ما مبتنی بر دریاچه نقره ای به سرمایه گذاری Rs 5,656 کرور در Jio سیستم عامل

اعتماد صنایع گفت: شرکت سهام خصوصی دریاچه نقره ای سرمایه گذاری خواهد کرد Rs 5,656 کرور ($746.74 میلیون) در آن د

توسط ELEMENTORSITE در 15 اردیبهشت 1399
US-Based Silver Lake To Invest Rs 5,656 Crore In Jio Platforms: Reliance Industries

اعتماد صنایع گفت: شرکت سهام خصوصی دریاچه نقره ای سرمایه گذاری خواهد کرد Rs 5,656 کرور ($746.74 میلیون) در آن دیجیتال دست دادن آن یک ارزیابی تومان 4.90 لاخ کرور. معامله منوط به مقررات و دیگر مرسوم مصوبات.

معامله می آید روز پس از Facebook اعلام کرد سرمایه گذاری Rs 43,574 کرور روپیه برای خرید یک 9.99 درصد سهام در Jio سیستم عامل - دیجیتال خدمات نهاد که خانه های تکیه مخابرات بازوی Jio Infocomm به عنوان به خوبی به عنوان آن اخبار, فیلم و موسیقی, نرم افزار, همراه با کسب و کارهای دیگر.

آقای Mukesh Ambani رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, Reliance Industries گفت: "من خوشحال به استقبال دریاچه نقره ای به عنوان یک شریک ارزشمند در ادامه به رشد می کنند و تبدیل به هند دیجیتال اکوسیستم به نفع همه سرخپوستان. دریاچه نقره ای دارای یک رکورد فوق العاده از یک شریک ارزشمند برای پیشرو شرکت های فن آوری در سطح جهانی.. ما هیجان زده به اهرم بینش خود را از فن آوری جهانی روابط هند دیجیتال جامعه تغییر و تحول است."

اظهار نظر در مورد معامله با تکیه صنایع آقای ایگون دوربان دریاچه نقره ای شرکت مدیر عامل و مدیریت شریک گفت: "Jio سیستم عامل است که یکی از قابل توجه ترین شرکت های led فوق العاده قوی و کارآفرینی مدیریت تیم که در حال رانندگی و تحقق شجاع چشم انداز... بازار بالقوه آنها پرداختن بسیار زیاد است و ما مفتخر و خوشحال شده دعوت به همکاری با Mukesh Ambani و این تیم در تکیه و Jio به کمک های بیشتر به Jio ماموریت است."

Jio سیستم عامل یک شرکت تابعه تماما متعلق به از اتکای صنایع و اعتماد Jio Infocomm
محدود فراهم می کند که اتصال به پلت فرم به بیش از 388 میلیون مشترک یک شرکت تابعه تماما متعلق به از Jio سیستم عامل است. دریاچه نقره ای رهبر جهانی در مقیاس بزرگ تکنولوژی, سرمایه گذاری, نیاز به سرمایه گذاری در امثال Airbnb, Alibaba, مورچه, مالی, الفبای همانا و Waymo واحد, Dell, فن آوری, توییتر و بسیاری دیگر فن آوری جهانی رهبران.

RIL اشغال numero uno موقعیت در رتبه بندی از بالا 10 شرکت های بازار capitalisation.

سهام اتکای صنایع افزایش یافت 2.8 درصد به تومان 1,467 قبلی جلسه معاملاتی یعنی پنج شنبه پیش از آن نتایج Q4.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن