اشعه ماوراء بنفش تونل برای تمیز کردن کیف در فرودگاه دهلی نو را مستند خروج طرح

Coronavirus مستند: دولت تمدید مستند به مارس 17دهلی نو: فرودگاه دهلی نو منتشر کرده است یک لیست جامع از رهنمودها

توسط ELEMENTORSITE در 14 اردیبهشت 1399
Ultraviolet Tunnels To Clean Bags In Delhi Airport's Lockdown Exit Plan

Coronavirus مستند: دولت تمدید مستند به مارس 17

دهلی نو:

فرودگاه دهلی نو منتشر کرده است یک لیست جامع از رهنمودها و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد (standard operating procedures) برای مسافران و کارکنان در راستای عملیات پرواز در حال راه اندازی مجدد پس از coronavirus مستند برداشته شده است. عملیات پرواز خواهد شد و در ابتدا تنها اجازه داده می شود در ترمینال 3 فرودگاه گفت: با توجه به خبرگزاری PTI در روز یکشنبه.

این اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 ویروس شامل مناطق مشخص شده در خارج و داخل پایانه ها و فرودگاه اتوبوس برای اطمینان اجتماعی فاصله گسترده ارائه دست sanitisers حرارتی غربالگری از تمام مسافران و کامل ضد عفونی چمدان چرخ دستی/چرخ دستی.

علاوه بر این همه مسافر چمدان خواهد گذشت طریق اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی تونل در هر دو نقطه خروج و ورود.

تمام عملیات پرواز داخلی و بین المللی شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس به دلیل مستند برای شکستن زنجیره انتقال ویروس است. این مستند که برنامه ریزی شده بود تا پایان امروز تمدید شده است توسط دو هفته اتحادیه وزارت خانه گفت: در اوایل این هفته.

در روز شنبه DGCA (اداره کل حمل و نقل هوایی عمران) صادر شده و یک دایره گسترش ممنوعیت پرواز تا مارس 17 - برنامه ریزی پایان مرحله سوم از مستند.

یک بار پرواز مجاز به رزومه کاری یک تغییر مهم برای مسافران است که این حرکت از "همه گیتس, همه شرکت های هواپیمایی" سیستم تمرین قبل از مستند (که تحت آن مسافران می توانند وارد ترمینال از هر دروازه) به "تخصیص دروازه توسط شرکت های هواپیمایی برای توزیع بار مسافر در () جلوخان".

تحت تجدید نظر در سیستم هر شرکت هواپیمایی به خود اختصاص داده است و یک تعداد معینی از بررسی در ردیف و دروازه ورودی و مسافران برای یک شرکت هواپیمایی را مجاز به استفاده از تسهیلات تعیین شده برای دیگری.

go33sa3k

چک در شمارنده و مناطق دیگر مشخص خواهد شد برای اطمینان اجتماعی فاصله

تحت تجدید نظر در قوانین داخلی شرکت های هواپیمایی را به کار گیرند از بررسی در ردیف یک به ثانیه و دروازه ورودی 1 به 5. پروازهای بین المللی را به کار گیرند از بررسی در ردیف J, K, L و M و دروازه ورودی 6, 7 و 8.

بازدید کنندگان ورود به تمام پایانه های ممنوع خواهد شد.

در دو مفصل فلوچارت سند با عنوان "فرودگاه دهلی COVID-19 خروج طرح نیز شناسایی چند ممکن است "تاچ پونت" یعنی نقاط که در آن مسافران و/یا کارکنان ممکن است در تماس با افراد دیگر و یا با سطوح که در آن فعال سويه از COVID-19 virus ممکن است طولانی.

این خدمات عبارتند از چمدان چرخ دستی/چرخ دستی چک در/چمدان رها کردن شمارنده بررسی امنیت مناطق فروشگاه ها و کیوسک در سالن عزیمت و خروج دروازه.

به طور مشابه, در هنگام ورود تعدادی از "تاچ پونت" مانند چمدان کمربند (و منطقه انتظار) چمدان چرخ دستی/چرخ دستی و ورود به مناطق خارج از ترمینال که در آن از کابین ها و دیگر حمل و نقل عمومی ممکن است قابل دسترسی است.

SOP نیز در حال کار کردن با تاکسی ارائه دهندگان برای ضد عفونی از کابین ها قبل از استفاده در فرودگاه این سند می افزاید: در حالی که شبیه SOP برای مترو و دیگر شیوه های حمل و نقل آغاز خواهد شد.

در این سند که بارها و بارها ذکر شده نیاز به اجتماعی فاصله و برجسته از قبل برنامه ریزی شده ترتیبات صندلی در تمام مناطق نیز "دقیق و سختگیرانه SOP برای F&B, سالن, های خرده فروشی و دیگر غیر-aero در مناطق".

آن را نیز تشویق به استفاده از تماس با ما پرداخت به سود همه امکانات در فرودگاه.

در حالی که این اقدامات خاص به دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی, شبیه دستورالعمل ها و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد هستند به احتمال زیاد به اجرا در همه فرودگاه های کشور است.

در سراسر هند حدود 40,000 COVID-19 موارد گزارش شده 1,301 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. به عنوان در اتحادیه بهداشتی وزارت اطلاعات صبح امروز کشور شاهد آن بزرگترین واحد-روز افزایش در تعداد موارد و مرگ و میر با 2,644 موارد و 83 و میر گزارش شده است.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن