مستند 4 خواهد بود کاملا متفاوت را مجبور به زندگی با COVID-19: PM

ساعت نارندرا مودی گفت: coronavirus بحران را نمی توان مجاز به کنترل زندگی مردم است.برجستهساعت مودی در روز سه شن

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399
Lockdown 4 Will Be Totally Different, Will Have To Live With COVID-19: PM Modi

ساعت نارندرا مودی گفت: coronavirus بحران را نمی توان مجاز به کنترل زندگی مردم است.

برجسته

  • ساعت مودی در روز سه شنبه تایید کرد مستند را گسترش دهد و به یک چهارم فاز
  • "این خواهد بود که بر اساس پیشنهادات ساخته شده توسط ایالات," او اضافه شده
  • ساعت مودی همچنین اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته
دهلی نو:

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه تایید کرد که در سراسر کشور COVID-19 مستند تمدید خواهد شد به یک چهارم فاز اما آن را "کاملا متفاوت" قوانین اعلام می شود قبل از زمان یکی منقضی می شود در مارس 18.

"کورونا در اینجا به ماندن است ، اما ما نمی توانیم اجازه دهید ما زندگی می کند کنترل می شود تاج. ما باید با آن زندگی می کنند. ما را به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی اما نمی دهد تا در رویاهای ما," او گفت: در آخرین آدرس به ملت.

"مستند 4 خواهد شد که کاملا متفاوت از قوانین و خواهد بود و بر اساس پیشنهادات توسط ایالات متحده. این اقدامات جدید اعلام خواهد شد مارس 18. ما مبارزه خواهد کرد و حرکت رو به جلو با پیروی از قوانین" ساعت مودی گفت: به عنوان او همچنین اعلام کرد که یک تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته است.

دولت مرکزی در هفته گذشته آغاز شده بود گام به سهولت در سراسر کشور مستند آغاز شد که در 25 مارس با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus با وجود گزارش جهش قابل توجه در تعداد موارد است.

ساعت مودی مواجه شده است و افزایش تماس به پایان سختگیرانه مستند با احزاب سیاسی, کسب و کار و شهروندان گفت: مهار اقدامات را نابود معیشت کرور است که تکیه بر دستمزد روزانه برای معاش.

روز دوشنبه ساعت مودی گفت: رئیس وزرای دولت در یک تماس ویدیویی دولت خواهد نگاه یک "عقب نشینی تدریجی" از مستند است که بارها و بارها تمدید تا زمانی که ممکن است 17.

"ما باید دو برابر چالش - به منظور کاهش نرخ انتقال این بیماری و افزایش فعالیت عمومی به تدریج" ساعت مودی گفت.

"حتی به عنوان ما در خروج تدریجی از مستند ما باید همواره به یاد داشته باشید که تا ما فراموش نمی کنید برای پیدا کردن یک واکسن یا یک راه حل بزرگترین سلاح ما برای مبارزه با این ویروس اجتماعی فاصله."

در روز سه شنبه راه آهن هند از سر مسافر خدمات با 15 قطار یک روز اتصال دهلی به بمبئی و چنای بنگلور, کلکته و دیگر شهرهای بزرگ.

این کشور به راه آهن و جاده و خدمات هوایی بودند به حالت تعلیق در ماه مارس برای جلوگیری از عفونت به داخل کشور داخلی است اما تعداد مورد افزایش یافته است روزانه. مقامات می گویند گسترش این بیماری بدتر خواهد بود اگر بدون محدودیت های دقیق.

مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus رسیده اند 2,293 در حالی که تعداد موارد عبور 70,000 وزارت بهداشت گفت: در روز سه شنبه. یک پنجم از هند به موارد آمده از پر جمعیت شهرهای بمبئی, دهلی نو, احمدآباد و پونا که همچنین مراکز عمده فعالیت های اقتصادی.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: سه چهارم از دهلی موارد coronavirus شد بدون علامت یا علائم خفیف و نه نیاز به درمان در بیمارستان.

"به طور کلی تاج ارقام (هستند) افزایش در دهلی اما در همان زمان مردم در حال گرفتن درمان و رفتن به خانه امن است. در حال حاضر ما برای یادگیری به زندگی با, تاج," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب