هفتگی مدعیان افزایش بیش از 1 میلیون دلار برای 17th مستقیم هفته

تعدادی از آمریکایی ها که زمینه برای مزایای بیکاری افزایش بیش از انتظار هفته گذشته این کشور همچنان دست به گریبا

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

تعدادی از آمریکایی ها که زمینه برای مزایای بیکاری افزایش بیش از انتظار هفته گذشته این کشور همچنان دست به گریبان با اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

اولیه هفتگی مدعیان در آمد در 1.3 میلیون برای هفته پایان جولای 11, وزارت کار گفت: پنج شنبه. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار 1.25 میلیون.

همچنین این 17 هفته است که در آن مدعیان بالغ بر حداقل 1 میلیون. مدعیان افزایش یافته است بیش از 51 میلیون دلار از اواخر ماه مارس هنگامی که آن را به نقطه اوج خود در 6.867 میلیون. هفته گذشته نیز مشخص شده 15th, مستقیم, هفتگی کاهش تعداد مدعیان بیکاری.

در ادامه ادعا می کند که اشاره به آن دسته از دریافت مزایای حداقل برای دو هفته متوالی — بالغ بر 17.33 میلیون برای هفته جولای 4 بخش گفت روز پنج شنبه در این گزارش است. که نشان دهنده یک قطره از 422,000 از گزارش قبلی.

"وجود دارد نشانه روشن است که در دراز مدت آسیب است شروع به کوه با اخراج دائم شروع به صعود و جریان از کارگران از اشتغال به بیکاری هنوز هم بالا" مایکل پیرس ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت: در یک توجه داشته باشید. "علاوه بر این وجود ندارد و واکسن نیاز به صورت مداوم فیزیکی فاصله را جلوگیری از بهبودی کامل."

این سرسام آور بیکاری اعداد آمده است که ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به خصوص در ایالات فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا. نزدیک به 3.5 میلیون نفر تایید شده اند در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پیوست تعداد فزاینده ای از فرمانداران نیاز است که مردم با پوشیدن ماسک ، فلوریدا است که در مواجهه با یک تخت ICU کمبود و آریزونا به تنظیم یک رکورد برای تخت بیمارستان در حال استفاده است. کالیفرنیا به تازگی معکوس برخی از بازگشایی اقدامات در میان دیگر سنبله در Covid موارد است.

مدعیان ظ در تگزاس و فلوریدا در هفته گذشته بالغ بر بیش از 100 ، 000 در هر دولت و وزارت کار گفت. در کالیفرنیا بیش از 200 ، 000 کارگران برای ثبت مزایای به مراتب بیشتر از هر دولت است. بیش از 30 ، 000 کارگران در آریزونا نیز ثبت اولیه ادعا می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن