تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کاهش 4.8 درصد در سه ماهه اول در میان بزرگترین رکود پس از بحران مالی

تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 4.8 درصد در سه ماهه اول با توجه به دولت در شماره شنبه منتشر شد که با ارائه اولین

توسط ELEMENTORSITE در 10 اردیبهشت 1399

تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 4.8 درصد در سه ماهه اول با توجه به دولت در شماره شنبه منتشر شد که با ارائه اولین دقیق نگاه اجمالی به اعماق آسیب coronavirus ایجاد اغتشاش در اقتصاد ایالات متحده.

اقتصاددان بررسی توسط داو جونز به حال انتظار می رود اولین برآورد از تولید ناخالص داخلی به نمایش 3.5% انقباض.

این علامت برای اولین بار منفی تولید ناخالص داخلی پس از خواندن 1.1% کاهش در سه ماهه اول سال 2014 و کمترین سطح از 8.4% شیرجه رفتن در Q4 2008 در بدترین بحران مالی است.

بزرگترین خطر برای اقتصاد بودند مخارج مصرف کننده nonresidential ثابت سرمایه گذاری صادرات و موجودی انبار. مسکونی سرمایه گذاری ثابت که شروع به پریدن کرد 21 درصد همراه با گذراندن از هر دو فدرال و دولت های ایالتی کمک به جبران برخی از آسیب.

مصرف کننده هزینه ها که شامل 67 درصد از کل تولید ناخالص داخلی سقوط 7.6 درصد در سه ماهه به تمام فروشگاه های غیر ضروری بسته شد و سنگ بنای اقتصاد ایالات متحده گرفته شده است تقریبا به طور کامل از کمیسیون. کالاهای بادوام صرف سقوط 16.1% در حالی که هزینه خدمات پایین 10.2%.

صادرات کاهش یافته است 8.7% در حالی که واردات کاهش 15.3 درصد شامل 30% افت در خدمات.

تعداد تمام کالاها و خدمات تولید شده در آمریکا نشان می دهد که حتی اگر در سه ماهه اول دیدم فقط دو هفته از خاموش شدن تاثیر تلفظ شد و مجموعه صحنه را برای سه ماهه دوم تصویر خواهد بود که بدترین در بعد از جنگ جهانی دوم دوران.

"نتیجه این است که در حال حاضر یک فاجعه اقتصادی در عرض دو هفته از مستندات رفتن به اثر گفت:" پل Ashworth ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. "سه ماهه دوم خواهد بود به مراتب بدتر است."

مشکل پیش رو

اکثر اقتصاددانان ببینید آمریکا در رکود اقتصادی در حال حاضر حتی اگر ویژگی های تعریف به طور کلی دو فصل متوالی رشد منفی. سه ماهه چهارم سال 2019 دیدم تولید ناخالص داخلی افزایش 2.1%.

این دیدگاه تا حد زیادی به این دلیل که در سه ماهه اول اعداد تنها شامل چند هفته از اقتصادی shutdown آورده coronavirus و حتی در آن احتمالا گرفتن خسارت.

اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی خود را با اشاره به یک نکته فنی است که اولیه خواندن بود و احتمالا نادرست است.

Coronavirus مستند "منجر به تغییرات سریع در تقاضا به عنوان کسب و کار و مدارس روشن به کار از راه دور یا لغو عملیات و مصرف کنندگان لغو محدود و یا هدایت هزینه های خود را. کامل اقتصادی اثرات COVID-19 همه گیر نمی توان مقدار در تولید ناخالص داخلی برآورد برای سه ماهه اول سال 2020 به دلیل اثرات به طور کلی تعبیه شده در منبع داده و نمی تواند به طور جداگانه شناسایی" این اداره در بیانیه ای گفت.

زمانی که وزارت بازرگانی باعث می شود آن تجدید نظر به اولیه تولید ناخالص داخلی مطالعه نتیجه می تواند نشان می دهد کاهش در حدود 3 تا 4 درصد برای کل اسلاید از 8.25% با توجه به گلدمن ساکس تخمین می زنند.

در طول بحران مالی مثلا اولین برآورد برای Q4 2008 بود یک قطره از 3.8 درصد که بیش از دو برابر زمان دولت رفت و از طریق تمام اعداد است. یک مسئله این است که با اکثر کسب و کار بسته سیتی گروپ برآورد 95 ٪ از تولید ناخالص داخلی است تحت اقامت در خانه سفارشات – آن را دشوار است برای گرفتن شماره دقیق در جابجایی کالا و خدمات است.

"اعتقاد ما بر این واقعیت اقتصادی در طول سه ماهه بود و حتی بدتر" گلدمن اقتصاددان اسپنسر هیل گفت: در یک توجه داشته باشید. "بزرگتر از حد معمول تجدید نظر به آمار رشد اقتصادی رایج در رکود و دیگر دوره های بی ثباتی اقتصادی."

به طور خاص, خرده فروشی, فروش و سفارشات کالاهای بادوام در ماه مارس که نه به عنوان بد به عنوان ترسید نیز می تواند نشان می دهد برخی از مسائل با جمع آوری داده ها.

"بازتاب شروع رکود اقتصادی در ایالات متحده و دامنه های اضافی اقتصادی اندازه گیری چالش های منحصر به فرد به coronavirus ما معتقدیم گوه بین رشد داده ها و واقعیت های اقتصادی بزرگ است و افزایش" هیل نوشت.

این اخبار در داستان است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب