'واکسن ناسیونالیسم' می تواند منجر به coronavirus ویرانگر بهداشت عمومی و اقتصاد, کارشناسان هشدار می دهند

یک زن دارای یک بطری کوچک دارای برچسب "واکسن COVID-19" دشنه و پزشکی سرنگ در این تصویر گرفته شده در مارس 10, سال

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

یک زن دارای یک بطری کوچک دارای برچسب "واکسن COVID-19" دشنه و پزشکی سرنگ در این تصویر گرفته شده در مارس 10, سال 2020 است.

Dado Ruvic | ایسنا

"واکسن ناسیونالیسم" است و عطف جستجو برای Covid-19 درمان به یک مسابقه تسلیحاتی خواهد شد که در نهایت آسیب اقتصاد و بهداشت عمومی کارشناسان هشدار داده اند.

تحلیلگران در گروه اوراسیا این باورند که تنش بیش از یک واکسن خواهد حرارت در طول تابستان پیش بینی یک نبرد برای دسترسی است که کشش به 2021 یا 2022.

"کشورهای فقیر و غنی را در تعامل تهاجمی تهیه تلاش های قابل توجه سیاسی و اقتصادی و بهداشت عمومی مفاهیم" آنها گفتند در یک توجه داشته باشید در اوایل این سال است. "موجود نهادهای بین المللی و موافقت نامه را به مبارزه برای به حداقل رساندن این واکسن ناسیونالیسم.'"

این گروه تحقیقاتی معتقد است که برخی از دولت ها در حال حاضر در حال تلاش برای به دست گرفتن اولین دسترسی از طریق مقیاس بزرگ سرمایه گذاری است.

"در ایالات متحده, پزشکی, تحقیقاتی پیشرفته سازمان توسعه (بردا) منتشر شده است سرمایه گذاری خود را در سراسر تعدادی از واکسن نامزدها در تلاش برای کاهش ریسک های مالی برای شرکت های دارویی و قفل در اولویت دسترسی به یک موفقیت آمیز واکسن" توجه داشته باشید نویسندگان گفت.

بردا دارای منافع مالی در مدرن را نامزد واکسن و سرمایه گذاری در تحقیقات اولیه در حال انجام توسط شرکت فرانسوی سانوفی و بریتانیا گلاکسو.

در ایالات متحده نیز سرمایه گذاری $1 میلیارد دلار در AstraZeneca بالقوه واکسن است که در حال توسعه توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد. انگلیسی-سوئد غول دارویی با هدف تولید 2 میلیارد دوز از این واکسن با توجه به رول 400 میلیون دوز را به خارج از ایالات متحده آمریکا و انگلستان در اکتبر.

AstraZeneca این واکسن نیز دریافت چند دلار سرمایه گذاری از دولت انگلیس و دلار 843 میلیون پرداخت از برخی از کشورهای اتحادیه اروپا که امن دسترسی به واکسن باید آن را ثابت می شود موثر است.

در همین حال دولت کانادا شورای پژوهش ملی را امضاء کرده است یک معامله با چین CanSino بیولوژیک برای تولید آن واکسن برای آزمایش های بالینی در کانادا در این تابستان به کانادا "در داخل مسیر دسترسی" با توجه به اوراسیا تحلیلگران.

ایان Goldin, استاد, جهانی شدن و توسعه در دانشگاه آکسفورد و سابق معاون رئیس بانک جهانی همچنین هشدار داد وجود خواهد داشت عواقب اگر کشور اقدام به توزیع واکسن ملی سرمایه گذاری.

"برخی از رقابت سالم است. شما نمی خواهید برای قرار دادن تمام خود را توسعه واکسن تخم مرغ را در یک سبد به دلیل آن ممکن است کار نمی," او گفت:. "اما آن را نمی باید که این کشور با عمیق ترین جیب قادر به محافظت از شهروندان خود است اما در کشورهای فقیر مردم می میرند."

Goldin گفت: عدم تلقیح جهانی جمعیت در برابر Covid-19 را در دراز مدت پیامدهای اقتصادی.

"زمانی که برخی از نقاط جهان در حال درد و رنج از coronavirus اقتصاد جهانی نمی تواند بهبود می یابند," او توضیح داد. "به عنوان طولانی به عنوان آن را در حال حاضر در جایی این ویروس می تواند جهش آن می تواند حرکت کند و بخش هایی از اقتصاد جهان را ویران خواهد شد."

صحبت کردن با CNBC "نشانه های خیابانی اروپا" هفته گذشته تارا Raveendran رئیس تحقیقات علوم زندگی در ساحل پایتخت گفت: برخی از محققان — از جمله کسانی که در BioNTech و مدرن — در حال توسعه بودند mRNA واکسن فن آوری است که می تواند اجازه می دهد تا تولید به مقیاس به راحتی.

با این حال او افزود که این ممکن است به اندازه کافی برای جبران برخی از کشور های اولیه-دسترسی به برنامه.

"این ایده که کشورهایی که می توانید به استطاعت را حرکت اول به امن یک منبع که کمیاب و نیاز به اشتراک گذاشته شود به همان اندازه قطعا افزایش مسائل," او گفت:. "غیر انتفاعی قرار داده اند چارچوب در جای خود به امتحان کنید و سهولت این بار اما آن چیزی است که ما به عنوان یک صنعت نیاز به رسیدگی است."

Raveendran اشاره کرد که در حالی که انباشت Covid-19 واکسن را در حال توسعه آنها را به صورت تجاری قابل دوام تلاش آن می تواند در هزینه به سلامت عمومی است.

"اگر ما در حل و فصل اوضاع در بازارهای توسعه یافته و هنوز هم وجود دارد ویروس در حال اجرا شایع در دیگر نقاط جهان این مشکل برای همه ما," او گفت: CNBC. "ما باید بسیار آگاه از ما چگونه توزیع بسیار محدود منابع در آغاز راه است."

Goldin اضافه شده است که اگر این ویروس جهش یافته در بخش هایی از جهان که قادر به دسترسی به واکسن Covid-19 خواهد یک بار دیگر تهدیدی برای سلامت عمومی جهان حتی برای کسانی که واکسینه شدند.

"ما نمی دانیم که چه مدت این واکسن را آخرین و چگونه موثر آنها خواهید بود," او گفت:. "پس از آن یک راه حل یا حقوق صاحبان سهام زمینه و یا بر روی خود بهره زمینه."

'راه طولانی' از کشف واکسن

توزیع و عرضه چالش ها "خیلی بیشتر قابل حل" در واقع از پیدا کردن یک واکسن است که کار می کند به گفته جان Rountree شریک مدیریت در Novasecta گفت که CNBC "ما یک راه طولانی" از داشتن یک واکسن موثر.

"دسترسی عادلانه نیاز به همکاری بین شرکت های دارویی, دولت, و بیمار محور, سازمان, اما من هیچ شکی نیست که آن حل خواهد شد," او گفت: از طریق تلفن. "شرکت های دارویی باید منافع در سودآوری برای سهامداران خود. دولت باید منافع در داشتن مردم درمان می شود. همه ما در همان بازی پس از آن اتفاق خواهد افتاد."

تشبیه واکسن توسعه چشم انداز به فضای مسابقه از قرن 20th Rountree هشدار داد که قریب به اتفاق دولت سرمایه گذاری نمی خواهد به طور معجزه آسایی هموار کردن راه برای یک واکسن موثر.

"سیاستمداران می توانید تهاجمی جدول زمانی و این آشنایی خود را به قرار دادن یک مرد در ماه," او گفت:. "در پایان, شما در حال برخورد با زیست شناسی است که بسیار سخت تر و مشکل تر از این چالش مهندسی ارسال انسان به ماه. و زیست شناسی را دنبال نمی کند جدول زمانی."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز جاه طلبی برای یک واکسن به توسعه و توزیع تا پایان این سال در یک پروژه لقب "عملیات با سرعت پیچ و تاب." اما کارشناسان پزشکی از جمله دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا بیماری های عفونی متخصص باید شک و تردید در مغلوب ساختن پیشی جستن هدف است.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 160 بالقوه Covid-19 واکسن در حال آزمایش در سراسر جهان با توجه به این که.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن