هنگامی که به شما در تنظیم زنگ هشدار در آی فون خود را شما فرض کنید آن را خاموش در مجموعه ای از زمان. این است که همیشه چنین نیست. وجود دارد یک تغییر ناگهانی در چگونه iOS دسته آلارم است که اگر رفته را سکوت هر زنگ به شما در تنظیم به طوری که شما نمی خواهد از خواب بیدار در زمان.

این موضوع اتفاق می افتد چرا که اپل هولناک پیش فرض “رادار” زنگ صدا. شما به احتمال بسیار زیاد به تغییر این صدا به چیزی است که شما نمی ذهن بیدار شدن از خواب به, اما بدون اطلاع شما است که فایل صوتی جدید جدید تبدیل می شود به طور پیش فرض برای هر زنگ هشدار به شما در تنظیم به جلو رفتن. اما این که در آن مشکل می آید.

اگر شما لذت بردن از “در کنار دریا” برای همه آلارم مشکلی نیست اما زمانی که شما نیاز به تنظیم زنگ سکوت است که همه چیز سقوط از هم جدا. سکوت آلارم دستی برای دیدن زنگ رفتن بر روی صفحه نمایش زمانی که شما می خواهید برای جلوگیری از صدای بلند آزار دهنده برای تلفن های موبایل مانند زمانی که شما در یک تئاتر در تاریخ در وسط یک جست و خیز… شما ایده را دریافت کنید.

بدون دانستن در مورد “ویژگی” است که باعث می شود خود را آخرین انتخاب صدای خود را به طور پیش فرض جدید برای همه تازگی ایجاد آلارم کسانی که آلارم خاموش خواهد شد به عنوان به خوبی. که خوب نیست زمانی که شما نیاز به خواب بیدار می شوید برای یک جلسه مهم یا کلاس. بنابراین هر زمان که شما را یک زنگ سکوت همیشه مطمئن شوید که برای ایجاد یک هشدار و یا تغییر یکی زنگ صدا برای مقابله با آن است.

برای بررسی اگر هر یک از شما آلارم خاموش باز کردن برنامه ساعت شیر “ویرایش” ضربه بزنید ، سپس روی زنگ خود را. بعدی بررسی “صدا” و مطمئن شوید که در واقع وجود دارد یک فعال صدا. شما ممکن است تعجب برای دیدن “None” که می توانست منجر به دیر شروع صبح روز بعد. فقط مطمئن شوید که به انتخاب یک صدا از گزینه های لیست ، روی “بازگشت” و سپس “ذخیره” و آی فون خود را خواهد شد و شما از خواب بیدار در زمان تعیین شده است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

آموزش سئو