وارن بافت درو 40 میلیارد دلار از سهام اپل از ماه مارس پایین

وارن بافت.جرالد میلر | CNBCخاموش-نام تجاری حرکت به شمع به ارزش سهام اپل ممکن است وارن بافت بزرگترین تجارت تا ک

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

وارن بافت.

جرالد میلر | CNBC

خاموش-نام تجاری حرکت به شمع به ارزش سهام اپل ممکن است وارن بافت بزرگترین تجارت تا کنون.

برکشایر هاتاوی اپل سهام — که در حال حاضر 40 درصد از سهام خود را نمونه کارها — است عظیم $40 میلیارد دلار از بازار پایین در ماه مارس است. سرمایه گذاری در فن آوری های غول پیکر نقش حیاتی در کمک به کنگلومرا آب و هوا coronavirus بحران به عنوان ستون دیگر از کسب و کار از جمله بیمه و انرژی در زمان یک ضربه بزرگ.

سرمایه گذاری در چنین بالا-بروشور به ظاهر مخالف بافت شناخته شده ارزش سرمایه گذاری اصول است. برکشایر خریداری شده خود را برای اولین بار 10 میلیون ارزش سهام اپل در مارس 2016 از طریق یکی از بافت lieutenants. در طول چهار سال "شگفتی بزرگ" در حال غرق معمول خود گریزی به تکنولوژی و افزایش خود را شرط می بندم به 245 میلیون سهام در حال حاضر به ارزش بیش از $95 میلیارد برای تبدیل شدن به اپل دومین سهامدار تنها پشت پیشتاز است.

سهام هزینه برکشایر حدود 35 میلیارد دلار یا $141 هر سهم با توجه به برآورد بر اساس افشاگریهای در آن 2019 سالانه نامه. به طوری که به معنی به طور کلی "شگفتی بزرگ" — که زمان زیادی از انتقاد برای نجات در شرکت های هواپیمایی در طول همه گیر قبل از سهام خود را جامعی پشت — دارای بیش از دو برابر پول خود را ساخته شده و 60 میلیارد دلار در اپل.

"او گیر کرده به او اسلحه و تنها خریداری ارزش سهام که نمونه کارها را انجام داده اند و همچنین" کتی Seifert یک برکشایر تحلیلگر در CFRA تحقیقات گفت: CNBC. "در پایان روز سهامداران در حال رفتن به تحسین این حرکت."

سهام اپل هستند تا بیش از 10 درصد در ماه گذشته به تنهایی آوردن آن سال 2020 سود به بیش از 32 درصد است. سهام هم یکی دیگر از افزایش در روز چهارشنبه آن را به عنوان برنده یک نقطه عطفی در دادگاه در برابر کمیسیون اروپا بیش از یک اختلاف در مورد حدود 15 میلیارد دلار در ایرلندی مالیات است.

خارج از Bershire سهام پرتفوی این شرکت دارای یک ترکیب از کسب و کار از راه آهن غول BNSF به بیمه Geico به ملکه های لبنی که کمتر ایمنی بدن به بیماری همه گیر به حداقل می گویند.

"او موفق برخی واقعا بزرگ واقعا طولانی بیمه اتکایی خطر" Seifert گفت: با اشاره به برکشایر بیمه کسب و کار. "وجود دارد برخی از ادعاهای جدی است که باید پرداخت شود و او نیاز به نگه داشتن پودر خشک برای آن."

برکشایر کلاس سهام به دست آورده بیش از 6 درصد در این ماه به $285,520 هر کدام به عنوان چهارشنبه و پیرایش آن سال 2020 ضرر و زیان به حدود 15 درصد است. سهام سقوط نزدیک به 20 درصد در سه ماهه اول.

'سومین کسب و کار'

برکشایر در سبد سهام شده بود متمرکز در مالی و مصرف کننده نقش قبل از کنگلومرا غوطه ور انگشتان خود را در فن آوری است. در نتیجه بافت از دست رفته بود در بزرگ با تکنولوژی عظیم اجرا که راند آخر بازار گاو نر.

در حال حاضر سرمایه گذار میلیاردر تماس های اپل برکشایر "سومین کسب و کار" پس از آن بیمه و راه آهن ، بافت قبلا گفته آی فون است "مهم" محصول نگه داشتن مردم در شرکت اکوسیستم.

"این احتمالا بهترین کسب و کار من می دانم که در جهان" بافت گفت: در مصاحبه با CNBC در ماه فوریه است. "من فکر نمی کنم از اپل به عنوان یک سهام. من فکر می کنم از آن به عنوان سوم ما کسب و کار."

برکشایر نیز متعلق به 533,300 سهام آمازون به عنوان پایان سه ماهه اول, در حال حاضر به ارزش بیش از 1.6 میلیارد دلار. یکی از بافت نمایندگان — تاد شانه یا تد Weschler ساخته شرط بندی روی تجارت الکترونیکی در سال 2019.

بافت ابرو مطرح شده چند ماه پیش زمانی که او نشان داد او ریخته تمامیت خود هواپیمایی سرمایه گذاری به ارزش شمالی از 4 میلیارد دلار به دلیل تغییر اساسی به این صنعت ناشی از کوروناویروس.

آن نادر بود حرکت برای خرید و نگه داشتن سرمایه گذار که دریافت انتقاد برای گرفتن یک ضرر بزرگ برای این تجارت است. برکشایر خارج شد آن هواپیمایی سهام قبل از سهام' عظیم ارتجاعی به عنوان اقتصاد بازگشایی شد تا حدی. ایران و آمریکا خطوط هوایی بسیج بیش از 20 ٪ در هر ماه گذشته به تنهایی در حالی که خطوط هوایی دلتا شروع به پریدن کرد بیش از 10% در ماه ژوئن.

با این حال باز گشت به تازگی متوقف شده و هنوز هم راه خود را از پیر اوج در برخی موارد بیش از نیمی از. بنابراین بافت هنوز هم می تواند حق را در مورد شرکت های هواپیمایی به عنوان سرمایه گذاری.

و در واقع از دست دادن از خطوط هوایی تجاری محدودتر در مقایسه با برکشایر بزرگ بازگشت از اپل تا کنون است.

چالش های پیش رو ؟

"چالش برای بافت است — آیا ما در یک مالی سرخوشی قسمت است و اپل قصد دریافت مکیده پایین ؟" گفت: لایحه Smead مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Smead مدیریت سرمایه و سهامدار شرکت برکشایر.

بسیاری در وال استریت را صادر کرد هشدار دادند در megacap شرکت های فن آوری در مقایسه با خود به آسمان بالا ارزیابی و تجمع اخیر به قسمت قبل از انفجار حباب تکنولوژی در سال 2001. بافت را جلوگیری از dot-com تجمع در اواخر '90s و انتقاد قرار گرفته بود در آن زمان برای پیوستن به آن دیوانگی خرید.

اپل در میان به اصطلاح FAANG بلوک تحت فشار قرار دادند که نزدک کامپوزیت به یک رکورد جدید به مناسبت اول سهام آمریکا معیار برای از بین بردن coronavirus ضرر و زیان است. سهام اپل در حال معامله در حدود 30 بار به جلو درآمد.

"اپل نیست فاحش ترین قسمت از این, اما آن را دوست دارم یا نه, آن است که پیچیده در این بازی" Smead گفت. او معتقد است بعید است بافت را فروش سهام اپل در هر زمان به زودی.

"او در دراز مدت دارنده و او نمی خواهم به پرداخت مالیات بر سود" Smead گفت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن