ما نمی دانیم که چگونه تظاهرات هستند که surveilled. در اینجا به همین دلیل است که یک مشکل

تظاهرکنندگان جمع آوری در یادبود لینکلن در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.برنده

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399

تظاهرکنندگان جمع آوری در یادبود لینکلن در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در 6 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee

اعتراض عمومی بیش از مرگ جورج فلوید را برانگیخته بود با تلفن همراه خود فیلم از خود رفتار وحشیانه توسط یک افسر پلیس که در kneeled در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. اما به عنوان اعتراض به خیابان ها ریختند فشار برای عدالت و پلیس اصلاحات در روز است که به دنبال آن بسیاری از شروع به نگرانی در مورد چگونه دوربین بود که بدبختانه بر روی آنها.

برخی از انواع نظارت ها بیشتر قابل توجه نسبت به دیگران. معترضان کشف هواپیماهای بدون سرنشین پرواز سربار برای مثال یک تاکتیک است که آداب و رسوم و گشت مرزی کمیسر گفت: مستقر شد برای نظارت بر ایمنی عمومی در شهروندان است. اما انواع دیگر کمتر قابل مشاهده مانند دوربین های بدن فرسوده توسط پلیس و یا Stingrays, که, کیف, اندازه دستگاه که شبیه برج های سلولی به انتخاب کنید تا اطلاعات تلفن همراه.

در نگاه اول ممکن است این واضح است که چرا فعالان باید در مورد این که آیا آنها در حال surveilled در حالی که اعتراض. پس از همه گوشی های هوشمند تقریبا به طور مداوم در حال ارسال سیگنال های کاربران در مورد مکان و معترضان و روزنامه نگاران فعال سند حوادث با عکس ها و ویدئوها.

اما نظارت و تشخیص صورت داده ها را می توان به بسیاری از قطعات دیگر از اطلاعات توسط سازمان های دولتی و بازاریابان. با ابزار مناسب است که اطلاعات می تواند به راحتی همسان به پروفایل های رسانه های اجتماعی, جنایی, تاریخ و گزارش های اعتباری.

دقیقا همان چیزی است که داده ها استفاده خواهد شد برای هیچ کس واقعا نمی داند و در عین حال. فعالان حریم خصوصی و محققان می گویند این مشکل است.

"ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد به داده ما همیشه نمی دانند که در آن جمع آوری شده از" گفت: Brandi Collins-Dexter ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی در, رنگ, تغییر, یک سازمان است که طرفداران برای عدالت نژادی. "این در واقع ترسناک به تصور کنید که چگونه بسیاری از ما اطلاعات بدن هستند و به نوعی در اجرای قانون و سیستم چگونه خواهد شد که weaponized علیه ما."

که ترس صحبت می کند به عمق کشت بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون است که رشد در جامعه پس از سال ها از مستند خشونت. در این هفته از فعالان به نام پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس یک جنبش است که با هدف تغییر مسیر بخشی از بودجه اختصاص داده شده برای ادارات پلیس برای جایگزین برنامه های مانند ارسال سلامت روان حرفه ای در سلامتی بازدیدکننده داشته است به جای افسران پلیس. برنامه های مشابه شده اند با موفقیت راه اندازی شده در سراسر کشور.

قانونگذاران ایالتی و فدرال در حال حاضر شروع به عمل در تلاش برای اصلاحات انجام ندادی. حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر گفت: آنها پشتیبانی انحلال فعلی نیروی پلیس و شروع از ابتدا. که همان روز دموکرات ها از هر دو مجلس کنگره رونمایی گسترده پلیس پیشنهاد اصلاحات که شامل محدودیت در استفاده از دوربین های بدن برای نظارت متمم اول قانون اساسی گفتار یا رفتار زمان واقعی تشخیص صورت ، همچنین این مجموعه از قوانین در مورد چه مدت است که فیلم را می توان حفظ کرد.

اما هنوز نمی داند که تمام ابزار در ادارات پلیس' اختیار نظارت بر آنها. قوانین در مورد آنچه آنها نیاز به افشای متفاوت است و آن را دشوار است برای حفظ حریم خصوصی محققان برای درک عواقب احتمالی.

جمعیت جمع آوری برای یک زندگی توجه به تجمع در پارک میدان واشنگتن در 6 ژوئن 2020 در نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

"اگر ما نمی دانیم که چه ابزار آنها را ما نمی دانیم که آنچه در قوانین ما نیاز دارند و ما نمی دانیم که چه حمایت های از دست رفته" گفت: آلبرت فاکس Cahn, مدیر اجرایی, نیویورک, نظارت مبتنی بر فن آوری نظارت پروژه (توقف). این گروه کار کرده است به معرفی قانون در سطح ایالتی و محلی برای تزریق شفافیت بیشتر به پلیس ابزار نظارت. عمومی نظارت از فن آوری نظارت (پست) عمل می کنند برای مثال نیاز به اداره پلیس نیویورک به ارائه گزارش به شورای شهر, شهردار و عمومی در مورد ابزار نظارت استفاده می کنند و پادمان در محل.

در چند هفته گذشته دهها تن از قانونگذاران درخواست اطلاعات از چندین سازمان دولتی سر -- وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری گمرک و مرز اجرای مهاجرت و گمرک و وزارت دفاع -- در مورد چگونه آنها در حال جمع آوری اطلاعات در مورد تظاهرات. در این میان محققان گیر هستند در برزخ تعجب کنید که چگونه داده ها که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

"ما نمی خواهد می دانم که تا چه حد کامل از نظارت استفاده می شود در این تظاهرات به صورت بالقوه ماه اگر نه سال اگر نه دهه گفت:" دیو Maass ارشد تحقیقی محقق در بنیاد مرز الکترونیک. "اگر شما نگاه به تاریخ که بدون خشونت و نه انجام هر کاری اشتباه نیست هر شکل از حفاظت از آزار و اذیت."

چگونه داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد

در حال حاضر محققان می توانند تنها حدس و گمان در مورد نحوه جمع آوری داده ها در تظاهرات استفاده می شود. بدون قوانین و مقررات است که نیاز به شفافیت و محدودیت در به اشتراک گذاری داده ها و حفظ و نگهداری آن را به فرد سازمان فنی و تامین کنندگان برای تعیین کسانی که حد و مرز است.

فوری ترین تهدید نظارت به شمار است و پتانسیل آن را خنک کرد. در زمانی که تلفن همراه تصویری به کمک افشای دقیق و بی عدالتی معترض هستند و مبارزه با آنها نیز باید با احتیاط از در حال پیگیری است. این نیروهای فعالان را به یک انتخاب بین آوردن گوشی های هوشمند خود را برای اهداف ایمنی و یا ترک آنها را در صفحه اصلی برای جلوگیری از در حال پیگیری بعد از آن. اگر وجود دارد برخی از مراحل معترضان می توانید برای پنهان کردن اطلاعات تلفن های خود را به هیچ چیز به طور کامل محفوظ ازخطا وشکست است.

"من فکر می کنم وجود یک خطر جدی اجرای قانون درگیر شدن در ماهیگیری اعزامی زمانی که وجود دارد این تظاهرات توده ای" گفت: Alan ساقی موقت مدیر اجرایی Electronic Privacy Information Center (EPIC). "معترضان دانستن آن است که واقع بینانه تهدید پس از آن ممکن است مجبور به یا لرز سخنرانی خود را با بیرون رفتن و درگیر شدن در تظاهرات" یا نه آوردن تلفن های همراه خود به سند آنها.

معترضان عبور موریسون پل در حالی که صف آرایی در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در پورتلند, اورگان, ایالات متحده در ژوئن 3 سال 2020 است. تصویر گرفته شده با هواپیماهای بدون سرنشین.

Terray سیلوستر | ایسنا

و اما این که چگونه سازمان های دولتی و حتی تجاری و بازاریابان را با استفاده از داده های جمع آوری شده از تظاهرات آن هنوز مشخص نیست. محققان می گویند این اطلاعات خواهد شد به احتمال زیاد ذخیره شده در یک پایگاه داده دولت و شاید دراز تا زمانی که یک فرد مظنون به ارتکاب یک نامربوط جرم و جنایت است. که در آن نقطه حضور فرد در این تظاهرات می تواند یکی از چندین نقطه اطلاعاتی در مورد تاریخ خود را.

و یا داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تلاش برای کراوات یک گروه خاص به محل اعتراض فرضهای ساموئل وولی که آگهی تبلیغات و تحقیقات در مرکز رسانه های نامزدی در دانشگاه تگزاس در آستین.

در حال حاضر چندین رهبران محافظه کار از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کرده اند به پین خشونت که شکسته در بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز در اعضای دور چپ "antifa" جنبش است. اما شواهد کمی ارائه شده برای حمایت از کسانی که ادعا می کند.

در سال 2019 یک محقق برای دادستان منطقه منهتن نشان داد در شهادت است که اجرای قانون تا به حال با استفاده از یک "معکوس محل" یا "مکانی" حکم جستجو برای به دست آوردن اطلاعات در یک منطقه خاص که در آن آنها معتقد بودند antifa اعضای قربانیان حمله به, نیویورک تایمز گزارش داد. به جای درخواست برای یک حکم در یک فرد خاص محقق شهادت آنها به دست آمده بود یک حکم جستجو برای به دست آوردن اطلاعات از گوگل بر روی کاربران در آن مکان. آنها همچنین می خواهم به عکس ها داده می شود از این قرار است, اعضای, به صورت, به رسمیت شناختن شرکت.

هر چند ناموفق در شناسایی اتهام قربانیان شهادت روشن می سازد که اجرای قانون در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفتن به استفاده از این تاکتیک است. و مقررات کمی توقف اجرای قانون از استفاده از آنها.

شرکت های فن آوری موضع

صورت به رسمیت شناختن شبکه

Stegerphoto | پیتر آرنولد | گتی ایماژ

Foursquare یک غول در محل ردیابی که فن آوری زیربنای بسیاری از مصرف کننده, برنامه, تصمیم گرفته است برای ارائه به مشتریان تجزیه و تحلیل داده ها از تظاهرات اخیر مدیر عامل شرکت دیوید شیم گفت CNBC در یک مصاحبه تلفنی.

"این باور نکردنی جنبش که اتفاق می افتد اما در همان زمان ما نیز نمی خواهید برای ارائه تجزیه و تحلیل در یک دانه در سطح است که مردم می تواند استفاده برای مقاصد مختلف" شیم گفت. "برای ما این مهم است که مطمئن شوید که اگر یک مصرف کننده تصمیم گرفتند که ما نیز از نوع حفظ که "آیا هیچ آسیبی' نکنيد."

Foursquare یک داخلی شورا که به بررسی حالات مختلف چگونه داده های خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد. شورای ارزیابی سناریوهای فرضی و همچنین ad hoc شرایطی به عنوان آنها می آیند تا مانند آنچه داده آنها باید سهم مربوط به Covid-19 بیماری همه گیر.

شیم گفت که به عنوان بزرگترین پخش کننده مستقل در محل اطلاعات بازار "ما یک وظیفه به مجموعه ای از استاندارد برای این صنعت است."

"به شما به عنوان نوع راه حق تن در سراسر صنعت به عنوان شما مصرف کنندگان به درک که شما در حال گرفتن به طور جدی این است که این هسته شعار برای کسب و کار خود و من فکر می کنم بیشتر مردم باز به اشتراک گذاری این اطلاعات به خصوص اگر آنها را در درک آنچه در آن است در حال استفاده برای" گفت و تاکید کرد که چهار ضلعی با هدف پایبندی به "روح" از آن حریم خصوصی موافقت نامه به جای "حرف" از قانون به تنهایی.

هنوز شیم پشتیبانی از قانون حفظ حریم خصوصی است که می تواند از انواع داده های چهار ضلعی می تواند به اشتراک گذاشتن با مشتریان است. چنین پیشنهادی در سطح فدرال آمار موانع قبل از همه گیر به عنوان خواهان و دموکرات ها اختلاف نظر در مورد اینکه آیا متحده باید قادر به اجرای خود قوانین حفظ حریم خصوصی در بالای استاندارد فدرال و اگر افراد باید قادر به شکایت بیش از اتهام نقض.

"فدرال مقررات مهم است که مطابق قوانین در سراسر هیئت مدیره و مطمئن شوید که بازیکنان که در حال انجام آن را در راه حق هستند واقعا قادر به رشد در حالی که کسانی که آن را انجام نمی دهد در راه حق باید نور تاباند بر روی آنها" شیم گفت. "ما خوب هستند که سطح نظارت."

نظارت بر بهداشت عمومی

به عنوان تظاهرات هستند که surveilled طوری است که سلامت شهروندان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد. کسانی که نظارت برنامه های تولید شده خود به خود مقاومت مواجه هر چند آنها خبر توسط مقامات بهداشت عمومی به عنوان کلید کارآمد پاسخ به این ویروس.

"ما دو رقابت بحران در این کشور که هر دو شامل دولت در تلاش برای رسیدگی به آن با نظارت" گفت: EFF را Maass.

معترضان آگاهی از پتانسیل نقض حریم خصوصی می تواند به تضعیف دیجیتال تماس با ردیابی برنامه های مانند یکی از توسعه یافته توسط اپل و گوگل است. تلاش خواهد به حداقل رساندن داده های جمع آوری و حفظ و نگهداری تنها با ذخیره سازی که داده های کاربران دستگاه, اما این امر نیاز به کاربران برای روشن کردن بلوتوث در تلفن های خود را برای پیگیری دیگران با آنها باید پایدار تماس بگیرید. اگر یک مخاطب که به شما مبتلا به ویروس است که فرد می تواند بدون اطلاع افشای که تست مثبت است.

یک مرد را ارائه می دهد رایگان ماسک به مردم در اعتراض به خشونت پلیس در 6 ژوئن 2020 در آتلانتا ، این 12th بعد از اعتراضات پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

الیاس Nouvelage | گتی ایماژ

اما این برنامه ها تنها در صورتی که گسترده تصویب زیرا آنها پیگیری سایر مخاطبین که همچنین تصمیم گرفتند در.

Woolley, UT-Austin محقق گفت که او نگران استفاده از تماس با ردیابی و دیگر اشکال ردیابی می تواند منجر به یک "شیب لغزنده" از عادی نظارت است.

"اگر مردم بیشتر استفاده می شود برای تماس با ردیابی و سپس آنها به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیشتر استفاده می شود برای نظارت به طور کلی" وولی گفت. بدون روشن پادمان و گزارش او گفت: محققان نگران آن هستند که نظارت در نهایت می تواند مورد استفاده برای بیشتر اخلاقی مبهم و یا مقاصد نابکار.

ژاکلین Seitz کارکنان وکیل در اقدام قانونی که مرکز مدافعان حقوق حریم خصوصی برای افراد مبتلا به HIV/AIDS و یا با سابقه استفاده از مواد مخدر و یا دخالت در سیستم عدالت کیفری گفت کمتری وجود دارد حمایت در این کتاب برای بهداشت عمومی اطلاعات در مقایسه با دیگر مسائل بهداشتی مانند آنهایی که او با این نسخهها کار بر روی.

"ایالات متحده باید جامع مصرف کننده حفاظت از حریم خصوصی در قانون و بنابراین مقدار زیادی از این خواهد بود که واقعا اتفاق می افتد در مناطق خاکستری وجود دارد که در آن [ها] هیچ حریم خصوصی حمایت" Seitz گفت: از تماس با ردیابی کردند.

Collins-Dexter, از, رنگ, تغییر, گفت که او نگران است در مورد چگونگی تماس با ردیابی تلاش می تواند نفوذ به دیگر اشکال از نظارت است.

"آنچه که ما دیده ایم در این لحظه است که قبل از اعتراض شیوع وجود دارد مقدار زیادی از نوع آزاد از روش جدید و ابزار و نظارت است که ما دیده ایم مارک به عنوان چیزی است که ما باید برای جلوگیری از شیوع بیشتر از Covid-19" او گفت:. "و در حال حاضر هفته بعد ما می بینیم که همان فن آوری است آنچه که weaponized برای اهداف نظارت است. و بنابراین در بسیاری از لایه های مختلف و نگرانی ها در مورد راه هایی که ما داده های جمع آوری شده از طریق تعدادی از وسایل نقلیه از جمله و به خصوص اعتراضات در حال رفتن به آشکار در اسلام بعد از آن."

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه اطلاعات و تماس با ردیابی می تواند کمک به مبارزه با کروناویروسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im