Uber برافروخته با Grubhub فرایند فروش به عنوان معامله ورقه های دور منابع می گویند

Uber نمایندگان با اشتباه Grubhub تصمیم به ادغام تنها با خوردن غذای آماده با استناد به یک پیشنهاد بالاتر از قیم

توسط ELEMENTORSITE در 22 خرداد 1399

Uber نمایندگان با اشتباه Grubhub تصمیم به ادغام تنها با خوردن غذای آماده با استناد به یک پیشنهاد بالاتر از قیمت و سرخوردگی بیش از اختلاف نظر در مورد چگونه برای مشخص کردن خطرات تنظیم مقررات به گفته افراد آشنا با این موضوع.

"مانند ridesharing مواد غذایی تحویل صنعت نیاز تحکیم به منظور رسیدن به پتانسیل کامل خود را برای مصرف کنندگان و رستوران گفت:" Uber سخنگو. "این بدان معنی نیست که ما علاقه مند به انجام هر گونه معامله در هر قیمت و با هر بازیکن است."

Grubhub و فقط به خوردن غذای آماده اعلام کرد ادغام از نظر پس از زنگ در روز چهارشنبه. فقط خوردن غذای آماده ارائه 0.67 سهام برای هر Grubhub سهم ضمنی ارزش $75.15 برای هر Grubhub به اشتراک گذاری مبتنی بر ژوئن 9 €98.60 فقط خوردن غذای آماده بسته شدن قیمت. هنوز هم فقط با خوردن غذای آماده سهام کاهش یافت و بیش از 10 درصد در روز چهارشنبه, اخبار, کاهش عرضه به حدود 65.17 هر Grubhub به اشتراک بگذارید.

بارگذاری ارائه شده 1.925 سهام برای هر Grubhub سهم ارزش نهادن به Grubhub در $67.04 بر اساس در روز چهارشنبه است.

فقط خوردن کاهش یافته است به نظر. یک سخنگو در Grubhub نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

Grubhub انتخاب فقط خوردن پیشنهاد به دلیل بیشتر نظارتی یقین دو نفر از مردم گفت. Uber شد و هنوز مذاکره ضد تراست و مسائل قانونی با Grubhub این هفته رشد کرده بود به طور فزاینده ای نگران مقابله با نشت و داستان نیویورک تایمز منتشر شده در سه شنبه جزئیات درنده هزینه شیوه از Grubhub, یکی از مردم گفت.

Uber احساس سهام آن بیشتر است حرکت صعودی از سهام فقط خوردن و آن را بهتر ارز برای Grubhub سهامداران گفت: دو نفر از مردم است. برخی از بارگذاری نمایندگان نیز مورد تردید اگر Grubhub شد بیشتر جذب فقط خوردن را ارائه دهد چرا که آن را نگه داشتن زمان Grubhub مدیران نصب شده در حال اجرا کسب و کار.

Uber نیز معتقد بودند این امر نیاز به توقف چندین نامطلوب شیوه های کسب و کار از Grubhub از جمله تلفن اتهامات و cybersquatting و یا خرید دامنه با قصد سود حاصل از آنها. Grubhub را رد کرده است cybersquatting در گذشته است.

Grubhub احساس افزایش فشار سیاسی از چندین قانونگذاران دموکرات که ابراز نگرانی بیش از یک معامله با Uber که ایجاد یک بازار جدید رهبر در ایالات متحده آمریکا آنلاین تحویل فضا بیش از رقیب DoorDash. در نامه ای به بالا ضد تراست مقامات در ماه گذشته Sens. ctq, D -, Minn. Richard Blumenthal, D-Conn., Patrick Leahy, D-Vt., و Cory Booker, D-N. J. خواست آژانس برای بررسی مقابله اگر آن بسته شده است.

در یک بیانیه Klobuchar گفت: "من بارها و بارها نگرانی و حمایت در برابر یک پتانسیل ادغام بین Uber و GrubHub. در این بیماری همه گیر که میلیون ها نفر از کار هستند و بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال تلاش برای شناور ماندن کشور ما نیاز ندارد دیگر ادغام است که می تواند خرد کردن رقابت است. خبری که Uber/Grubhub معامله ممکن است تحقق خواهد بود خوب برای هر دو مصرف کنندگان و رستوران ها."

Grubhub مقابله با فقط غذا خوردن است که بعید است برای جلب آنجا نظارتی توجه به عنوان آن ممکن است در ترکیب با بارگذاری. پیشنهاد Uber-Grubhub معامله را همراه دو تا از بزرگترین تحویل مواد غذایی شرکت در آمریکا

انگلیسی رقابت اقتدار فقط به چراغ سبز در مارس برای انگلستان فقط خوردن و هلند مبتنی بر غذای آماده به ترکیب. در آن زمان انگلیسی ها رقابت و بازارهای سازمان گفت بعید بود غذای آماده شده اند که قادر به دوباره وارد بازار بریتانیا در راه قابل توجه خود را در آن بدون ادغام.

تماشا کنید: Uber به احتمال زیاد به خروج از ادغام مذاکرات با Grubhub بیش از نگرانی های ضد تراستtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب