ما کنگره را محکوم چینی تجاوز در Ladakh

US Congressman Condemns Chinese Aggression In Ladakh

هندی و چینی نیروهای قفل شده است و در بن بست خود را بالفعل مرزی هیمالیا از آنجا که ممکن است.

واشنگتن:

یک مقام ارشد آمریکا در کنگره در روز جمعه را محکوم کرد ارتش چین را به اعمال تجاوز در هند را در منطقه لاداخ در نتیجه درگیری بین دو کشور در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) ادعا که پکن با هدف ترسیم حل و فصل مرزی توسط نیروی.

هندی و چینی نیروهای قفل شده در یک بن بست تلخ در مناطق مختلف به همراه لاک در شرق لاداخ پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند و یک تایید نشده تعداد از سربازان کشته شدند.

“من ظهور را به محکوم کردن اقدامات انجام شده توسط جمهوری خلق چین و یا PRC در منطقه لاداخ هند که منجر به درگیری بین دو کشور در ژوئن 15,” کنگره فرانک Pallone گفت: در کف مجلس نمایندگان آمریکا در روز جمعه است.

“پس — حقیقت این است که — 1962, PRC و هند تقسیم شده است توسط یک 2,100-مایل طولانی خط کنترل واقعی. در ماه های منتهی به این برخورد, PRC, ارتش انباشته 5000 سرباز در امتداد این مرز… که به وضوح به معنای دوباره قرعه کشی طولانی مدت حل و فصل مرزها با زور و تجاوز” آقای Pallone گفت.

این قصد تجاوز و escalatory تاکتیک های استفاده شده توسط PRC سازگار با دیگر اقدامات تحریک آمیز نیروهای خود را گرفته اند و در سراسر جنوب و جنوب شرقی آسیا و دموکرات کنگره از ایالت نیوجرسی گفت.

برای مقابله با این مجلس نمایندگان با تصویب اصلاحیه ای که در چین به توقف تجاوز نظامی و خواستار فوری دیپلماتیک اقدام برای جلوگیری از تشدید درگیری آقای Pallone گفت.

“من ادامه خواهد داد به کار با همکاران خود در کنگره برای کمک به تقویت حیاتی ما ارتباط با هند” کنگره گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net