ما در حال ورود به یک عصر طلایی صرفه جویی خرید

در طول چند ماه گذشته مردمی پناه در جای خود خسته شده اند فقط در مورد هر فرصتی برای ماندن اشغال و سرگرم. اما حقی

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

در طول چند ماه گذشته مردمی پناه در جای خود خسته شده اند فقط در مورد هر فرصتی برای ماندن اشغال و سرگرم. اما حقیقت این است که تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از اره منبت کاری اره مویی پازل, Netflix سری دستور العمل نان بود و لذت بردم از مردم قبل از رسیدن به نتیجه اجتناب ناپذیر آن است که زمان به declutter. من رسانه های اجتماعی تغذیه شده است سرشار با قبل و بعد از فیلم از اتاق تبدیل محض خستگی با اهدای شمع نشسته و بی حرکت—تا به حال. به عنوان صرفه جویی فروشگاه ها و مغازه های بازگشایی در سراسر کشور کمک های مالی بریزید خواهد شد. و این بدان معناست که آن زمان برای برخی از زیرخاک در اوردن گنجینه های. جلوتر بهم زدن از طریق دلایل که چرا ما باید صرفه جویی خرید *آه* در حال حاضر بیشتر از همیشه.

وجود حجم بالا از گزینه های

این کشور در بهار تمیز کردن در استروئید است منجر به افزایش در فروشگاه صرفه جویی کمک های مالی. کلرادو مستقر در قوس فروشگاه های صرفه جویی گزارش 20 تا 40 درصد افزایش کمکهای مالی پس از همه گیر آغاز شد. در حالی که این خبر فوق العاده برای فروشگاه ها است که باید در انبارها به اندازه کافی بزرگ برای پردازش و ذخیره مالی بی سابقه حجم کمکهای مالی مجبور شده است برخی از فروشگاه ها برای رد کمک های مالی بر اساس ناکافی سازی به تنهایی. (به یاد داشته باشید 2019 را مشابه "ماری کوندو اثر" که موجب راه بیش از حد بسیاری از کمک های مالی از حسن نیت مردمی اهداف ، آن را مانند که بیش از همه دوباره.) با افزایش کمک های مالی, اما می آید گزینه های بیشتر و فرصت های بیشتر برای کشف واقعا قطعه خاص برای خانه خود را.

و این فرصت را به reimagine

پس شما احتمالا صرف وقت بسیار کار از خانه شما ممکن است با توجه به چگونه به دوباره اختراع خود را در فضا و کمد لباس. بسته به مرحله در زندگی, reimagining فضاهای نگاه می تواند بسیار متفاوت است. لیز Schaer, thrifting فوق العاده و صاحب راکفورد بیمار., فروشگاه صرفه جویی و ریشه می گوید: "من مشتریان است که بیشتر مردم در 20s و 30s و گاهی 40s که به دنبال به روز کردن و احتمالا اضافه کردن قطعات است که آنها تا به حال هرگز قبل از در حالی که افرادی که مسن تر هستند, شاید بچه ها که در حال حاضر مانند 'زمان برای خلاص شدن از X, Y و Z و تمیز کردن و پاک کردن ظروف سرباز یا مسافر.'" به عنوان دایره زندگی کسانی پرنعمت و یکپارچهسازی با سیستمعامل احساس قطعات که بیشتر تاسیس مردمی به دنبال rehome مناسب برای جوان خریداران که می خواهند که زیبایی برای فضای خود را.

و ما نه فقط در reimagining ما فضاهای—ما نیز بازاندیشی ما ارزش ها و دیدگاه های. ماریا Bayne صاحب shopthrftd و متخصص صرفه جویی خریدار معتقد است که این بیماری همه گیر را مجبور کرده است تا خریداران به حساب با مد سریع.

"من فکر می کنم که قطعا این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر راه مردم, مغازه, وقتی که می آید به شرکت های مختلف بستن" Bayne می گوید.

گزینه های مقرون به صرفه فراوان

صرفه جویی خرید نیست فقط یک محیط زیست اخلاقي و محیط زیست دوستانه روش خرید. آن را نیز بیشتر مقرون به صرفه است. Thrifting آنلاین توانسته است به رشد در طول خاموش کردن و حجم گسترده از کمک های مالی که نازل شده بر فروشگاه در آینده نگه دارید و نیاز به فروش می رسد. با چنین مازاد از موارد قیمت ها تنظیم شده برای پاک کردن قفسه ها است که خبر فوق العاده برای خریداران که در حال تلاش برای حرکت به واقعیت از رکود اقتصادی است. به علاوه در فرد خرید به معنی هیچ هزینه حمل و نقل و شما می توانید لذت بردن از که مطابق با مجموعه ای از پیرکس همان روز شما آن را خریداری کنید. اقتصاد میشم!

هشدار داده می شود نه همه فروشگاه های صرفه جویی قیمت در حال تنظیم در همان نرخ. Bayne است متوجه برخی از زنجیره ای فروشگاه های صرفه جویی' قیمت ها و حتی افزایش در برخی از نقاط. "اما از بیشتر محلی و مغازه های کوچکتر قیمت یا ثابت مانده و یا [کاهش] زیرا آنها هجوم مسائل آنها در حال تلاش برای خلاص شدن از شر" می گوید Bayne.

خرید محلی موجب صرفه جویی در روز

Schaer می گوید که این بیماری همه گیر را تغییر راه او کسب و کار بدون فدا کردن تقاضا. اگر هر چیزی که او می گوید: کسب و کار افزایش یافته است. "من تا به حال شده است فروش بسیار زیادی مسائل را از طریق Instagram زمانی که من تا به حال افتتاح فروشگاه من چون من واقعا مایل به سعی کنید مردم را به آمدن در, بنابراین من می خواهم به peeks دزدکی حرکت کردن [در Instagram]." بعد از خاموش کردن مورد نیاز Schaer نزدیک او نمای او تغییر چرخ دنده ها. "سپس من تا به حال همه از این موجودی که من نیاز به حرکت می کند بنابراین شروع کردم به لیست گوشواره و برخی از چیزهای دیگر حاضر به فروش می رسد و راه بیش از من انتظار داشتند."

اعضای Schaer جامعه ادامه داد: برای نشان دادن ریشه در اوایل خاموش شدن روز.

"من فکر می کنم که مردم واقعا دیدن که اگر آنها می خواستند کسب و کار کوچک است که آنها به ماندن در اطراف آنها نیاز به گام تا و حمایت از آنها" Schaer می گوید. این فوق العاده را به خانه بسیاری از گنجینه های که در انتظار ما است و آن را حتی بهتر است زمانی که ما پول می رود به جوامع ما.

بزرگ, خرید بهترین زمانی است که شما فروشگاه استراتژیک. در حالی که فروشگاه های صرفه جویی در حال بازگشایی در سراسر کشور همه گیر قوی هستند. به یاد داشته باشید برای پوشیدن ماسک در فروشگاه های پاکسازی و ضد عفونی کردن آیتم اگر شما قادر. Schaer توصیه گرفتن در خط اولیه برای فروش املاک و بنابراین به عنوان به فهرست خانه شده اند و ضد عفونی. برای کسانی که به دنبال به فروشگاه در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله, Bayne می گوید: "اوایل صبح و یا قبل از نزدیک است و زمان خوبی برای رفتن چرا که مردم تمایل به [thrift shop] در وسط روز است." و با توجه به پیدا کردن که مناسب قطعه Bayne توصیه می کند "به فروشگاه های صرفه جویی بسیار غرق در حال حاضر مقدار زیادی از زمان است که آنها همه چیز را در مکان های تصادفی و همه چیز در اطراف نقل مکان کرد به طوری که حتی اگر شما به دنبال چیزی خاص توصیه من به دنبال در همه جا—این که چگونه پیدا کنم کمی سنگهای پنهان است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im