ما مسائل اضطراری تصویب Remdesivir برای COVID-19 بيمار

واشنگتن: تجربی مواد مخدر remdesivir مجاز شده توسط ما تنظیم کننده به اورژانس با استفاده از در برابر COVID-19 رئ

توسط ELEMENTORSITE در 13 اردیبهشت 1399
واشنگتن:

تجربی مواد مخدر remdesivir مجاز شده توسط ما تنظیم کننده به اورژانس با استفاده از در برابر COVID-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد.

می آید پس از ضد ویروس های ساخته شده توسط Gilead Sciences نشان داده شد در عمده کارآزمایی بالینی به کوتاه شدن زمان بهبودی در برخی از coronavirus بیماران اولین بار هر پزشکی تا به حال یک سود ثابت در برابر این بیماری است.

"این است که واقعا واقعا امیدوار کننده وضعیت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید که در آن او پیوست جلعاد مدیر عامل شرکت Daniel o'day.

"ما با فروتنی با این کار اولین گام برای بستری بیماران" گفت: o'day اضافه کرد: "ما می خواهیم به مطمئن شوید که هیچ چیز می شود در راه این بیماران گرفتن دارو."

این شرکت قبلا اعلام کرد که اهدای برخی از 1.5 میلیون دوز به صورت رایگان.

این مقدار به حدود 140,000 درمان دوره های آموزشی بر اساس 10 روز مدت درمان.

Remdesivir است که اداره یک تزریق شد و در حال حاضر در دسترس برای برخی از بیماران که ثبت نام در آزمایش های بالینی یا که به دنبال آن در "استفاده مهربان" بر اساس.

جدید حرکت اجازه می دهد تا آن را برای توزیع می شود به مراتب بیشتر و به طور گسترده ای مورد استفاده در هر دو بزرگسالان و کودکان که در بیمارستان بستری هستند و با یک فرم شدید COVID-19.

غذا و دارو که مجاز به تصویب تعریف شدید به پایین سطح اکسیژن خون و نیاز به درمان با اکسیژن و یا بودن در یک ونتیلاتور.

ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) اعلام کرد نتایج یک آزمایش شامل بیش از 1000 نفر در روز چهارشنبه.

آن را یافت که در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار مبتلا به ديسترس تنفسی رو بهتر و سریعتر از کسانی که در یک دارونما.

به طور خاص, بیماران این دارو تا به حال 31 درصد سریعتر زمان به بهبود است.

"اگر چه این نتایج به وضوح مثبت و از نظر آماری معنیدار نظر آنها متواضع" Anthony Fauci دانشمند که منجر NIAID گفت: ان بی سی نیوز روز پنج شنبه.

در حالی که نه به عنوان یک معجزه درمان remdesivir را محاکمه دست به یک "اثبات مفهوم" با توجه به Fauci است که می تواند راه را برای درمان بهتر.

Remdesivir شامل خود را به این ویروس ژنوم اتصال کوتاه روند تکرار آن.

این اولین بار توسعه داده شد برای درمان ابولا یک تب خونریزی دهنده ویروسی اما افزایش میزان زنده ماندن به عنوان داروهای دیگر.

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب