"ما انجام داده اند می تواند بسیار بهتر": آمیتا کانت در مهاجران

کارگران مهاجر شده اند پیاده روی برای هفته ها در بزرگراه ها در تلاش برای رسیدن به خانه.دهلی نو: دولت - در مرکز

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399
'We Could Have Done Much, Much Better': Amitabh Kant On Migrants

کارگران مهاجر شده اند پیاده روی برای هفته ها در بزرگراه ها در تلاش برای رسیدن به خانه.

دهلی نو:

دولت - در مرکز و در متحده - انجام داده اند می تواند خیلی بیشتر به مراقبت از کارگران مهاجر که تا به حال وحشتناک زمان به دلیل در سراسر کشور COVID-19 مستند آمیتا کانت مدیر عامل NITI Aayog گفت: در روز جمعه.

کرور مهاجر کارگران مشغول به کار در کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و آجر در کوره های سراسر کشور باقی مانده بودند بدون غذا و سرپناه و یا درآمد زمانی که دولت مرکزی با اعلام ناگهانی در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس - دو ماه بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار هند است.

در اوایل این ماه پس از lakhs از مهاجران مجموعه ای را برای خود ایجاد کرد و در تولید تصاویر فراموش نشدنی از زنان باردار و کودکان خسته پیاده روی در کشور است, بزرگراه, دولت مرکزی به توافق برای اجرای قطار ویژه و اجازه می دهد اتوبوس به کشتی آنها.

صحبت به NDTV, آمیتا کانت رئیس اجرایی دولت اتاق فکر گفت: در حالی که این مستند موفق بوده است در کنترل و حتی گسترده تر شیوع ویروس این کارگران مهاجر در اروپا به کار گرفته شد ضعیف.

"این مهم است که درک کنند که مهاجران مسئله یک چالش بود چرا که در طول سال ما ایجاد قوانین که منجر به مقدار زیادی از کارگران رسمی در اقتصاد," او گفت:.

"این مسئولیت دولت برای اطمینان حاصل شود که کارگران به خوبی مراقبت گرفته شده است. در یک کشور پهناور مانند هند دولت فدرال محدود است ، این یک چالش بود که در آن من فکر می کنم ما می تواند انجام شود بسیار بهتر از مراقبت از هر کارگر تنها در دولت محلی سطح منطقه" آقای کانت گفت.

ده ها تن از کارگران مهاجر بیمار افتاده اند و یا کشته شده اند در راه خانه خود را یا از خستگی و یا در حوادث تاکید شدید خطرات فقیر شده اند در معرض تحت اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

دولت در پاسخ به انتقاد از دست زدن به آن از مهاجر کارگر بحران امیدوار کننده اضافی سرمایه گذاری برای دریافت آن رشته در بازگشت به خانه و ارائه جیره غذایی.

تحت مستند از تاریخ 25 مارس هند گزارش شده بیش از 1.18 لاخ تایید موارد COVID-19 با 3,583 مرگ و میر.

(با ورودی از سازمان)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب