با استفاده از یک کمد به عنوان یک تلویزیون کنسول طراحی بهترین انتخاب من تا کنون ساخته شده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من عاشق ت

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من عاشق تلویزیون است. و من عاشق داشتن یک تلویزیون در فضای زندگی است. تا آنجا که من تحسین افرادی که اولویت بندی زیبایی شناسی بیش از فن آوری و ارسال تلویزیون از خانواده خود و یا اتاق نشیمن آن را یک گزینه برای من است. حتی اگر من عاشق داشتن یک تلویزیون من هرگز کاملا عاشق نگاه ماتريالى تلویزیون و سرگرمی کنسول. مطمئن شوید که گزینه های وجود دارد خارج وجود دارد که بیشتر زیبایی خشنود از دیگران, اما به طور کلی آن را یک تکه از مبلمان است که هرگز احساس مانند آن را به اندازه کافی به شخصیت یک فضا احساس گرم و نرم و گرم و زندگی در, است که یک اولویت بزرگ برای من است.

به علاوه کنسول اغلب عدم تطبیق پذیری و ذخیره سازی—که دیگر قطعات بزرگتر مبلمان سنتی تمایل دارند. زمانی که من و همسرم از نقل مکان به خانه فعلی ما در جستجوی نسبتا باریک و بلند تکه از مبلمان است که ارائه می دهد ذخیره سازی و همچنین به عنوان یک محل برای قرار دادن ما نسبتا بزرگ تلویزیون. بسیاری از ماتريالى رسانه های کنسول واقعا مناسب این لایحه بنابراین ما نگه داشته و چشم ما را باز در حالی که مرور برای سایر مبلمان.

در یکی از کسانی که قبل از همه گیر سفر به یک فروشگاه صرفه جویی های محلی ما تصادفا در یک رنگ-رنگ آمیزی 9-کشو کمد اتاق خواب (تصویر بالا) و خریداری شده آن را در هوی و هوس. آن گم شده بود دستگیره و ضرب و شتم در مکان های خاصی, اما آن را به حال یک شخصیت خاص به آن. هنگامی که ما برای اولین بار آن را در بر داشت این ابعاد به خوبی کار می کرد برای ما فضا بنابراین من کمی فکر کردم چقدر مفید تمام کسانی که زیر شلواری می تواند باشد. معلوم است آنها از استراتژیک ترین چیزی است که ما می تواند اضافه شده به فضای ما. حق دور ما متوجه است که ما ذخیره سازی کفش در زیر شلواری بود که یک راه آسان برای نگه داشتن کفش ها خارج از دید. و نگران نباشید: اضافه کردن میله از صابون و یا خشک کن ورق به زیر شلواری با کفش رو از شر هر گونه بالقوه بوی که ممکن است از نگهداری کفش در یک فضای کوچک.

بعد ما نقل مکان کرد بسیار مفید organizer من در بر داشت در آمازون (یکی از من بیشتر عمر-افزایش خرید) به آسان ترین-به-دسترسی کشو. در اینجا ما ذخیره می شود و همه چیزهای کوچکی که ما ممکن است نیاز به گرفتن در طول روز شارژ کابل کنترل از راه دور, مسابقات, شمع, و غیره. چیزی عجیب رضایت بخش در مورد قادر بودن به سرعت دسترسی داشته باشید (و به سرعت پنهان) آن دسته از قطعات کوچک است که به سرعت تبدیل به درهم و برهمی که در سمت چپ بدون کنترل. در نهایت ما جابجا کردن عدم تطابق سفید دستگیره که با کمد به ساده سیاه و سفید سخت افزار. آن را هنوز هم ناقص قطعه کامل با رنگ لکه nicks و تن از خراشیدگی اما چیزی در مورد آن توازن خارج از نرم و صاف کردن, حساس طبیعت از تلویزیون است.

در ماه های سرد ما گاهی اوقات در فروشگاه روسری و یا دستکش در اینجا. بار دیگر ما ذخیره کردن خورده پرتاب پتو در زیر شلواری و یا حتی اسباب بازی سگ ما ممکن است با استفاده از. من مطمئن هستم که آن روز خواهد آمد که ما می خواهیم به حرکت تلویزیون ما در جای دیگر و یا ما شاید در نظر یک دیوار کوه راه حل برای بیشتر فضای طبقه. اما از چیز خوب در مورد استفاده از چیزی شبیه یک کمد اتاق خواب است که در آن روز نمی آمد ما هنوز هم برای رفتن به سمت چپ با یک تکه از مبلمان است که می تواند در انواع مختلفی از اتاق ها در سراسر خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب