیه, محدودیت, ولز فارگو, عقب کشیده از عصری وام مسکن و بازار خودرو به ویژه در ریسک محصولات مانند ادم تنومند و بدقواره وام خانه.

این بانک همچنین صالح توسط ساختار آن: بر خلاف جی پی مورگان چیس و یا سیتی گروپ, ولز فارگو, فاقد قابل ملاحظه وال استریت بخش معاملات و کسب و کار شده است بر روی آتش در این سال در میان موجی نوسانات و بی سابقه فدرال رزرو پشتیبانی می کند.

در حالی که سهام بانک را دوباره از ماه مارس خود را پایین آنها underperformed گسترده تر شاخص شده اند که رو به با خروش بخش فن آوری.

یکی از عوامل نگه داشتن سهام بانک پایین: پایین بودن نرخ بهره را تحت فشار خالص حاشیه سود یک کلید اندازه گیری سودآوری در بخش بانکی است. صنعت وام کتاب هم شروع به کوچک شدن و رانده شده در بخش های پایین تر کارت اعتباری استفاده و ترس از افزایش پیش فرض

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن